Προς το περιεχόμενο

God of War Ragnarök [PS4][PS5]


CarbonFibre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 18/10/2022 στις 10:35 ΠΜ, manos_777 είπε

καλημέρα στην κοινότητα... έχει παραγγείλει κανείς εδώ μέσα την jotnar που να μην την θέλει ή έξτρα τεμάχιο, για να την αγοράσω;

Έχω βαρεθεί με τους scalpers εδώ μέσα.

Κατσε, ακομα και οι ιδιοι που εχουν παραγγειλει την jotnar δεν ξερουν αν θα παραλαβουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 560
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το game φαίνεται παρα πολύ καλο και προσωπικά αδιαφορώ για τα graphs, αλλα ρε SMS αυτό το κακάσχημο clipping μεταξύ axe και blades δηλαδή ποσο δύσκολο ήταν να διορθωθεί?! Damn it!

VNXzeSg.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό έτυχε στο συγκεκριμένο cinematic φαντάζομαι, δε νομίζω να υφίσταται στο gameplay. Τουλάχιστον δεν το θυμάμαι ούτε στο προηγούμενο να συμβαίνει, άρα λογικά θα φτιαχτεί με κάνα patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Αυτό έτυχε στο συγκεκριμένο cinematic φαντάζομαι, δε νομίζω να υφίσταται στο gameplay. Τουλάχιστον δεν το θυμάμαι ούτε στο προηγούμενο να συμβαίνει, άρα λογικά θα φτιαχτεί με κάνα patch.

Υπήρχε στο προηγούμενο και υπάρχει και σε αυτό στο gameplay. Aμα στο final είναι διορθωμένο δεν ξέρω, ελπίζω.

Ναι ok πολύ λεπτομέρεια, αλλα χτυπάει άσχημα όταν για ώρες βλέπεις την πλάτη του Kratos.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήταν PS5 exclusive θα βλέπαμε πολύ καλύτερα πράγματα..Τώρα θα πρέπει να περιμένουμε να φτάσει στο τέλος της αυτή η γενιά για να δούμε σούπερ-ντούπερ visuals από Santa Monica.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Αν ήταν PS5 exclusive θα βλέπαμε πολύ καλύτερα πράγματα..Τώρα θα πρέπει να περιμένουμε να φτάσει στο τέλος της αυτή η γενιά για να δούμε σούπερ-ντούπερ visuals από Santa Monica.

Μιας και αφορά συνέχεια της ιστορίας, δεν υπήρχε περίπτωση να μην έβγαινε και στο ps4. Είδα πρόσφατα στο κανάλι της sony βίντεο σχετικό με το GoW (αυτό που μιλάνε οι 3 managers), και ήταν μεταξύ 2 ή 3 παιχνιδιών για την ιστορία. Τελικά έγιναν 2, οπότε και θα δούμε και τέλος στο κεφάλαιο αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...