Προς το περιεχόμενο

Death Stranding 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Death-Stranding-Sam-feature-672x372.jpg

Death Stranding 2 is the next game from Kojima Productions, and here is its in-engine trailer

Η Kojima Productions ανακοίνωσε το ''Death Stranding 2'' και κυκλοφόρησε το πρώτο in-engine trailer. Το παιχνίδι ανακοινώθηκε για PS5 προς το παρόν αλλά είναι σίγουρο ότι θα κυκλοφορήσει και στο PC ενώ θα χρησιμοποιεί την Decima Engine και υπόσχεται να έχει βελτιωμένα γραφικά σε σχέση με το προηγούμενο παιχνίδι αφού πρόκειται για current-gen τίτλο.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνίδι με βάθος σεναρίου πολύ καλούς ηθοποιούς και με φοβερή ατμόσφαιρα το αρνητικό του το πολύ περπάτημα,

αναμένουμε το δεύτερο με ανυπομονησία ελπίζουμε προς το καλύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχε πει εξαρχης οτι δεν τον ενδιαφερει το action κομματι, γιαυτο ηθελε να πειραματιστει με ενα waking simulator.

μου κανει ομως εντυπωση οτι βγαζει συνεχεια. το παιχνιδι ειναι φανερο οτι δεν ειχε τις αναμενομενες πωλησεις, διαφορετικα θα το υποστηριζε ξανα η Σονυ. Συν οτι μερος των πωλησεων για το πρωτο παιχνιδι οφειλεται στο hype και το ονομα του. Ομως ειχε αναμικτη υποδοχη, κατι που θα επηρεασει την πορεια του δευτερου παιχνιδιου. οποτε ειναι καπως ρισκο σαν επενδυση.

θα ηταν καλυτερα να εφτιαχνε το horror game, οπως φημολογουταν. ειναι κατι που οι παικτες ζητανε χρονια τωρα, ενω και σαν επενδυση βγαζει πιο πολυ νοημα. δεν ξερω πως το σκεφτεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς θέλει να αποδείξει ότι το ''genre'' που θέλει να φτιάξει, έχει μέλλον. Σαν story μάμησε το DS 1 πάντως και αναμένουμε το 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως από άρθρα του ειδικού τύπου νομίζω ότι τα πήγε πολύ καλά στις πωλήσεις το πρώτο. Σκεφθείτε ότι πρόκειται για εντελώς νέο ip και setting που σίγουρα παρά τους αντιφρονούντες κέρδισε την θέση του στη gaming κοινότητα. Δεν νομίζω ότι θεωρείται το πρώτο εμπορική αποτυχία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα το game να μην πούλησε, άμα δεν πουλούσε ούτε Director's Cut θα έβγαινε, αλλα ούτε και θα έβγαινε στο pc.

Μπορεί να κάνω λάθος, αλλα το ότι βγαίνει δεύτερο τα λέει όλα νομίζω.

Aμα το μοιράσει καλύτερα το gameplay μεταξύ action και walking θα είμαι full ευχαριστημένος. :)

Horror δεν παίζω οποτε χέστηκα και ειδικά άμα είναι σαν το demo από το Silent Hills που ήταν απίστευτα κλαστερο. Nope, I'm good. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...