Προς το περιεχόμενο

Aγορά Gaming Gift Cards με επιστροφή σε Yellows της αξίας συναλλαγής - Winbank [ΤΕΛΟΣ]


gdal73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Τώρα είμαι σε αναμονή στο τηλ τους. Θα ενημερώσω σύντομα. 

profile picture checks out! Σε φαντάζομαι έτσι ακριβώς τώρα στο τηλέφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 378
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά δεν θα έπρεπε να υπάρχει θέμα. Σε εμένα όμως βλέπουν ότι υπήρξαν προσπάθειες αγοράς ψηφιακού περιεχομένου. Μου ζήτησαν να τους στείλω μέσω email screenshot (από το σφάλμα μάλλον, περιμένω οδηγίες) και θα επικοινωνήσουν μαζί μου. 

Η προσφορά φαίνεται να ισχύει κανονικά πάντως, και έχουν διαθέσιμους κωδικούς 

Να συμπληρώσω ότι μου είπαν να πάρουν τηλ όσοι έχουν θέμα 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Γενικά δεν θα έπρεπε να υπάρχει θέμα. Σε εμένα όμως βλέπουν ότι υπήρξαν προσπάθειες αγοράς ψηφιακού περιεχομένου. Μου ζήτησαν να τους στείλω μέσω email screenshot (από το σφάλμα μάλλον, περιμένω οδηγίες) και θα επικοινωνήσουν μαζί μου. 

Η προσφορά φαίνεται να ισχύει κανονικά πάντως, και έχουν διαθέσιμους κωδικούς 

Να συμπληρώσω ότι μου είπαν να πάρουν τηλ όσοι έχουν θέμα 

20 λεπτα με εχουν στην αναμονη, εχει παρει τηλ το μισο insomnia μαλλον🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες με κάλεσαν απ' την τράπεζα.

Θα το προωθήσουν οι ίδιοι. 

Ρώτησα για τα yellows. Αν και της ασφάλειας το παλικάρι με ενημέρωσε ότι είναι το ποσό της συναλλαγής σε yellows. Δηλαδή θα πάρω 75€ σε yellows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες με κάλεσαν απ' την τράπεζα.

Θα το προωθήσουν οι ίδιοι. 

Ρώτησα για τα yellows. Αν και της ασφάλειας το παλικάρι με ενημέρωσε ότι είναι το ποσό της συναλλαγής σε yellows. Δηλαδή θα πάρω 75€ σε yellows

Έχω 8 αποτυχημένες και δεν με ενόχλησε κανένας 

ΦΡΟΥΡΆ με έκλεψαν

(ήρθε το mail και έστειλα screenshot από το μήνυμα σφάλματος) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες με κάλεσαν απ' την τράπεζα.

Θα το προωθήσουν οι ίδιοι. 

Ρώτησα για τα yellows. Αν και της ασφάλειας το παλικάρι με ενημέρωσε ότι είναι το ποσό της συναλλαγής σε yellows. Δηλαδή θα πάρω 75€ σε yellows

Να δοκιμάσω για αγορά κ γω μέσω winbank  η να το αφήσω λέτε; το εψηνσ για το νέο call χαλάλι τα δέκα ευρώ παραπάνω από το σκρουτζ αν μας το κάνουν δώρο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tresorikos είπε

Να δοκιμάσω για αγορά κ γω μέσω winbank  η να το αφήσω λέτε; το εψηνσ για το νέο call χαλάλι τα δέκα ευρώ παραπάνω από το σκρουτζ αν μας το κάνουν δώρο.. 

χουβαρντας, οχι αστεια :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, runner69 είπε

χουβαρντας, οχι αστεια :lol:

Καλά ας μου το κάνει η Πειραιώς δώρο κ ας πληρώσω κάρτα 90 ευρώ θα πάνε για βενζινουλα... Το θέμα είναι να το δοκιμάσω... Η όχι...  Βάλανε το φιφα 23 ευρώ κ το πήρα στη black  σε προσφορά 47...  Δεν πειράζει... Του χρόνου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά ήμουν από τους πρώτους που έγραψα ότι εκανα 3 προσπαθειες και με πήραν από την τράπεζα.

Ο μεν πρώτος με ρώτησε να ήταν κάποια απόπειρα απάτης. Και εφόσον είπα όχι μου είπε οκ!

 

Εφόσον συνέχιζε να μην γίνεται η συναλλαγή , μίλησα με εξυπηρέτηση πελατών αυτή τη φορά με κάποια κυρία η οποία μου είπε ότι δεν ξέρει για ποιο λόγο δεν προχωράει η συναλλαγή.

 

Οπότε όσοι είστε στην αναμονή, μην περιμένετε να σας δώσουν κάποια ικανοποιητική απάντηση!

Σας το λέω για να μην έχετε προσδοκίες!

Επεξ/σία από pankostas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τηλεφωνικό κέντρο που πήρα πριν, μου είπαν ότι είναι γενικευμένο πρόβλημα και το διερευνούν. Άφησα κινητό και θα με καλέσουν όταν διορθωθεί το θέμα, ή αν χρειαστούν περισσότερες πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...