Προς το περιεχόμενο

Ξεκινούν οι αιτήσεις για το Market Pass


Bitbit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 hours ago, gizaxgiza said:

Eurobank μπηκαν τα λεφτα στην αυλη καρτα αλλα επειδη εχω νεο κινητο λογο βλαβης του παλιου δεν μπορω να την περασω στο Google Wallet.

Ανοιγω το Google Wallet και παταω προσθηκη, εμφανιζεται η καρτα κανονικα(μαλλον εχει αποθηκευτει απο το σεταρισμα στο παλιο κινητο) και ζηταει μονο cvv. Το πληκτρολογω και προχωραω στο επομενο βημα, μεχρι που ζηταει αποστολη sms επαληθευσης απο την τραπεζα. Το sms δεν το στελνει, βγαζει σφαλμα.

ενω αν μπω στην σελιδα της Eurobank για το Market Pass η τραπεζα στελνει κανονικα το sms.

Γνωριζει καποιος λυση για το προβλημα μου?

Με Google search δεν βρηκα τη λυση, δοκιμασα διαφορα αλλα το προβλημα εξακολουθει.

σε φίλης τηλέφωνο δούλεψε όταν ενεργοποίησε την ασφάλεια εισόδου του τηλεφώνου...όσο το είχε χωρίς δεν προχωρούσε η ενεργποιηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, alucard82 είπε

Καλημέρα,έχει δει κανένας πληρωμή από viva ? Είμαι παλιός δικαιούχος και έχει έγκριση και αποστολή στην τράπεζα.

ουτε σε εμενα μπηκε κατι μεχρι τωρα 09:20

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου έχει βγάλει αυτό το μήνυμα  Η αίτησή σας έχει εγκριθεί. Για την ενεργοποίηση και χρήση του Market Pass, θα επικοινωνήσει μαζί σας το επιλεγμένο χρηματοπιστωτικό ίδρυμα. Μπορείτε να δείτε συχνές ερωτήσεις για την έκδοση και χρήση του Market Pass

στο gov και δεν έχουν μπει ακόμη στην Viva, στην οποία δεν έκανα ποτέ verification. Δεν ξέρω εάν παίζει ρόλο. Σε άλλους που είχανε βάλει κατάθεση σε τράπεζα μπήκαν.

Παλιός δικαιούχος 

Επεξ/σία από dimo69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giannis1_ είπε


Κάποιο λάθος έκαναν σε εμένα, μπορώ να τα επιστρέψω κάπως? :D


Screenshot2023-10-03142521.png.25b5e0201a97f0e8e08ab3f056931469.png

Για αυτό δεν έχει μπει στους άλλους!

Σε εμένα βγάζει αυτό :

image.png.0431b1d564aa2f4984dc2ef25e0b0818.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει. Επειδή έχει αλλάξει το κινητό δεν έχω πρόσβαση στη Viva Wallet. Ειχα περάσει τη καρτα στο Apple Pay και την έχω ακόμη μέσα. Βέβαια, έχει αλλάξει η ημερομηνία λήξης, θα δώσει έγκριση λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, valadsk said:

μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει. Επειδή έχει αλλάξει το κινητό δεν έχω πρόσβαση στη Viva Wallet. Ειχα περάσει τη καρτα στο Apple Pay και την έχω ακόμη μέσα. Βέβαια, έχει αλλάξει η ημερομηνία λήξης, θα δώσει έγκριση λέτε?

Ναι, έχει ενημερωθει η ημερομηνία λήξης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...