Προς το περιεχόμενο

The Flash (DC, 2023)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραίο τρέιλερ και σίγουρα με κάνει να θέλω να το δω.

Δεν μου άρεσε που σποιλεραρε τα πάντα (ιδίως Keaton/zod) και δεν αφήνει κάτι ανυποψίαστο. Ας το είχε λίγο λιτό παρά να βγάλει hype και στο τέλος να μην αρέσει τόσο πολύ. Εκτός και αν βγάλουν κανέναν doomsday ή darkseid από το πουθενά. 

Επεξ/σία από jpaokx
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jpaokx είπε

Ωραίο τρέιλερ και σίγουρα με κάνει να θέλω να το δω.

Δεν μου άρεσε που σποιλεραρε τα πάντα (ιδίως Keaton/zod) και δεν αφήνει κάτι ανυποψίαστο. Ας το είχε λίγο λιτό παρά να βγάλει hype και στο τέλος να μην αρέσει τόσο πολύ. Εκτός και αν βγάλουν κανέναν doomsday ή darkseid από το πουθενά. 

Δε γινεται (λογικά...όσο λογικά μπορουμε να μιλήσουμε για ένα παραμυθάκι ασφαλώς :P ).

O Doomsday εμφανιζεται απο τον θάνατο του Zod απο τον Lexluthor. Η συμπεριφορά ομως του Lexluthor εξαρτάται απο την εμφάνιση του Σουπερμαν (ο οποίος σκοτωνει τον Zod), που δεν υπάρχει!!!!

Darseid με Kρυπτονιανούς δεν εμφανίζεται με τη καμία. Σιγουρος διασυρμός. Εκτός αν παιξει συνεργασία μαζί τους ή έχει ανακαλυψει την αντιύλη, αλλά εναντίον τινος? Μιλάμε πως η ψαλίδα θα ανοίξει πολύ υπερ των "κακών".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jpaokx είπε

Ωραίο τρέιλερ και σίγουρα με κάνει να θέλω να το δω.

Δεν μου άρεσε που σποιλεραρε τα πάντα (ιδίως Keaton/zod) και δεν αφήνει κάτι ανυποψίαστο. Ας το είχε λίγο λιτό παρά να βγάλει hype και στο τέλος να μην αρέσει τόσο πολύ. Εκτός και αν βγάλουν κανέναν doomsday ή darkseid από το πουθενά. 

Darkseid δεν είναι πιθανό αλλά μπορεί να έχει κάτι πολύ hype σαν το Bale Μπάτμαν η Clouney που δεν ακούγεται και τόσο ωραίο. Θα είχε εμφάνιση του Flash από την σειρά την τηλεοπτική αλλά θα την έχουν κόψει σαν αυτήν του Χένρι Καβίλ που είναι πολύ εκνευρίστηκο. Κάκος χαμός, γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ωραιο στο 2:25 τα logo τους που τα δειχνει μαζι. Δεν ξερω, παρα εχουν δειξει πολλα και υποπτευομαι οτι κρατανε κανα cavill για τα σινεμα να τον δειξουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Ωραιο στο 2:25 τα logo τους που τα δειχνει μαζι. Δεν ξερω, παρα εχουν δειξει πολλα και υποπτευομαι οτι κρατανε κανα cavill για τα σινεμα να τον δειξουν.

Κάποια στιγμή είχαν βγει φωτογραφίες με Affleck / Cavill στα γυρίσματα του Flash, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο πλέον θα δούμε αυτές τις σκηνες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/4/2023 στις 10:56 ΜΜ, GhostRiderLSOV είπε

 

Πολύ αξιοπρεπείς τρέιλερ. Εκτός από μια ατάκα που δεν είναι και τόσο κωμική, δείχνει ότι θα έχει ένα σοβαρό τόνο με ειλικρίνεια και βάθος στους χαρακτήρες και την πλοκή. 

Φαίνεται ότι θα είναι τρελή επιτυχία. Είδα το τρέιλερ με κάποιους γνωστούς που δεν ξέρουν από τι γίνεται με την DC και τα λοιπά και θέλουν να την δουν. Νομίζω θα'ναι τρελή επιτυχία εμπορικά. Αν και κάποια σοτς φαίνονται λίγο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
8 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

 

Πότε βγαίνει σε PC?

Θα το δω αλλά τα έχουν δείξει σχεδόν όλα σε αυτό το τρέιλερ. Κριτικές που είναι από κανονικούς δημοσιογράφους δεν λένε και τα καλύτερα λογία, έχει συγκριθεί και σε Thor: Love and Thunder να σκεφτείς. Δεν κάνει στην ταινία καμιά χάρη το μάρκετινγκ και ο υπερβολικός έπαινος από Στίβεν Κινγκ σε Τομ Κρους. Κάτι παίζει εδώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...