Προς το περιεχόμενο

Aγορά Gaming Gift Cards με επιστροφή σε Yellows της αξίας συναλλαγής - Winbank [ΤΕΛΟΣ]


gdal73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, di maria kun είπε

Συγνώμη ρε παιδιά είμαι αμπαλος λίγο. 

 

Δήλ αγοράζω πχ μια psplus με 50ευρω και εν συνέχεια μου επιστρέφουν 50ευρω σε yellows?( Δηλ μερικες δεκάδες χιλιάδες). Τα οποία εν συνεχεία τα ξοδεύω σε shell πρατήριο σαν καύσιμα. Άρα ουσιαστικά είναι σαν να παίρνω δωρεάν την plus? H το έχασα λίγο? 

 

Επίσης κάνει και με χρεωστική? 

Για το πρώτο σωστά τα λες. Ωστόσο, η απόδοση των yellows στον Λογαριασμό yellow του Μέλους, θα γίνει έως και 15 ημέρες μετά τη λήξη της ενέργειας, άρα έως και 27/1/23. Δηλαδή δεν θα τα πάρεις αμέσως.

Για τη χρεωστική, δεν ξέρω, αλλά γίνεται σίγουρα με απευθείας χρέωση του τραπεζικού λογαριασμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 378
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
21 λεπτά πριν, costacurta είπε

Μας έφτιαξαν. Ελπίζω να ισχύει και με χρεωστική. Αν ρωτήσει κάνεις την εξυπηρέτηση ας ενημερώσει

Δεν γινεται με χρεωστικη.

Γιατι δεν κανετε ενα κλικ να διαβασετε στην πηγη;

Λεει 

  • Ολοκληρώνεις την πληρωμή σου με χρέωση του λογαριασμού σου ή χρησιμοποιώντας πιστωτική ή/και προπληρωμένη κάρτα της Τράπεζας Πειραιώς.

που σημαινει οτι μπορεις ειτε με ebanking με χρεωση λογαριασμου, ειτε με πιστωτικη ειτε με προπληρωμενη. Οχι με χρεωστικη.

1 ώρα πριν, teopanta1 είπε

Δηλαδή εγώ που πήρα 60+10 με πιστωτική πόσα yellows θα πάρω; τα βάζει άμεσα; 

Η απόδοση των yellows στον Λογαριασμό yellow του Μέλους, θα γίνει έως και 15 ημέρες μετά τη λήξη της ενέργειας.

Ληξη ειναι στις 12-1-2023, αρα αν οι ημερες δεν ειναι εργασιμες αλλα ημερολογιακες, μεχρι 27-1-2023 θα εχουν μπει τα yellows. Αν ειναι εργασιμες (θα το ελεγε λογικα) θα ηταν αρχες Φλεβαρη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αγοράζουμε μια δωροκαρτα 100 ευρώ τα οποία θα τα πάρουμε πίσω σε yellows,και με αυτήν μπορούμε να αγοράσουμε ότι θέλουμε από το store ? Παιχνίδια η game pass πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο ασχετο με το θέμα αλλά μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος φίλος. Γνωρίζει κάποιος το όριο των χρημάτων που μπορείς να προσθέσεις στο ψηφιακό πορτοφόλι του PSN; Έχω ήδη 70€ μέσα και φοβάμαι ότι θα φάω άκυρο αν παω να περάσω 100ρα κάρτα...Δε με βλέπω επίσης να κανω καμία αγορά άμεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gdal73 είπε

Λίγο ασχετο με το θέμα αλλά μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος φίλος. Γνωρίζει κάποιος το όριο των χρημάτων που μπορείς να προσθέσεις στο ψηφιακό πορτοφόλι του PSN; Έχω ήδη 70€ μέσα και φοβάμαι ότι θα φάω άκυρο αν παω να περάσω 100ρα κάρτα...Δε με βλέπω επίσης να κανω καμία αγορά άμεσα...

Αν δεν κανω λαθος 250 ειναι το οριο στο Wallet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, gdal73 said:

Λίγο ασχετο με το θέμα αλλά μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος φίλος. Γνωρίζει κάποιος το όριο των χρημάτων που μπορείς να προσθέσεις στο ψηφιακό πορτοφόλι του PSN; Έχω ήδη 70€ μέσα και φοβάμαι ότι θα φάω άκυρο αν παω να περάσω 100ρα κάρτα...Δε με βλέπω επίσης να κανω καμία αγορά άμεσα...

Γιατί λες η σονυ να ξυνίσει αμα δει 170 ευρω;😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, gdal73 είπε

Λίγο ασχετο με το θέμα αλλά μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος φίλος. Γνωρίζει κάποιος το όριο των χρημάτων που μπορείς να προσθέσεις στο ψηφιακό πορτοφόλι του PSN; Έχω ήδη 70€ μέσα και φοβάμαι ότι θα φάω άκυρο αν παω να περάσω 100ρα κάρτα...Δε με βλέπω επίσης να κανω καμία αγορά άμεσα...

Έχω 180€ μέσα οπότε είσαι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Δεν γινεται με χρεωστικη.

Γιατι δεν κανετε ενα κλικ να διαβασετε στην πηγη;

Λεει 

  • Ολοκληρώνεις την πληρωμή σου με χρέωση του λογαριασμού σου ή χρησιμοποιώντας πιστωτική ή/και προπληρωμένη κάρτα της Τράπεζας Πειραιώς.

που σημαινει οτι μπορεις ειτε με ebanking με χρεωση λογαριασμου, ειτε με πιστωτικη ειτε με προπληρωμενη. Οχι με χρεωστικη.

Να ρωτήσω κάτι είμαι άσχετος. 

Συγνώμη κιόλας. Τι σημαίνει ebanking με χρεωση λογαριασμου? Δηλ μπαίνω απλά από browser από πσ και κάνω από εκεί τη διαδικασία? Κάι έχει σαν προϋπόθεση απλώς να έχω ενεργοποιήσει yellow και να έχω κωδικούς? (κατι που για όλους μας είναι δεδομένο) . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...