Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελιών και αποστολών PS5 v2


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/11/2022 στις 1:10 ΜΜ, Psycho_Warhead είπε

620 ευρώ, όσο και με το FIFA 23 όταν είχε πρωτοβγεί. Δηλαδή 550 ευρώ η κονσόλα + 70 ευρώ το παιχνίδι.

Αυτή είναι η τέλεια προσφορά αλλά δυστυχώς δεν εχω βρει κανένα κατάστημα με αυτήν 

Επεξ/σία από Christmas Gamer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

49 λεπτά πριν, Christmas Gamer είπε

Αυτή είναι η τέλεια προσφορά αλλά δυστυχώς δεν εχω βρει κανένα κατάστημα με αυτήν 

https://www.germanos.gr/skubundle/sku4010033

550 αν επιστρεψεις το bundle. Σε αλλες περιπτωσεις μαζι με την κονσολα υπαρχει και ψηφιακος κωδικος. Τα εχω εξηγησει πισω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

https://www.germanos.gr/skubundle/sku4010033

550 αν επιστρεψεις το bundle. Σε αλλες περιπτωσεις μαζι με την κονσολα υπαρχει και ψηφιακος κωδικος. Τα εχω εξηγησει πισω

Σε ευχαριστώ και πάλι. Αύριο πρωί θα τους πάρω τηλέφωνο να συνεννοηθώ να σαι καλά φίλε μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/10/2022 στις 4:32 ΜΜ, Anetos22 είπε

κανεις λαθος. πριν 9 μηνες πηρα μαζι με την κοσολα και χειριστηριο και 2 παιχνιδια απο Γερμανο. επεστρεψα τα παιχνιδι και εβαλαν τα χρηματα στην καρτα κανονικοτατα. στην αποδειξη το καθε προιον ειχε εναν κωδικο. οποτε επιστρεφεις οτι δεν θελεις. απλα λιγοι το κανουν οποτε δεν τους ενοχλει και πολυ.

 

6 ώρες πριν, Christmas Gamer είπε

Σε ευχαριστώ και πάλι. Αύριο πρωί θα τους πάρω τηλέφωνο να συνεννοηθώ να σαι καλά φίλε μου 

 

2 ώρες πριν, baki_dark είπε

φίλε παίζει να ενημερώσεις εδώ τι θα σου πούνε;

Δειτε το 1ο quote

Στο τηλ θα σας πουν οτι ειναι πακετα, και δεν σπαει, και μπλα μπλα μπλα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

 

 

Δειτε το 1ο quote

Στο τηλ θα σας πουν οτι ειναι πακετα, και δεν σπαει, και μπλα μπλα μπλα

Ooook το είδα! Ναι έχεις δίκιο θεωρώ, έτσι θα πούνε. Ευχαριστώ πολύ αδελφούλη

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, SabotazNic είπε

 

 

Δειτε το 1ο quote

Στο τηλ θα σας πουν οτι ειναι πακετα, και δεν σπαει, και μπλα μπλα μπλα

Δυστυχώς ρώτησα με τον φίλο μου στον Γερμανό και μας είπαν οτι δεν γίνεται να σπάσει το bundle. Δεν το πουλάνε χωριστά και δεν γίνεται να το πάρουμε στα 550, όσο δηλαδή δείχνει το site, αλλά μόνο στα 750 με όλο το bundle 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Christmas Gamer είπε

Δυστυχώς ρώτησα με τον φίλο μου στον Γερμανό και μας είπαν οτι δεν γίνεται να σπάσει το bundle. Δεν το πουλάνε χωριστά και δεν γίνεται να το πάρουμε στα 550, όσο δηλαδή δείχνει το site, αλλά μόνο στα 750 με όλο το bundle 

Το αγοράζετε 750, και επιστρέφετε τα αντικείμενα του bundle για να πάρετε τα χρήματα πίσω. Αυτό εξηγεί και στο quote πίσω. 

Είπα κιόλας ότι θα το πουν αυτό. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Το αγοράζετε 750, και επιστρέφετε τα αντικείμενα του bundle για να πάρετε τα χρήματα πίσω. Αυτό εξηγεί και στο quote πίσω. 

Είπα κιόλας ότι θα το πουν αυτό. 

 Μπορώ να τα επιστρέψω εκείνη την μέρα που θα το πάρω, στο ταμείο ; Η να φύγω να περιμένω να περάσει μια μέρα και μετά να κάνω αίτηση επιστροφής; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Christmas Gamer είπε

 Μπορώ να τα επιστρέψω εκείνη την μέρα που θα το πάρω, στο ταμείο ; Η να φύγω να περιμένω να περάσει μια μέρα και μετά να κάνω αίτηση επιστροφής; 

Θα μπορεις, ωστοσο η πληρωμη πρεπει να γινει. Δεν μπορεις να δωσεις 550 με σκοπο να μην σου επιστρεψουν τα αλλα 200 δλδ

Προσωπικα αν αγοραζα τωρα, θα εβλεπα bundle με gow+tlou+controller, χωρις να επιστρεψω κατι

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Θα μπορεις, ωστοσο η πληρωμη πρεπει να γινει. Δεν μπορεις να δωσεις 550 με σκοπο να μην σου επιστρεψουν τα αλλα 200 δλδ

Προσωπικα αν αγοραζα τωρα, θα εβλεπα bundle με gow+tlou+controller, χωρις να επιστρεψω κατι

Καλημερα. Μου είπαν ότι δεν μπορώ να επιστρέψω κάτι από το bundle, να δοκιμάσω σε κάποιο άλλο κατάστημα με την απόδειξη του προϊόντος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Christmas Gamer είπε

Καλημερα. Μου είπαν ότι δεν μπορώ να επιστρέψω κάτι από το bundle, να δοκιμάσω σε κάποιο άλλο κατάστημα με την απόδειξη του προϊόντος; 

Μπορεις να δοκιμασεις και σε αλλο καταστημα. Διαφορετικοι κωδικοι δεν ειναι στην αποδειξη? Πηγαινε και στο ιδιο, ανεφερε αυτο, και αν τπτ πετα και την λεξη καταγγελια μεσα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...