Προς το περιεχόμενο

20% €πιστροφή για αγορες ανω των 199€ σε οικιακές συσκευές @plaisio [ΤΕΛΟΣ]


VaggD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Dantε είπε

Οντως με πηραν τηλεφωνο πριν και μου το ανεφερε. Αλλα ειδε μετα τον οροφο και ειπε οτι δεν υπαρχει χρεωση.

τι όροφο?

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Οι όροι υπάρχουν διαθέσιμοι σε όλα τα καταστήματα. Τσεκάρετε και το σχετικό κουτάκι κατά την παραγγελία να θυμίσω. Και ούτε και είναι υποχρεωμένοι να σηκώνουν μεγάλες συσκευές στις πλάτες τους. 

Το συγκεκριμένο είναι περισσότερο πονηριά, αφού ακόμη και εκεί στους όρους που το γράφει, δεν αναγράφει το ποσό χρέωσης. Επίσης δεύτερη πονηριά είναι να χρεώνεις επειδή είναι 3 πόντους πάνω από τα δύο μέτρα, ενώ δεν ξεπερνάει το όριο βάρους των 90 κιλών (το δικό μου ήταν 80). Και είναι τελείως διαφορετικό πράγμα να στο αφήσουν στην είσοδο του σπιτιού, από το να γυροφερνουν μέσα στο διαμέρισμα σου προκειμένου να έχουν πρόσβαση στο μπαλκόνι σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σας κυρίες και κύριοι, αναγκαστικά πρέπει να μπαίνουν κάποια όρια στις δωρεάν παραδόσεις,είτε στο ύψος είτε στα κιλά είτε χιλιομετρικά.και σε αυτήν την περίπτωση πάντα κάποιος θα είναι παραπονεμένος όταν βρίσκεται κοντά σ'άυτα τα όρια που του μπλοκάρουν τη δωρεάν εμπειρία. Αν δεν τα αναφέρουν στους τρόπους αποστολής , τότε θα υπήρχε απάτη.όμως guys όλοι τα αναφέρουν.2023 είναι και ο οποιοσδήποτε κάνει κριτική χωρίς να έχει διαβάσει όμως τις λεπτομέρειες.

στα σημαντικά τώρα.έγινε αγορά του LG F2WV5S8S0E Πλυντήριο Ρούχων 8,50 kg | Plaisio , μαζί με επιστροφή γιουρομπανκ 110 ευρ και δωροεπιταγή 30 ευρ ανακύκλωση (χωρίς να λέει κάπου  μινιμουμ επόμενη αγορά για τη χρήση του) βγαίνει στα 410 ευρ.δεν νομιζώ  να υπάρχει τέτοια συσκευή σ αυτήν την τίμη.χθές αγόρα σήμερα το παρέδωσαν αφού πρώτα με σπάμαραν στην ενημέρωση με mail,sms,και τηλέφωνο 3 ώρες μετά την παραγγελία.αφού σκέφτομαι να κάνω αρνητική λόγω υπερπληροφόρησης ☺️

(δε δουλέυω στο πλαίσιο,ίσα ίσα δε συμφώνω καθόλου με την πολιτική τους να σου τα σπάνε όταν μπαίνεις στο μαγαζί.για την ακρίβεια δουλεύω σ αλλο eshop αλλά τέτοια τιμή σε τέτοια συσκευή δε βρίσκεις ούτε σε demo)

ευχαριστώ πολύ,πιστεύω να βοηθάω κάποιον που θέλει καλή συσκευή αυριο. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, gammakappa είπε

καλημέρα σας κυρίες και κύριοι, αναγκαστικά πρέπει να μπαίνουν κάποια όρια στις δωρεάν παραδόσεις,είτε στο ύψος είτε στα κιλά είτε χιλιομετρικά.και σε αυτήν την περίπτωση πάντα κάποιος θα είναι παραπονεμένος όταν βρίσκεται κοντά σ'άυτα τα όρια που του μπλοκάρουν τη δωρεάν εμπειρία. Αν δεν τα αναφέρουν στους τρόπους αποστολής , τότε θα υπήρχε απάτη.όμως guys όλοι τα αναφέρουν.2023 είναι και ο οποιοσδήποτε κάνει κριτική χωρίς να έχει διαβάσει όμως τις λεπτομέρειες.

στα σημαντικά τώρα.έγινε αγορά του LG F2WV5S8S0E Πλυντήριο Ρούχων 8,50 kg | Plaisio , μαζί με επιστροφή γιουρομπανκ 110 ευρ και δωροεπιταγή 30 ευρ ανακύκλωση (χωρίς να λέει κάπου  μινιμουμ επόμενη αγορά για τη χρήση του) βγαίνει στα 410 ευρ.δεν νομιζώ  να υπάρχει τέτοια συσκευή σ αυτήν την τίμη.χθές αγόρα σήμερα το παρέδωσαν αφού πρώτα με σπάμαραν στην ενημέρωση με mail,sms,και τηλέφωνο 3 ώρες μετά την παραγγελία.αφού σκέφτομαι να κάνω αρνητική λόγω υπερπληροφόρησης ☺️

(δε δουλέυω στο πλαίσιο,ίσα ίσα δε συμφώνω καθόλου με την πολιτική τους να σου τα σπάνε όταν μπαίνεις στο μαγαζί.για την ακρίβεια δουλεύω σ αλλο eshop αλλά τέτοια τιμή σε τέτοια συσκευή δε βρίσκεις ούτε σε demo)

ευχαριστώ πολύ,πιστεύω να βοηθάω κάποιον που θέλει καλή συσκευή αυριο. 

 

αν παω και κάνω αγορά ψυγείου πάνω απο 2 μέτρα ύψος θα βγάλει 0 μεταφορικά. αν ρωτήσεις στο κατάστημα σου λένε δεν εχει. η ενημέρωση ΕΙΝΑΙ ελλιπείς .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, gammakappa είπε

 

στα σημαντικά τώρα.έγινε αγορά του LG F2WV5S8S0E Πλυντήριο Ρούχων 8,50 kg | Plaisio , μαζί με..... βγαίνει στα 410 ευρ.δεν νομιζώ  να υπάρχει τέτοια συσκευή σ αυτήν την τίμη.....αλλά τέτοια τιμή σε τέτοια συσκευή δε βρίσκεις ούτε σε demo..... 

 

Μια χαρά βρήκα εγώ πριν δυο χρόνια από Media Markt (10κιλο παρακαλώ)..και μάλιστα από λάθος μου έδωσαν δυο κουπόνια από 30€ έκαστον λόγω ανακύκλωσης. Τελική τιμή 209€

εδώ :  

Snap-2023-01-27-18-20-13.png

Επεξ/σία από dimigar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω και εγώ πλυντήριο οικονομικό 8+ κιλά max 400€ περίπου με την επιστροφή αλλά με τα σχόλια που διαβάζω σε Σκρουτζ κτλ για τις πλακέτες των lg τα έχω αποκλείσει. Ένα 9κιλο hisense μάλλον θα πάρω αν και το βγάζει "αναμένεται" και σε τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν ότι θα υπάρχει από βδομάδα. Βασικά και 15 μέρες να κάνει δεν έχω θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Doubt είπε

Άλλο LG κι άλλο BEKO.

Μπα.. Για διάβασε κριτικές για το LG και θα το ξανασκεφτείς. Το BEKO αυτό είναι αξιοπρεπέστατο και B ενεργειακής κλάσης ενώ το LG είναι C...  😉

Επεξ/σία από dimigar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου παρεδωσαν σημερα. Εξυπηρετικα τα παιδια του πλαισιου.

Το εφεραν μεχρι μεσα γιατι το ανοιγουν για να τσεκαρεις αν ειναι οκ και υπογραφεις οτι παρελαβες σε καλη κατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Dantε είπε

Μου παρεδωσαν σημερα. Εξυπηρετικα τα παιδια του πλαισιου.

Το εφεραν μεχρι μεσα γιατι το ανοιγουν για να τσεκαρεις αν ειναι οκ και υπογραφεις οτι παρελαβες σε καλη κατασταση.

Να υπογραφετε "με επιφύλαξη", γιατί το ότι παρέλαβες σε καλή εμφανισιακά κατάσταση δεν σημαίνει απαραίτητα ότι είναι και σε καλή λειτουργική κατάσταση, πρέπει πρώτα να το λειτουργήσεις για να δεις.

Αν το λειτουργήσατε κιόλας, πάσο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο για την εμφανισιακη υπογραφεις.

Για λειτουργικη και προφανως δεν μπορεις να βεβαιωσεις κατι. Εξαλλου η αποδειξη αναφερει για DOA 7 ημερων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και εμένα. Ούτε τηλέφωνο για χρέωση ούτε τίποτα. Πολύ καλή εξυπηρέτηση. Δεύτερος όροφος από τις σκάλες το ανέβασαν. Ψυγείο καταψύκτης 203 εκ ύψος 60 εκ πλάτος 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/1/2023 στις 10:08 ΜΜ, dimigar είπε

Μπα.. Για διάβασε κριτικές για το LG και θα το ξανασκεφτείς. Το BEKO αυτό είναι αξιοπρεπέστατο και B ενεργειακής κλάσης ενώ το LG είναι C...  😉

Μη με σκιάζεις και παρήγγειλα LG, 10 χρόνια λέει εγγύηση το μοτόρι

Στις 28/1/2023 στις 3:50 ΜΜ, fou είπε

Μου ήρθε και εμένα. Ούτε τηλέφωνο για χρέωση ούτε τίποτα. Πολύ καλή εξυπηρέτηση. Δεύτερος όροφος από τις σκάλες το ανέβασαν. Ψυγείο καταψύκτης 203 εκ ύψος 60 εκ πλάτος

Απλά σου έστειλαν μν και στο έφεραν; Περιοχή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...