Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #2


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, MaXmaD είπε

Ε ρε Καρλοτα που σου χρειαζεται!

Βάλε θα πάρεις ένα 10ρι απο μένα για το ξεκάρφωμα χαχαχ:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 386
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, MaXmaD είπε

Ε ρε Καρλοτα που σου χρειαζεται!

Αναφορά σε κείμενο

Αχ ατιμούλικο τα έχεις τα χρονάκια σου αφού ξέρεις την Καρλότα χαχαχ 😛πως με ρίχνεις πως με ρίχνεις λέμε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, MaXmaD είπε

Την?? η τον???
Ποια χρονακια μου?! Τι λες?! Θα μπορουσα να ειμαι γιος σου!!

 Χρονικά Την ΜΧ τον ΠΧ αν γίνομαι αντιληπτή  ε όχι και γιος μου για κουμπάρος μπορεί χαχα😁

Ξεκίνησα από μουσίτσα τώρα είμαι μούσα όταν γίνω μουσείο στο άβαταρ θα βάλω την ακρόπολη χαχαχ άκου γιος μου με τα τραγούδια που βάζεις:P

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@drh @JennyP Δεν κατάλαβα...προς τι η φατσούλα confused μήπως δεν σας αρέσει ο γύρος και προτιμάτε το ντονέρ? έχουν την ίδια ακριβώς σημασία ή μήπως θέλετε το σουβλάκι με πιτούλα ? θα  έχει απ όλα  τζατζικάκι ντοματούλα πατατούλες κρεμμυδάκια ξερά...😁 δηλαδή τι γύρος τι ντονέρ ένα και το αυτό...την διαφορά την κάνει η πίτα με το ντονέρ το γύρο ή το σουβλάκι lol δεν ξέρω αν με κατανοείτε και πολύ ανησυχώ χαχα

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ariadnimusiclover είπε

μήπως δεν σας αρέσει ο γύρος και προτιμάτε το ντονέρ? έχουν την ίδια ακριβώς σημασία ή μήπως θέλετε το σουβλάκι με πιτούλα ? θα  έχει απ όλα  τζατζικάκι ντοματούλα πατατούλες κρεμμυδάκια ξερά...😁 δηλαδή τι γύρος τι ντονέρ ένα και το αυτό...την διαφορά την κάνει η πίτα με το ντονέρ το γύρο ή το σουβλάκι lol δεν ξέρω αν με κατανοείτε και πολύ ανησυχώ χαχα

Μια χαρά τάπες....αυτό ακριβώς...τίποτα άλλο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, drh είπε

Μια χαρά τάπες....αυτό ακριβώς...τίποτα άλλο

 

Άσεε....μας τα παν άλλοι χαχα πολύ παλιοοο:P όμως δεν μας είπες για το γουρλωμένο ματάκι στα emoticonsConfused

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ariadnimusiclover είπε

το γουρλωμένο ματάκι στα emoticons

ήταν μια έκφραση του ενθουσιασμού μου αφού άκουσα τα αριστουργήματα του γύρου...μάλλον μια αναλαμπή ήταν ο προηγούμενος και γυρίσαμε στα συνηθισμένα

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, drh είπε

ήταν μια έκφραση του ενθουσιασμού μου αφού άκουσα τα αριστουργήματα του γύρου...μάλλον μια αναλαμπή ήταν ο προηγούμενος και γυρίσαμε στα συνηθισμένα

Εγώ να δεις χαρά που πήρα όταν τα είδα για αρχή ιδίως ένα από αυτά δεν περίμενα να το δω να παίζει στο παιχνίδι ενώ ένα άλλο ήμουν σίγουρη εντελώς χαχαχ έκανα και τους ανάλογους σχολιασμούς... κάτι πιο εκλεκτό κάτι πιοοο εκλεκτό και πέφτουμε στην...φασολάδα 👈😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...