Προς το περιεχόμενο

20% €πιστροφή για αγορες ανω των 199€ σε οικιακές συσκευές @plaisio [ΤΕΛΟΣ]


VaggD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, ObeyWario! είπε

Απλά σου έστειλαν μν και στο έφεραν; Περιοχή;

Ναι μηνυμα το προηγουμενο απογευμα , μηνυμα το πρωι πριν την παραδοση και τηλεφωνο 5 λεπτα πριν ερθουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, neo_geo13 είπε

Καλησπέρα παιδιά. Από περιέργεια, έχουν μπει σε κανέναν τα χρήματα της επιστροφής μέχρι σήμερα; 

Στο Πλαισιο του Mall  (αγόρασα κλιματιστικό με το πρόγραμμα ανακυκλώνω) μου είπαν πως μπαίνει μπροστά το 1% (όντως μπήκε) και το υπόλοιπο 19% θα μπει σε περίπου 2 μήνες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, page hamilton είπε

Στο Πλαισιο του Mall  (αγόρασα κλιματιστικό με το πρόγραμμα ανακυκλώνω) μου είπαν πως μπαίνει μπροστά το 1% (όντως μπήκε) και το υπόλοιπο 19% θα μπει σε περίπου 2 μήνες!

15-20 μέρες μου ειπε στο τηλεφωνο παντως εμενα. Το 1% οντως μπηκε αμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι το metal look άραγε;  Πλαστικό με μεταλλικό χρώμα;

https://www.plaisio.gr/i-kouzina-mou/psiksi-sintirisi/psigeiokatapsiktes/candy-cce7t618es-psigeiokatapsiktis-metal-look_4006437

Το inox φαντάζομαι είναι μέταλλο πραγματικό.

https://www.plaisio.gr/i-kouzina-mou/psiksi-sintirisi/psigeiokatapsiktes/candy-cce7t620ex-psigeiokatapsiktis-inox_3957977

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πατησα. Χαλαει η εστια μας την Παρασκευη , και Σαββατο αρχιζω να ψαχνω για επαγωγική. Θυμαμαι οτι εχει το πλαισιο αυτην την προσφορα και βρισκω μια που μου κανει. Ημουν λιγο στενα στο προγραμμα ομως και λεω ασε απο Δευτερα θα ασχοληθω. Και μπαινω σημερα και δεν ειχα προσεξει πως εληγε το Σαββατο η προσφορα του πλαισιου.

Σαν πρωτάρης...

  • Like 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, asteroulis είπε

Την πατησα. Χαλαει η εστια μας την Παρασκευη , και Σαββατο αρχιζω ....... Και μπαινω σημερα και δεν ειχα προσεξει πως εληγε το Σαββατο η προσφορα του πλαισιου.

Σαν πρωτάρης...

Χθες Κυριακή έληξε η επιστροφή 20%.. Του χρόνου πάλι..

Επεξ/σία από dimigar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...