Προς το περιεχόμενο

S20 Fe 329 ευρώ germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


daPro7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, akaloith είπε

image.jpeg.80caf23aa19a0470cc0b9ae833584c47.jpeg

βαζοντας κατι ακομα αλλα αυτο δε γραφει επιστροφη 15%
τι γινεται τοτε;;;
το s20 fe κακως γραφει εξ αρχης και μονο του να το βαλεις αφου δεν φτανει τα 349

Spoiler

Όροι και προϋποθέσεις προσφοράςΔείτε αναλυτικά τι προβλέπουν οι όροι και προϋποθέσεις για την προσφορά στον ΓΕΡΜΑΝΟ:

  1. Η ενέργεια 15% €πιστροφή ισχύει αποκλειστικά για αγορές συνολικής αξίας (ανά συναλλαγή) από 349€ και πάνω, που θα πραγματοποιηθούν κατά το χρονικό διάστημα από 20.11.2022 έως και 27.11.2022 στο δίκτυο καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ, με χρήση πιστωτικών και χρεωστικών καρτών Eurobank καρτών Eurobank €πιστροφή.
  2. Εξαιρούνται οι πληρωμές λογαριασμών, η ανανέωση χρόνου ομιλίας και η φόρτιση προπληρωμένης κάρτας.
  3. H ενέργεια ισχύει και για τις online αγορές από το e-shop germanos.gr. Απαραίτητη προϋπόθεση είναι η εξόφληση της συναλλαγής να πραγματοποιηθεί μέσα από το e-shop.
  4. Από τις αγορές σας στο e-shop κερδίζετε 15% €πιστροφή, σύμφωνα με τους παρόντες όρους, τα οποία θα πιστωθούν στην κάρτα σας που συμμετέχει στο πρόγραμμα €πιστροφή μετά από 7 έως 8 εργάσιμες ημέρες από την ημερομηνία της συναλλαγής.
  5. Η ενέργεια 15% €πιστροφή ισχύει για έως 3 συναλλαγές ανά πελάτη, συνολικού ύψους μέχρι και 2.500€ ανά συναλλαγή.
  6. Η ενέργεια 15% €πιστροφή δεν ισχύει όταν η τελική αξία αγοράς που θα χρεωθεί στην κάρτα που συμμετέχει στο πρόγραμμα €πιστροφή είναι μικρότερη από 349€ λόγω χρήσης οποιασδήποτε έκπτωσης, προσφοράς ή προνομίου (κουπόνι, δωροεπιταγή, δωροκάρτα, voucher κ.λπ.) ή/και εξαργύρωσης διαθέσιμων ευρώ €πιστροφή.
  7. Στις υπόλοιπες αγορές σας στα καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ ή στο ηλεκτρονικό κατάστημα germanos.gr, κατά το χρονικό διάστημα ισχύος της παρούσας ενέργειας με κάρτες Eurobank που συμμετέχουν στο πρόγραμμα €πιστροφή, κερδίζετε 1% €πιστροφή.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 247
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκανα την παραγγελια παντως.

Εντωμεταξυ εχω ηδη ενα εδω και 1/2 χρονο και πηρα και 2ο για την γυναικα μου.

Το κινητο ειναι αξιοπρεπεστατο,παρα πολυ καμερα. Σε αυτην την τιμη σε επιδοσεις ειναι παρα πολυ κοντα με a52s αλλα προσωπικα το πρωτιμο λογω ασυρματης φορτισης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, imr είπε

Εκανα την παραγγελια παντως.

Εντωμεταξυ εχω ηδη ενα εδω και 1/2 χρονο και πηρα και 2ο για την γυναικα μου.

Το κινητο ειναι αξιοπρεπεστατο,παρα πολυ καμερα. Σε αυτην την τιμη σε επιδοσεις ειναι παρα πολυ κοντα με a52s αλλα προσωπικα το πρωτιμο λογω ασυρματης φορτισης. 

Δοκίμασες κάποιο g cam apk; πρώτη φορά σε Samsung   μεριά μετά από χρόνια σε pixel(το τελευταίο μου το 6 pro) απλα είδα την τιμή πολυ καλη και είπα να κάνω μια δοκιμή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενα θεμα ειναι και από updates τι παίζει ,γιατί πλέον τα νεωτερα τα προωθούν με μεγαλύτερης διάρκειας ενημερωσεις ..

Επεξ/σία από Fotia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fotia είπε

Ενα θεμα ειναι και από updates τι παίζει ,γιατί πλέον τα νεωτερα τα προωθούν με μεγαλύτερης διάρκειας ενημερωσεις ..

Θα πάρει την 13 και μετά ένα χρόνο security updates..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ea6gka είπε

εσεις τι λετε, pixel 6a ή το σ20? στα ιδια λεφτα ειναι

6α νομίζω και αν βγαίνει στα ίδια λεφτά το χτυπάω και εγω και ακυρώνω s20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, NOODLE είπε

Δοκίμασες κάποιο g cam apk; πρώτη φορά σε Samsung   μεριά μετά από χρόνια σε pixel(το τελευταίο μου το 6 pro) απλα είδα την τιμή πολυ καλη και είπα να κάνω μια δοκιμή 

Ειχα σε προηγουμενα κινητα παλιοτερα αλλα πραγματικα δεν χρειαζετε πλεον. ΜΕ ικανοποιησε 100% απο θεμα software, νυχτερινες ληψεις κτλ

3 λεπτά πριν, ea6gka είπε

εσεις τι λετε, pixel 6a ή το σ20? στα ιδια λεφτα ειναι

Γουστα ειναι αυτα, ημουν μεγαλος φαν του καθαρου android αλλα πλεον το oneui ειναι αψογο καμια σχεση με το παρελθον. Προσωπικα πιστευω οτι μετα απο Apple η καλυτερη επιλογη ειναι samsung

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ea6gka είπε

το g780g ομως βγηκε με 11, αρα λογικα θα παρει και 14, σωστα? ισως επειδη ειναι ιδια ακριβως κινητα να του δωσουν, ποιος ξερει. Παντως τα 10ρια , s10/s10e/s10 plus τους δινουν ακομα security updates 

Λογικά παίρνουν τα ένα δύο τελευταία τώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S20 > 6a για μένα. Το έχω ήδη απλά το σκέφτομαι για να το πάρω στην γυναίκα μου, τρομερό κινητό ως τωρα σε όλα του. Η μόνη μου ανησυχία είναι πως έχουμε άλλες 8 μέρες προσφορών οπότε αν το πάρω και βγάλουν το s21fe με 350 ευρώ θα νοιώσω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να πω την γνώμη μου και εγώ το έχω 2 χρόνια.Πριν τελειώσει η εγγύηση το στειλα για αλλαγή μπαταρίας με ένα μικρό κόστος στην samsung αυτό ισχύει νομίζω για όλα τα κινητά της sammy και πλέον σκέφτομαι να το κρατήσω αλλά 2 χρόνια.Ημουνα από τα άτομα που άλλαζα κινητά ανά 25 μέρες περίπου.Δεν ξέρω βολεύτηκαν πολύ με αυτό το κινητό σε όλους τους τομείς κάμερα επιδόσεις μπαταρία σε λογικά πλαίσια τουλάχιστον την ημέρα την βγάζω δεν θέλω παραπανω

Επεξ/σία από sifario1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...