Προς το περιεχόμενο

Wallet gov.gr και κλήση τροχαίας


Par1s*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είχα πάθει κάτι παρόμοιο .... στην εποχη του covid μας σταματάνε με μηχανή και λένε δεν επιτρέπεται να είστε 2 άτομα σε μια μηχανή
ρωτάω βάση ποια νομοθεσίας λέω λέει εε δεν υπάρχει ειναι βάση λογικής
τέλος παντόν μα μου λέω γράψε μου πρόστιμο πήρα ονομα επίθετο του κλπ)
πήγα πλήρωσα πρόστιμο καποια στηγμη

και κατέθεσα μήνυση, μπορει να ξοδεύτηκα μπορει να πλήρωσα αλλά στο τέλος τον πήγαν για ανικανότητα εκτέλεσης καθήκοντος (τον εκαναν μετάθεση σε ένα νυση ξεχασμένο απο τον θεό ενω το σπίτι του και οικογενια ήταν θεσσαλονικη )

  • Like 6
  • Thanks 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έπεσες σε μπάτσο και όχι σε αστυνομικό δυστυχώς.

Επίσης το να καταδικάζουμε σαν 15χρονα έναν ολόκληρο κλάδο γιατί υπάρχει σαπίλα σε ενα μέρος του είναι τουλάχιστον αστείο.

 

Επεξ/σία από Bourdoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Bourdoulas είπε

Έπεσες σε μπάτσο και όχι σε αστυνομικό δυστυχώς.

Επίσης το να καταδικάζεις σαν 15χρονο έναν ολόκληρο κλάδο γιατί υπάρχει σαπίλα σε ενα μέρος του είναι τουλάχιστον αστείο.

 

Φυσικά και όχι. Αλλά από έναν υπάλληλο που έχει  τόση εξουσία και ΟΠΛΟ, έχεις την απαίτηση να είναι άμεμπτος. Δεν είναι υπάλληλος του ληξιαρχείου. 

  • Like 6
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Έπεσες σε μπάτσο και όχι σε αστυνομικό δυστυχώς.

Επίσης το να καταδικάζουμε σαν 15χρονα έναν ολόκληρο κλάδο γιατί υπάρχει σαπίλα σε ενα μέρος του είναι τουλάχιστον αστείο.

 

Το "μερος" που αναφερεις ειναι η πλειοψηφία.

Τεσπα το φορουμ δεν ειναι για τετοια

Καλη συνέχεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Φυσικά και όχι. Αλλά από έναν υπάλληλο που έχει  τόση εξουσία και ΟΠΛΟ, έχεις την απαίτηση να είναι άμεμπτος. Δεν είναι υπάλληλος του ληξιαρχείου. 

Δεν διαφωνούμε κάπου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Έπεσες σε μπάτσο και όχι σε αστυνομικό δυστυχώς.

Επίσης το να καταδικάζουμε σαν 15χρονα έναν ολόκληρο κλάδο γιατί υπάρχει σαπίλα σε ενα μέρος του είναι τουλάχιστον αστείο.

 

Δε βοηθουν καθολου και οι συνδικαλιστες τους στην εικονα που εχει ο κοσμος. Παιρνουν θεση σε ζητηματα που ειναι στη δικαιοσυνη με τροπο παρεξηγησιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Black Demis είπε

είχα πάθει κάτι παρόμοιο .... στην εποχη του covid μας σταματάνε με μηχανή και λένε δεν επιτρέπεται να είστε 2 άτομα σε μια μηχανή
ρωτάω βάση ποια νομοθεσίας λέω λέει εε δεν υπάρχει ειναι βάση λογικής
τέλος παντόν μα μου λέω γράψε μου πρόστιμο πήρα ονομα επίθετο του κλπ)
πήγα πλήρωσα πρόστιμο καποια στηγμη

και κατέθεσα μήνυση, μπορει να ξοδεύτηκα μπορει να πλήρωσα αλλά στο τέλος τον πήγαν για ανικανότητα εκτέλεσης καθήκοντος (τον εκαναν μετάθεση σε ένα νυση ξεχασμένο απο τον θεό ενω το σπίτι του και οικογενια ήταν θεσσαλονικη )

Αν και δεν έχω λόγο να σε αμφισβητήσω, κάπως περίεργα μας τα λες. 

Άμα κάνεις μήνυση, πρώτα περιμένουν να ολοκληρωθεί το δικαστήριο και μετά αποφασίζουν τι θα κάνουν με τον αστυνομικό. Μετά θα πρέπει να αποδείξεις στο δικαστήριο τι έγινε.... Ο λόγος μου εναντίον του λόγου του. 

Νομιζω σε αυτά καλύτερα είναι να κάνεις μια καταγγελία και να καλέσεις το 100 για δήλωση συμβάντος. 

Αν πάντως έκανες όλη την διαδικασία μεχρι το δικαστήριο και μετά τον τακτοποιήσαν έτσι, σου βγάζω το καπέλο, εγώ δε νομιζω ότι θα έκανα όλο αυτό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 50 % δεν ειναι μικρη μεριδα μη τρελαθουμε.Οσο για  την τρελα του Ελληνικου δημοσιου δεν χωραει αμφιβολια ουτε χρειαζεται υποστηριξη απο κανενα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...