Προς το περιεχόμενο

Aγορά Gaming Gift Cards με επιστροφή σε Yellows της αξίας συναλλαγής - Winbank [ΤΕΛΟΣ]


gdal73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 378
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε ποιούς κωδικούς αναφέρεστε; Για να είμαστε και ξεκάθαροι! Εγώ λογικά παω για Blizzard κωδικό, αλλά από ότι κατάλαβα όλοι για ps λέτε; (Α ρε SonyLand)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Metaksas είπε

Στις άλλες εταιρίες δίνει κανονικά δλδ; Μόνο Sony βγάζει error?

Όχι παντού.

4 λεπτά πριν, stafftw είπε

Σε ποιούς κωδικούς αναφέρεστε; Για να είμαστε και ξεκάθαροι! Εγώ λογικά παω για Blizzard κωδικό, αλλά από ότι κατάλαβα όλοι για ps λέτε; (Α ρε SonyLand)

Και όμως δεν είναι πρόβλημα της Sonyland! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το θέμα είναι κάποιος έκανε μάλλον πατατα στην προσφορά όταν την γράφανε, κ τώρα άντε να τ μπαλώσουν με τα άτομα π αγόρασαν μακάρι πάντως να πάρετε τα yellows κ να μην επιστρέψουν τα χρήματα πίσω κ στους άλλους.

Επεξ/σία από Metaksas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Metaksas είπε

Το θέμα είναι κάποιος έκανε μάλλον πατατα στην προσφορά όταν την γράφανε, κ τώρα άντε να τ μπαλώσουν με τα άτομα π αγόρασαν μακάρι πάντως να πάρετε τα yellows κ να μην επιστρέψουν τα χρήματα πίσω κ στους άλλους.

Εφόσον έχουν πάρει κωδικούς και τους έχουν χρησιμοποιήσει δεν νομίζω να μπορούν να τα δώσουν πίσω.

Εγώ δεν νομίζω ότι έχει γίνει λάθος. Απλώς ήθελαν μέχρι τέλος του έτους να φανούν αγορές απο την τράπεζα τους προς ψηφιακά κανάλια microsoft κτλ.

Και το πέτυχαν.

Επεξ/σία από pankostas
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pankostas είπε

Εφόσον έχουν πάρει κωδικούς και τους έχουν χρησιμοποιήσει δεν νομίζω να μπορούν να τα δώσουν πίσω.

Εγώ δεν νομίζω ότι έχει γίνει λάθος. Απλώς ήθελαν μέχρι τέλος του έτους να φανούν αγορές απο την τράπεζα τους προς ψηφιακά κανάλια microsoft κτλ.

Και το πέτυχαν.

Και εγώ αυτό πιστεύω. Προμηθεύτηκαν έναν Χ αριθμό ψηφιακών καρτών οι οποιες ξεπούλησαν στο άψε σβήσε. Προσωπικά εννοείται ότι θέλω τα yellows, αλλά έτσι κι αλλιώς είναι χρήματα που θα έδινα σε βάθος χρόνου στο game pass..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατά σύμπτωση το ειδα με το που άνοιξε το τοπικ. Δεν ασχολήθηκα γιατί έχω κόψει τις σχέσεις με Πειραιώς και δεν είχα γραφτεί ποτέ στο yellows. Έχω βέβαια λογαριασμό (άδειο) οποτε 1-2 σκέψεις τις έκανα εκείνη την ώρα. Τα έλεγα και με φίλο, στον οποίο ανεφερα: "σιγά μην κρατήσει 1 μήνα αυτή η προσφορά"! Εδώ ένα 20%-25% εκπτωση να δεις σε δωροκαρτες και γίνεται χαμός, το 100ευρω δώρο ήταν τελείως αψυχολογητο. Εκτός αν τελικά όντως δεν ξανανοιξουν τις παραγγελίες και το κόψουν οριστικά από τώρα. Τότε η "ψυχολογία" θα είναι ξεκάθαρη (κράχτης, ποσότητες ξεφτίλας και κυρίως, όπως ήδη αναφέρθηκε, να φανεί στους "συνεργάτες" ότι το κανάλι πώλησης έχει "κίνηση"). 

Επεξ/σία από giorginho
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...