Προς το περιεχόμενο

The Flash (DC, 2023)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

OK ούτε καν περίμενα αυτή την ταινία. Μετά το τρέιλερ, ανυπομονώ! Η εμφάνιση της Κάρα με ξενέρωσε. Για ποιο λόγο να την κάνουν μελαχρινή; Anyway, το προσπερνώ. Για να δούμε πως θα τα πάει το ζαβό, αν και από τα τρέιλερ φαίνεται μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει την ταινία την θεωρώ καμένο χαρτί λόγω του Miller, αλλά not gonna lie, στο "I'm Batman" και στο παλιό theme που ακούγεται από πίσω, μου σηκώθηκε η τριχα.

7 minutes ago, Bourdoulas said:

Για ποιο λόγο να την κάνουν μελαχρινή; Anyway, το προσπερνώ

Νομίζω ο χαρακτήρας είναι βασισμένος στο Injustice, όπως και η στολή του Flash btw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιτίας του ημίτρελου την είχα ξεγράψει την ταινία. Το trailer με έκανε να αναθεωρήσω μιας και ήταν πολύ δυνατό και στο I'm Batman ανατρίχιασα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τρέιλερ σε κάνει να ανυπομονεις για την ταινία.

Αλλά έχει πέσει τόσο γράψε σβήσε , ειδικά τώρα τελευταία που ανέλαβε ο Gunn, οπότε κρατάω μικρό καλάθι .

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, _linuslost_ είπε

Το τρέιλερ σε κάνει να ανυπομονεις για την ταινία.

Αλλά έχει πέσει τόσο γράψε σβήσε , ειδικά τώρα τελευταία που ανέλαβε ο Gunn, οπότε κρατάω μικρό καλάθι .

Καλά σίγουρα μικρό καλάθι όπως σχεδόν σε όλες (ταινίες, σειρές) και όλα (games) στην εποχή μας αλλά τουλάχιστον από το trailer δείχνει να μην είναι σκουπίδι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pontez2 είπε

Εξαιρετικό και πολλά υποσχόμενο το τρέιλερ.

Διάβαζα επισης οτι έχουν γυριστεί σκηνές με τον Μομόα και τον Καβίλη.

Ναι αν μάλλον τις ξεχνάμε αυτές τις σκηνές πλέον.

Υποτίθεται θα έβρισκε τον Άρθουρ (Μομόα) σε κάποιο μπαρ και θα τον ρώταγε πού είναι ο Κλαρκ και όπου ο Άρθουρ θα τον ρώταγε "Ποιος;".

Υποτίθεται έτσι θα ήταν το "reset" όπου πλέον δεν θα είχαμε Superman αλλά Supergirl στο DCEU, αυτά είναι πράγματα από τη προηγούμενη διοίκηση όπου δεν ήθελαν Superman / Batman.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανατριχίλα ο Michael Keaton! Ο αγαπημένος μου Batman. Κερασάκι στην τούρτα και ο Ben Affleck. Μακάρι να έχουν αρκετό screen time..

Ο Flash σαν χαρακτήρας και σαν ηθοποιός μου είναι αδιάφορος. Ακόμα πιο αδιάφορη η Superwoman-what's her name.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, Glikos said:

Ανατριχίλα ο Michael Keaton! Ο αγαπημένος μου Batman. Κερασάκι στην τούρτα και ο Ben Affleck. Μακάρι να έχουν αρκετό screen time..

Ο Keaton λογικά θα έχει, ο Affleck μάλλον είναι "flashbacks".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Thresh είπε

Ο Keaton λογικά θα έχει, ο Affleck μάλλον είναι "flashbacks".

Ναι κάπως έτσι ίσως το πάνε, αν και θα προτιμούσα και τους 2 σε real time. Πάντως πολύ hype, ίδωμεν πως θα βγει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Νομίζω ο χαρακτήρας είναι βασισμένος στο Injustice, όπως και η στολή του Flash btw

Και στο Injustice, ξανθιά είναι η Kara.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να λέτε πάλι καλά που της άλλαξαν χρώμα μόνο στο μαλλί και όχι και στην πέτσα, της Κάρας 😋

Επεξ/σία από liakinen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...