Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρισμένο αυτοκίνητο από επαρχια


czarjuly

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαντράς

Γενική επισκευή μοτέρ (ρεκτιφιέ)

Θα το παραδώσει ο ίδιος

Τα χαρτιά θα είναι έτοιμα όπως και η πληρωμή πριν έστω γίνει οπτικός έλεγχος

 

👌

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, czarjuly είπε

Είμαι στα πρόθυρα να πάρω ένα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο για μένα που έχω βρει σε μάντρα της επαρχιας,ο μαντράς μου είπε ότι έχει γίνει γενική επισκευή στο μοτέρ και η γενική εικόνα του αυτοκινήτου από τις φωτογραφίες που είδα φαίνεται αρκετά καλή 

Μου είπε ότι θα μου το φέρει στο σπίτι με φορτηγό και με τα χαρτιά έτοιμα 

Μπορώ να μη το παραλάβω αν από κοντά το δω ελαττωματικό τη στιγμή που θα έχει βγει η άδεια στο όνομα μου ή παίρνω γουρούνι στο σακί;

 

 

Καλησπερα... Εσυ που βρηκες τον μαντρα; Τι σου ειπε; Κατεβηκες κατω εκει που υπαρχει το αυτοκινητο που θελεις να αγορασεις; Οχι φυσικα... Θα πεις στον μαντρα να στο φερει εδω να το δει δικος σου τεχνικος... Και μετα θα το αγορασεις φυσικα... Θα πατε και καμια βολτα 5-7 χιλιομετρα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, czarjuly είπε

Είμαι στα πρόθυρα να πάρω ένα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο για μένα που έχω βρει σε μάντρα της επαρχιας,ο μαντράς μου είπε ότι έχει γίνει γενική επισκευή στο μοτέρ και η γενική εικόνα του αυτοκινήτου από τις φωτογραφίες που είδα φαίνεται αρκετά καλή 

Μου είπε ότι θα μου το φέρει στο σπίτι με φορτηγό και με τα χαρτιά έτοιμα 

Μπορώ να μη το παραλάβω αν από κοντά το δω ελαττωματικό τη στιγμή που θα έχει βγει η άδεια στο όνομα μου ή παίρνω γουρούνι στο σακί;

 

 

Γενική επισκευή στο μοτέρ……… τρέχεις μακρυά !!!!!!!

3 ώρες πριν, Georgram είπε

Αφού στο είπε ο μάντρας τότε παρτο χωρίς δεύτερη σκέψη! Θα στο φέρει και σπίτι..δηλαδή φαντάσου ποσό θέλει να το ξεφορτωθεί ο καλος μάντρας! Και ακόμα και καλό να είναι το αυτοκινητο,πως ψωνίζετε έτσι ρε παιδιά; Χωρίς να το δείτε από κοντά; Τι να πω…

Εάν δεν υπήρχαν πι χάσει πως θα ζούσαν οι έξυπνοι ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thanasisxask είπε

@czarjuly το αμάξι που βρήκες είναι ευκαιρία ή είναι κάποιο μοντέλο που δεν το βρίσκεις εύκολα; 

Το βρίσκεις και δεν το βρίσκεις 20ετιας είναι αλλά το βρήκα έχει και αέριο και είναι μια προοπτική που θα ηθελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, czarjuly είπε

Είμαι στα πρόθυρα να πάρω ένα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο για μένα που έχω βρει σε μάντρα της επαρχιας,ο μαντράς μου είπε ότι έχει γίνει γενική επισκευή στο μοτέρ και η γενική εικόνα του αυτοκινήτου από τις φωτογραφίες που είδα φαίνεται αρκετά καλή 

Μου είπε ότι θα μου το φέρει στο σπίτι με φορτηγό και με τα χαρτιά έτοιμα 

Μπορώ να μη το παραλάβω αν από κοντά το δω ελαττωματικό τη στιγμή που θα έχει βγει η άδεια στο όνομα μου ή παίρνω γουρούνι στο σακί;

 

 

Για μένα εάν δε το δεις εσύ ο ίδιος ή κάποιος που έχεις εμπιστοσύνη μη προχωρήσεις .

Γουρούνι στο σακί θα πάρεις , και μετά τη απομάκρυνση από το ταμείο άκρη δε θα βρεις . 

Είτε πήγαινες με δικό σου άτομο το βλέπεις , αλλιώς σε συνεργείο . Αλλά σε συνεργείο της περιοχής μπορεί να είναι ήδη μιλημενοι ο έμπορος με το συνεργείο .

Τι αμάξι είναι ; Είναι και εισαγωγής ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προθυμία του μαντρά με βάζει σε υποψίες . Και κινητήρας με επισκευή ; Σαν να λέμε σώμα 80 χρόνου με καρδιά που έχει κάνει τετραπλό byPass .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, czarjuly είπε

Είμαι στα πρόθυρα να πάρω ένα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο για μένα που έχω βρει σε μάντρα της επαρχιας,ο μαντράς μου είπε ότι έχει γίνει γενική επισκευή στο μοτέρ και η γενική εικόνα του αυτοκινήτου από τις φωτογραφίες που είδα φαίνεται αρκετά καλή 

Μου είπε ότι θα μου το φέρει στο σπίτι με φορτηγό και με τα χαρτιά έτοιμα 

Μπορώ να μη το παραλάβω αν από κοντά το δω ελαττωματικό τη στιγμή που θα έχει βγει η άδεια στο όνομα μου ή παίρνω γουρούνι στο σακί;

 

 

Κλείσε πρώτα τα 18,είτε φυσιολογικά,είτε μεταφορικά.

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, czarjuly είπε

Το βρίσκεις και δεν το βρίσκεις 20ετιας είναι αλλά το βρήκα έχει και αέριο και είναι μια προοπτική που θα ηθελα

Προφανως υγραεριο ..Αν ειναι 20ετιας οπωσδηποτε θα εχει αλλαξει ή θα θελει αλλαγμα η δεξαμενη υγραεριου .Βασει νoμου θελει αλλαγη στα 10 χρονια .

Αμαξι τοσο παλιο χωρις ελεγχο  αστα να πανε .

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα με πήρε ο κολλητός μου τηλέφωνο ,το πρώην αφεντικό του έχει επαγγελματική συνεργασία με τον μάντρά και τον ρώτησε για την κατάσταση του αυτοκινητου και τον διαβεβαίωσε ότι είναι εντάξει 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, czarjuly είπε

Τώρα με πήρε ο κολλητός μου τηλέφωνο ,το πρώην αφεντικό του έχει επαγγελματική συνεργασία με τον μάντρά και τον ρώτησε για την κατάσταση του αυτοκινητου και τον διαβεβαίωσε ότι είναι εντάξει 

Ολα καλα τοτε, αφου το λεει ο κολλητός 😁

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...