Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 21/11/2023 στις 4:25 ΜΜ, Πέτρος είπε

Λοιπόοοον...έχω τη συγκεκριμένη συνδρομή από τότε που βγήκε, όλα καλά.

Προχτές ενεργοποίησα την δοκιμαστική μήνα στο γερμανικό, μήπως έπαιρνα από εκεί κάτι που είχε σε συγκεκριμένη προσφορά, αλλά τελικά τζίφος.

Το θέμα είναι ότι μου γύρισε μόνο του στην τηλεόραση στο Γερμανικό, το οποίο έχει μόνο γερμανικά σαν γλώσσα στο περιεχόμενο, και έχω πάθει εγκεφαλικά.

Έκοψα την ανανέωση στο γερμανικό Prime, αλλά θα εξακολουθήσει να είναι ενεργή η δοκιμαστική για ακόμα 28 ημέρες, τρομάρα τους.

Στη διαχείριση δεν βλέπω κάπου πώς να ορίσω το Πολωνικό πάλι σαν κύριο.

Τί μπορώ να κάνω, αλήθεια?

Ευχαριστώ!

 

Στις 23/11/2023 στις 10:30 ΜΜ, Πέτρος είπε

Το δούλεμα συνεχίζεται.

Η συνδρομή στο πολωνικό, ενεργή.

Μπαίνω στο γερμανικό, αποσυνδέω την τηλεόραση από εκεί.

Ανοίγω την τηλεόραση, ζήτησε νέα εγγραφή, και τελικά με έβαλε πάλι στο γερμανικό.

Θα περιμένω να λήξει ο μήνας του δοκιμαστικου και βλέπουμε.

Πλέον εξαφανίστηκαν οι Γερμανοί και συνεχίζω κανονικά στο Πολωνικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 889
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Σημερα ειδα στο CBS news, οτι θα αρχισει να εχει διαφημισεις το αμαζον prime video και οτι θα υπαρξει απο 29-1-24 μια συνδρομη κατα 3 δολαρια πιο ακριβη που θα ειναι adv-free. :mad: + 😄

 

Spoiler

 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, matrixxx είπε

Σημερα ειδα στο CBS news, οτι θα αρχισει να εχει διαφημισεις το αμαζον prime video και οτι θα υπαρξει απο 29-1-24 μια συνδρομη κατα 3 δολαρια πιο ακριβη που θα ειναι adv-free. :mad: + 😄

 

Μου θύμισε αυτό

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι σχετικό. Εμείς που έχουμε ενεργή συνδρομή μπορούμε να ανανεωσουμε για ένα χρόνο κ να έχουμε σύνολο 1.5 δηλαδή;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και καλη χρονια προσπαθω να κανω πολωνικο λογαριασμο απο το μηδεν αλλα δεν περναει την τηλεφωνικη επιβεβαιωση με ελληνικο κινητο.... βγαζει προβλημα και δεν στελνει otp.... γνωριζετε κατι ; εχει κανει κανεις τελευταια; ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/12/2023 στις 1:13 ΠΜ, SabotazNic είπε

Ωραίος.
Αναρωτιέμαι αν το παιχνίδι θα παραμείνει διαθέσιμο στο Epic εφόσον λήξει η συνδρομή στο Prime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, GrEarendil είπε

Ωραίος.
Αναρωτιέμαι αν το παιχνίδι θα παραμείνει διαθέσιμο στο Epic εφόσον λήξει η συνδρομή στο Prime

Παραμενουν ολα αρκει να τα εχεις κανει claim / activate

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, satizen said:

Καλησπερα και καλη χρονια προσπαθω να κανω πολωνικο λογαριασμο απο το μηδεν αλλα δεν περναει την τηλεφωνικη επιβεβαιωση με ελληνικο κινητο.... βγαζει προβλημα και δεν στελνει otp.... γνωριζετε κατι ; εχει κανει κανεις τελευταια; ευχαριστω

Πριν λιγες μερες εκανα ετησιο στο Αιγυπτιακο και μου περασε κανονικα. Ειναι ακριβως ιδια διαδικασια απλα θελει Αιγυπτιακη διευθυνση στο τελος (βαζεις οτι να'ναι και περναει). Δοκιμασε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Chrisfm94 είπε

Πριν λιγες μερες εκανα ετησιο στο Αιγυπτιακο και μου περασε κανονικα. Ειναι ακριβως ιδια διαδικασια απλα θελει Αιγυπτιακη διευθυνση στο τελος (βαζεις οτι να'ναι και περναει). Δοκιμασε το.

Ειναι οκ, το Αιγυπτιακό απο σειρες με Ελληνικους υποτιτλους σε σχεση με το Πολωνικό αν γνωρίζεις ; και ποια η διαφορα στην τιμή αν το έψαξες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, teodgeor said:

Ειναι οκ, το Αιγυπτιακό απο σειρες με Ελληνικους υποτιτλους σε σχεση με το Πολωνικό αν γνωρίζεις ; και ποια η διαφορα στην τιμή αν το έψαξες;

Δεν το πολυεψαξα ειναι η αληθεια, αλλα απ'οσο θυμαμαι ειχε αναφερθει οτι πανω κατω στα ιδια ειναι. Γυρω στα 7.50€/χρονο βγαινει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κινητό τι βάζετε? (όχι στο payment, στο account απλά) αφήνει ελληνικό νούμερο? εδώ και κάνα μήνα δε με αφήνει να βάλω και δε μπορώ εξαιτίας του να πάρω το prime gaming 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ουσιαστικά τα account credentials είναι ενιαία για όλα τα regions.

 

Απλά άλλαξα στο πολωνικό website, με το ίδιο account, με ελληνικό κινητό, ελληνική χρεωστική, χωρίς VPN, πλήρωσα, δεν συνάντησα το παραμικρό πρόβλημα. Και το App του PS5 με έκανε αυτόματα redirect στο Πολωνικό user interface με τα πολωνικά μετεφρασμένα promos κλπ. Σε εμένα αυτή ήταν η διαδικασία.

Επεξ/σία από Tilemaxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...