Προς το περιεχόμενο

Ο Google Chrome browser δεν θα υποστηρίζει πλέον τα Windows 7 και τα Windows 8.1 από το 2023


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

13 λεπτά πριν, Federer είπε

Οποίος γνωρίζει από ΚΟΥΜΠΙΟΥΤΕΡΣ παραμένει πιστός στον πιο όμορφο, καλαίσθητο, σταθερό, ελαφρύ, συμβατό, ασφαλή και παραμετροποίησιμο browser όλων των εποχών: Internet Explorer 5.5

Φίλε, τον τρέχουν τα XP ή πρέπει να αναβαθμίσω σε Vista;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Απλά καίνε σαν τοστιέρες οι επεξεργαστές 45nm που θα έχετε.

μαλλον δεν εχεις ακουσει για τους καινουργιους intel κ amd ,κλαινε οι εταιρειες θερμανσης γοερα

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Chrome δεν ξερω αν ητανε ανεκαθεν προβληματικος  ειναι πολυ γρηγορος ενταξει τρωει και αρκετη ραμ, αλλα το προβλημα ειναι αλλο οτι εχει πολυ παρακολουθηση δεν ξερω αν ητανε μονο σε εμενα, αλλα καθε φορα που εμπαινα facebook youtube μου ερχοταν ειδοποιησεις οτι καποιος μπαινει στον λογαριασμο μου και τετοια, επισης στο ebay μου κλειδωσαν τον λογαριασμο γιατι λεει υπαρχει περιεργη δραστηριοτητα, να πω οτι σε αυτο το σημειο με αλλον φυλομετρητη οπως firefox opera που εχω δεν ειχα τετοια προβληματα ουτε και καποιον ιο εχω οτι ετρεξα απο andivirus δεν βρισκει το παραμικρο αρα ολα ητανε απο τον chrome και δυστηχως πεφτει πολυ παρακολουθηση, τωρα εβαλα τον brave και ειναι ολα μια χαρα ουτε διαφιμισεις ουτε τιποτα 

Επεξ/σία από panos0100
  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Federer είπε

Οποίος γνωρίζει από ΚΟΥΜΠΙΟΥΤΕΡΣ παραμένει πιστός στον πιο όμορφο, καλαίσθητο, σταθερό, ελαφρύ, συμβατό, ασφαλή και παραμετροποίησιμο browser όλων των εποχών: Internet Explorer 5.5

"Internet Explorer 5.5"

Περιηγητής ΕνδοδιχτιακόΓαλαξιακόΣυνδρομητικώς Έκδοσης "Πίντι και μισή"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Πρέπει να έχετε παλιούς υπολογιστές για να μένετε σε Windows 7. Δεκτό!

Απλά καίνε σαν τοστιέρες οι επεξεργαστές 45nm που θα έχετε.

Μας προσβλήνεις, μερικοί είμαστε σε Haswell (4800MQ και 4930MX) που είναι φτιαγμένοι με 22nm. Και μέχρι το 2029 που φτάνει η LTSC 2019 θα είναι σε ενεργή χρήση. Δεν οφείλουμε λεφτά σε κανέναν, για ελαφριά χρήση και παλιό hardware πλεον είναι μια χαρά. Και καινούριο PC να πάρω (που θα γίνει σύντομα) γιατί να δώσω πίσω το παλιό;

Επεξ/σία από kurkosdr
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Πρέπει να έχετε παλιούς υπολογιστές για να μένετε σε Windows 7. Δεκτό!

Απλά καίνε σαν τοστιέρες οι επεξεργαστές 45nm που θα έχετε.

cpupass.gov.gr 😂😂😂

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tetrabitos είπε

Πρέπει να έχετε παλιούς υπολογιστές για να μένετε σε Windows 7. Δεκτό!

Απλά καίνε σαν τοστιέρες οι επεξεργαστές 45nm που θα έχετε.

Windows 7 σε virtual machine με windows xp mode μέσα, virtual μέσα σε virtual. Προγράμματα plc λειτουργούν χωρίς θέμα ΜΟΝΟ με windows 7.το καλύτερο σύστημα ever

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το μηχανάκι με τα Windows XP, τον Internet Explorer, το Flash και την Iiyama oθονάρα τα έβγαλα ξανά από την αποθήκη. Και θα κάνω την δουλειά μου (τίποτα δηλαδής) και θα ζεσταίνομαι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jack124 είπε

Πραγματικά πόσο μίζερο να είσαι ακόμα στα Windows 7

Καθόλου. Δεν είναι όλοι gamers ούτε χρειάζονται τελευταία κοπής μηχανήματα. Υπάρχει εξοπλισμός χιλιάδων ευρώ που δεν έχει συμβατούς drivers για μεταγενέστερη έκδοση. Από την άλλη, αν δεν βγαίνουν στο internet, είναι ελαφρύτερα και πολύ πιο γρήγορα από νεώτερες εκδόσεις.

  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...