Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 888
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, Aurumnus είπε

Αυτό το Prime, είναι μόνο για παρακολούθηση περιεχομένου;

Ή και δωρεάν μεταφορικά σε παραγγελίες φυσικών πραγμάτων;

Την ίδια απορία έχω και εγώ. Επίσης μπορείς να το πάρεις για Ελλάδα  η πρέπει να κανείς πατέντες με πολωνικo ip?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, darkmatinee είπε

Έχεις και έκπτωση στα μεταφορικά για Ελλάδα μετά; Ή όχι;

Όταν έκανα Τουρκικό είχα διαβάσει πως είναι για το Prime Video/Game όχι για τις άλλες υπηρεσίες. Ισως αργότερα που έχω χρόνο βρω και που το διάβασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, ioannischr είπε

για 5.50 ευ. φυσικα και προχωραμε με πολωνια

αμαν πια με την τουρκια

Γιατί τι έχει η Τουρκία; :P 

26 λεπτά πριν, Aurumnus είπε

Αυτό το Prime, είναι μόνο για παρακολούθηση περιεχομένου;

Ή και δωρεάν μεταφορικά σε παραγγελίες φυσικών πραγμάτων;

Είναι Prime όπως σε όλες τις χώρες. Έχεις όλα τα προνόμια Prime (Gaming, Video Κλπ) αλλά το free shipping ισχύει μόνο για τη χώρα που έχεις Prime. 

Επεξ/σία από tonyz21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, Aurumnus said:

Ή και δωρεάν μεταφορικά σε παραγγελίες φυσικών πραγμάτων;

Αυτό μόνο με διεύθυνση παραλαβής στην Πολωνία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Θα το έβαζα μόνο κ μόνο για το Grand Tour, αν υπήρχε ένας γρήγορος οδηγός για τη διαδικασία. 

Σαν τι γρήγορος οδηγός δλδ;

Αν έχεις λογαριασμό αμαζον κάνεις login βάζεις την κάρτα σου, και όπως σου λέει θα σε χρεώσει σε ένα μήνα 10.50€. Τώρα αν σε χρεώσει σε ζλότι και η τράπεζα από τη μετατροπή σε χρεώσει και άλλο, δεν μπορώ να ξέρω, αλλά με 10€ πόσο να πάει πια;

Δεν παίζει ρόλο ούτε το billing address ούτε αν η κάρτα είναι από Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, johnythedirector είπε

Κάντε συνδρομή για 30 μέρες, βάλτε ειδοποίηση 1 μέρα πριν και λήξτε το αν δεν σας αρέσει. 

Πολύ το ζαλίζετε.

 

Μπορείς να κλείσεις την 30 μέρες δωρέαν συνδρομή το επόμενο λεπτό που την άνοιξες και συνεχίζεις να έχεις όλα τα οφέλη μέχρι να τελειώσει μετά από 30 μέρες.

Αυτό κάνω από τον τον Οκτώβριο (μιας και είτε σε άλλα region είτε αν βάλω κάτι στο καλάθι μου προτείνει να ενεργοποιήσω 30 days free) και έχω συνέχεια amazon prime δωρέαν.

Επεξ/σία από kamui
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Sotosgl είπε

Για την συνδρομη:

Prime Gaming παιρνεις τα ιδια rewards παντου και δεν εχει σημασια σε ποια χωρα εχεις φτιαξει το Prime
Prime Video Αφου δεν υπαρχει επισημα ελληνικο (ελπιζω οχι για πολυ ακομα ;) ) σε μερικες σειρες δεν εχει ουτε υποτιτλους ελληνικους,ουτε μεταγλωττισεις αλλα σε μερικα εχει κανονικα μειοψηφια αλλα και παλι απο το τιποτα κατι ειναι 
Για να εχεις προσβαση σε ολο το περιεχομενο απλα χρειαζεσαι VPN και ανοιγουν ολα btw οπως US για αμερικανικες σειρες και UK για αγωνες Tennis

Για τα οφελη του Prime οσο αφορα το Amazon για αποστολες ισχυει οτι και για το Γερμανικο κλπ 

Καθε χωρα εχει την δικη της Prime συνδρομη που ξεκλειδωνει κυριως οφελη οπως δωρεαν μεταφορικα,same day delivery κλπ

Το μονο οφελος ειναι ΟΤΑΝ ερθουν οι Prime Days ή αν υπαρχουν Prime only deals που δεν ειναι για τον απλο χρηστη οτι μπορουμε να τις εκμεταλλευτούμε 

Για τις Prime Days δεν πρέπει να έχεις όμως Prime στην αντίστοιχη χώρα για να ξεκλειδωθούν; Γίνεται με prime Πολωνίας ή Τουρκίας να έχουμε πρόσβαση στα prime deals της Γερμανίας ας πούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kamui είπε

Μπορείς να κλείσεις την 30 μέρες δωρέαν συνδρομή το επόμενο λεπτό που την άνοιξες και συνεχίζεις να έχεις όλα τα οφέλη μέχρι να τελειώσει μετά από 30 μέρες.

Αυτό κάνω από τον τον Οκτώβριο (μιας και είτε σε άλλα region είτε αν βάλω κάτι στο καλάθι μου προτείνει να ενεργοποιήσω 30 days free) και έχω συνέχεια amazon prime δωρέαν.

Δεν μπορεις... μπορεις να εξηγησεις που ακριβως πας και το κανεις αυτο; Γιατι οταν παω στο cancel subscription λεει πως αν κανω cancel θα χασω ολα τα prime benefits και θα ακυρωθει η συνδρομη μου στις 4 Μαρτιου...

(Εχω βαλει αυτην την πολονικη προσφορα που κοστιζει και καλα 10ε για εναν χρονο)...

Επεξ/σία από TsironakosMix
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...