Προς το περιεχόμενο

S20 Fe 329 ευρώ germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


daPro7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 247
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, Jason 93 είπε

Αξίζει σαν αναβάθμιση απο A41;

 Ναι! 

28 λεπτά πριν, lanc3lot είπε

S20 > 6a για μένα. Το έχω ήδη απλά το σκέφτομαι για να το πάρω στην γυναίκα μου, τρομερό κινητό ως τωρα σε όλα του. Η μόνη μου ανησυχία είναι πως έχουμε άλλες 8 μέρες προσφορών οπότε αν το πάρω και βγάλουν το s21fe με 350 ευρώ θα νοιώσω...

Έτσι ακριβως έλεγα και εγώ αλλά τα 500+ του s21 μου καθοντουσαν κάπως. 

12 λεπτά πριν, sifario1 είπε

Να πω την γνώμη μου και εγώ το έχω 2 χρόνια.Πριν τελειώσει η εγγύηση το στειλα για αλλαγή μπαταρίας με ένα μικρό κόστος στην samsung αυτό ισχύει νομίζω για όλα τα κινητά της sammy και πλέον σκέφτομαι να το κρατήσω αλλά 2 χρόνια.Ημουνα από τα άτομα που άλλαζα κινητά ανά 25 μέρες περίπου.Δεν ξέρω βολεύτηκαν πολύ με αυτό το κινητό σε όλους τους τομείς κάμερα επιδόσεις μπαταρία σε λογικά πλαίσια τουλάχιστον την ημέρα την βγάζω δεν θέλω παραπανω

Έχει κάποια έκπτωση για αλλαγή μπαταρίας εντός εγγύησης? Αν θέλεις στείλε μου ένα πμ με ινφο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγγιζει τα ορια του κωμικου, οι δικαιολογιες οτι δεν αξιζει η συγκεκριμενη προσφορα.

Οτι καλυτερο εχει βγει στα κατω απο 350, τα τελευταια χρονια... Αν ειχε ραδιο το χτυπαγα επι τοπου, και χωρις να ψαχνω κινητο. Τωρα θελει σκεψη οχι για τα μοντελα του ανταγωνισμου, αλλα αν θα χτυπησεις κινητο χωρις FM.

Επεξ/σία από eko13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδει το ειχα η οθόνη ηταν ετσι και έτσι παρότι αμολεντ η σελφι ειναι χαλιας ποιότητας ενω η πίσω πάρα πολύ καλή και αρκετά γρήγορο σε απόκριση!

Αυτά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο τηλεφωνο την έκδοση με το snapd 4G το είχα για ένα 6 μηνό χωρίς να παίζω παιχνίδια  🔋 με το ζόρι έβγαζε την μέρα .οθόνη πολύ μέτρια γενικά έκοψαν πολλά στη σειρά  Fe 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, paiktaras69 είπε

που το βρήκες στα ίδια χρήματα ?

https://www.amazon.de/gp/product/B0BKQVY9S4/

Για το Google Pixel 6a, στα 313 € τελικη με τα μεταφορικα μεσα με δωρο το Chromecast Google TV, ηταν προσφορα χθες και προχθες.

Ισως ξαναμπει προς τελος βδομαδας. (Δες λιγο τους τωρινους περιορισμους της google στην Ελλαδα, 5g και κατι ακομη).

---

Για το Samsung S20 FE με snapdragon, το εχω 1,5 με 2 χρονια, κανενα παραπονο, αψογο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, BrocasHelm είπε

Ο λογιστής του άλλου θα περάσει υπέροχα.

Αυτο ειναι το σωστο οντως , αλλα δεν υπαρχει ουτε γινεται διασταυρωση (αυτη τη στιγμη που μιλαμε) ειναι εκτεθειμενος μονο σε περιπτωση γενικοτερου ελεγχου απο την εφορια (αρκετα , εως πολυ σπανιο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαμε με φιλο να παραλαβει, πολεμος γινοταν στο γερμανο που μπηκαμε. 3-3 τα δινανε τα 12 μινι, πηραμε λοιπον ενα μπλε s20fe, αυτο που με εκανε εντυπωση ειναι οτι χτυπησα το ΙΜΕΙ και μου εβγαλε ημερομηνια παραγωγης οκτωβριος του 22! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ea6gka είπε

Πηγαμε με φιλο να παραλαβει, πολεμος γινοταν στο γερμανο που μπηκαμε. 3-3 τα δινανε τα 12 μινι, πηραμε λοιπον ενα μπλε s20fe, αυτο που με εκανε εντυπωση ειναι οτι χτυπησα το ΙΜΕΙ και μου εβγαλε ημερομηνια παραγωγης οκτωβριος του 22! 

Καιρο ειχα να το δω αυτο το username...

Σε σχεση με το Α52s ειναι καλυτερο ή χειροτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, ea6gka είπε

πολεμος γινοταν στο γερμανο που μπηκαμε. 3-3 τα δινανε τα 12 μινι

Επιτέλους  θα χορτάσει ο φτωχός Έλληνας με iPhone!!!

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπαταρία έχει καλύτερη το α52 , σε όλα τα αλλά είναι χειρότερο . Ίσως έχει και λίγο καλύτερη οθόνη 

Επεξ/σία από ea6gka
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μένα μπήκε μια παραγγελία λίγο μετά τα μεσάνυχτα που άνοιξαν τις προσφορές και σήμερα το πρωί παραδώσανε με κούριερ. Τι γίνεται, τηλεμεταφορά κάνουν τα δέματα; Η Επιστροφή δεν έχει μπει ακόμα πάντως, είναι λίγο νωρίς ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ShadowGame είπε

Από μένα μπήκε μια παραγγελία λίγο μετά τα μεσάνυχτα που άνοιξαν τις προσφορές και σήμερα το πρωί παραδώσανε με κούριερ. Τι γίνεται, τηλεμεταφορά κάνουν τα δέματα; Η Επιστροφή δεν έχει μπει ακόμα πάντως, είναι λίγο νωρίς ακόμα.

Η επιστροφή περνάει αμέσως αν θυμάμαι καλά μόνο όταν πληρώνεις στο pos της eurobank στο κατάστημα (έχω πάρει 3 φορές επιστροφή γερμανός έτσι και μια public). Για online δεν ξέρω, γράψτε μια από περιέργεια πότε θα περαστεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...