Προς το περιεχόμενο

Ebanking επικαιροποιηση στοιχειων. Λειτουργει;


Witcher1st

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μονο σε εμενα δεν λειτουργει η επικαιροποιηση στοιχειων μεσω gov.gr ή ειναι γενικοτερο το προβλημα; Προσπαθω μεσω ebanking Πειραιως και μου βγαζει σφαλμα οτι η "συναλλαγη" δε μπορει να ολοκληρωθει.. Πρεπει δλδ ντε και καλα να κλεισω ραντεβου και να παω απο εκει;

image.png.b640897611bcb3f0101a71b7f3b75cff.png

 

Στα μηνυματα δεν υπαρχει τιποτα.

Στην Alpha Bank δεν εχω τετοιο προβλημα. Απλα θελω να βγαλω πιστωτικη καρτα στην Πειραιως online και πρεπει να ειμαι επικαιροποιημενος, αλλα δε βλεπω προκοπη.. Και το επομενο ραντεβου ειναι μετα απο 20 ημερες.. Τηλεφωνικα βγαζω ακρη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Witcher1st είπε

Μονο σε εμενα δεν λειτουργει η επικαιροποιηση στοιχειων μεσω gov.gr ή ειναι γενικοτερο το προβλημα; Προσπαθω μεσω ebanking Πειραιως και μου βγαζει σφαλμα οτι η "συναλλαγη" δε μπορει να ολοκληρωθει.. Πρεπει δλδ ντε και καλα να κλεισω ραντεβου και να παω απο εκει;

image.png.b640897611bcb3f0101a71b7f3b75cff.png

 

Στα μηνυματα δεν υπαρχει τιποτα.

Στην Alpha Bank δεν εχω τετοιο προβλημα. Απλα θελω να βγαλω πιστωτικη καρτα στην Πειραιως online και πρεπει να ειμαι επικαιροποιημενος, αλλα δε βλεπω προκοπη.. Και το επομενο ραντεβου ειναι μετα απο 20 ημερες.. Τηλεφωνικα βγαζω ακρη;

μηπως εχεις ανοιχτο vpn? 

το ειχα παθει για αυτο το λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Μονο σε εμενα δεν λειτουργει η επικαιροποιηση στοιχειων μεσω gov.gr ή ειναι γενικοτερο το προβλημα; Προσπαθω μεσω ebanking Πειραιως και μου βγαζει σφαλμα οτι η "συναλλαγη" δε μπορει να ολοκληρωθει.. Πρεπει δλδ ντε και καλα να κλεισω ραντεβου και να παω απο εκει;

image.png.b640897611bcb3f0101a71b7f3b75cff.png

 

Στα μηνυματα δεν υπαρχει τιποτα.

Στην Alpha Bank δεν εχω τετοιο προβλημα. Απλα θελω να βγαλω πιστωτικη καρτα στην Πειραιως online και πρεπει να ειμαι επικαιροποιημενος, αλλα δε βλεπω προκοπη.. Και το επομενο ραντεβου ειναι μετα απο 20 ημερες.. Τηλεφωνικα βγαζω ακρη;

Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.Δεν έβγαλα άκρη και έκανα την επικαιροποιηση αναγκαστικά σε υποκατάστημα.

 

Εντιτ:ανήκεις μήπως σε Σώματα Ασφαλείας;

Επεξ/σία από simaras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, simaras είπε

Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.Δεν έβγαλα άκρη και έκανα την επικαιροποιηση αναγκαστικά σε υποκατάστημα.

 

Εντιτ:ανήκεις μήπως σε Σώματα Ασφαλείας;

Θελει ραντεβου; Τι χαρτια ειχες μαζι σου; Δεν ειμαι σε σωματα ασφαλειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Witcher1st είπε

Θελει ραντεβου; Τι χαρτια ειχες μαζι σου; Δεν ειμαι σε σωματα ασφαλειας.

Εγώ ανήκω και είχα μια θεωρία σχετικά με κάποιες δυσλειτουργίες του gov.gr το οποίο μάλλον δεν ισχύει σε αυτήν τη περίπτωση.Να μην μακρηγορω,ειχα το τηλέφωνο από έναν υπάλληλο ενός υπ/τος στη Θεσσαλονίκη ο οποίος με είχε πάρει κάποτε και δήλωσε προσωπικός μου συμβουλος η κάπως έτσι .Τον κάλεσα ,εξυπηρετικοτατος ο κύριος μου έκλεισε ραντεβού την επόμενη κιόλας ημέρα,πήγα και το έκανε.Δεν είχε ούτε αυτός απάντηση σχετικά με το για ποιο λόγο δεν μπορούσα να το κάνω από το σπίτι μέσω gov.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fir3fly είπε

Επειδή είχα και εγώ το ίδιο προβλήμα, δες στο Εθνικό Μητρώο Επικοινωνίας αν έχεις βάλει όλα τα στοιχεία σου πχ Κινητό τηλέφωνο, email κτλ.

Ναι ολα τα εχω. Εξαλλου με την Alpha Bank δεν ειχα καποιο θεμα. Μαλλον θα παρω τηλεφωνο απο Δευτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Witcher1st said:

Ναι ολα τα εχω. Εξαλλου με την Alpha Bank δεν ειχα καποιο θεμα. Μαλλον θα παρω τηλεφωνο απο Δευτερα..

Με την Πειραιώς είχα και εγώ θέμα, γιατί εγώ είμαι αυτοαπασχολουμενος και δεν μπορούσε να πάρει τα στοιχεία επιχείρησης.. μετά από πολλές προσπάθειες (στην τελευταια δεν τικαρα τα στοιχεια επιχειρησης) προχώρησε.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χθες που το εψαχνα ειδα οτι για την ταυτοτητα γινεται μονο απο υποκαταστημα.τα υπολοιπα τα τραβαει αυτοματα αλλα για ταυτοτητα μονο με φυσική παρουσια

1671304544075_20221217_211559261.jpg

Επεξ/σία από astrea966
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, astrea966 είπε

Χθες που το εψαχνα ειδα οτι για την ταυτοτητα γινεται μονο απο υποκαταστημα.τα υπολοιπα τα τραβαει αυτοματα αλλα για ταυτοτητα μονο με φυσική παρουσια

1671304544075_20221217_211559261.jpg

Θελει ραντεβου πλεον η διαδικασια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Θελει ραντεβου πλεον η διαδικασια; 

απ`οτι καταλαβα μονο για την ταυτοτητα.δεν εχω μπει στη διαδικασια να το ψαξω παραπανω γιατι δεν με απασχολει ιδιαιτερα για την ωρα αλλα αν κανεις ενα τηλεφωνο ισως σου πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, astrea966 είπε

Χθες που το εψαχνα ειδα οτι για την ταυτοτητα γινεται μονο απο υποκαταστημα.τα υπολοιπα τα τραβαει αυτοματα αλλα για ταυτοτητα μονο με φυσική παρουσια

1671304544075_20221217_211559261.jpg

Δεν ισχύει αυτό για την ταυτότητα. Άλλαξα πρόσφατα ταυτότητα και έγινε κανονικά η επικαιροποιηση. Λογικά σου κολλάει κάπου στο επάγγελμα από ότι καταλαβαίνω από το μήνυμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...