Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, lazarnik είπε

το εκανα και εγω με πολωνικο. εχει κανονικά Ελληνικά σε εμένα.

Σε πολλά έχει και ελληνικούς υπότιτλους σε άλλα όχι, το ζήτημα είναι ότι δεν μπορεί να γυρίσει στο ελληνικό prime και το καταλαβαίνεις αυτό και απο το ότι δείχνει το Πολωνικό top 10 αντί για το Ελληνικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 888
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, Artman13 είπε

Σε πολλά έχει και ελληνικούς υπότιτλους σε άλλα όχι, το ζήτημα είναι ότι δεν μπορεί να γυρίσει στο ελληνικό prime και το καταλαβαίνεις αυτό και απο το ότι δείχνει το Πολωνικό top 10 αντί για το Ελληνικό. 

Nope σε εμενα κανονικα τοπ 10 ελλαδας εμφανιζει και στο PC και στην TV, σε ολες τις ταινιες σειρες μου εμφανιζει ελληνικους υποτιτλους...

2.jpg

1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, TsironakosMix είπε

Nope σε εμενα κανονικα τοπ 10 ελλαδας εμφανιζει και στο PC και στην TV, σε ολες τις ταινιες σειρες μου εμφανιζει ελληνικους υποτιτλους...

2.jpg

1.jpg

Περίεργο τότε δεν ξέρω τι μπορεί να πήγε στραβά ή αν είναι κάποια ρύθμιση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Artman13 είπε

Περίεργο τότε δεν ξέρω τι μπορεί να πήγε στραβά ή αν είναι κάποια ρύθμιση. 

Μηπως βαζετε πρωτη φορα prime γιαυτο;

Εγω ειχα βαλει το κανονικο prime οχι το πολωνικο πριν κανενα χρονο για δοκιμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, TsironakosMix είπε

Μηπως βαζετε πρωτη φορα prime γιαυτο;

Εγω ειχα βαλει το κανονικο prime οχι το πολωνικο πριν κανενα χρονο για δοκιμη...

Εφτιαξα καινούργιο λογαριασμό Amazon στο amazon.pl και μετά έφτιαξα μέσο αυτού το prime. Γιατί γίνεται με άλλον τρόπο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Artman13 είπε

Εφτιαξα καινούργιο λογαριασμό Amazon στο amazon.pl και μετά έφτιαξα μέσο αυτού το prime. Γιατί γίνεται με άλλον τρόπο; 

Γιαυτο τοτε την πατησατε... Εγω λογαριασμο ειχα κανει στο amazon.com πριν χρονια και μεσω αυτου του λογαριασμου μπηκα και εκανα συνδρομη στο prime. Πχ με τον ιδιο λογαριασμο μπορω να κανω login και στα amazon των υπολοιπων πχ .de .it .uk κτλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, TsironakosMix είπε

Γιαυτο τοτε την πατησατε... Εγω λογαριασμο ειχα κανει στο amazon.com πριν χρονια και μεσω αυτου του λογαριασμου μπηκα και εκανα συνδρομη στο prime. Πχ με τον ιδιο λογαριασμο μπορω να κανω login και στα amazon των υπολοιπων πχ .de .it .uk κτλπ..

Α ωραία κατάλαβα, θα το δοκιμάσω και έτσι έχω και στο Amazon.com άλλον λογαριασμό. Ευχαριστω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, TsironakosMix είπε

Γιαυτο τοτε την πατησατε... Εγω λογαριασμο ειχα κανει στο amazon.com πριν χρονια και μεσω αυτου του λογαριασμου μπηκα και εκανα συνδρομη στο prime. Πχ με τον ιδιο λογαριασμο μπορω να κανω login και στα amazon των υπολοιπων πχ .de .it .uk κτλπ..

Και μένα είναι πολύ παλιός ο λογαριασμός. Μόλις όμως εβαλα το prime από το πολωνικό site στην tv βλέπω top 10 Πολωνίας...

Υπάρχει τρόπος να αλλάξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ όταν είχα κανει στο γερμανικο για να μην βλέπω γερμανικά συνδέθηκα στο βρετανικο με το ιδιο λογαριασμό  και από τότε μου το εμφανίζει στα αγγλικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ίδιο αποτέλεσμα και με παλιό Amazon.com "ελληνικό" λογαριασμό , μάλλον έκλεισαν το bug. 

 

Εdit: Για να μην σας τα πρίζω και άλλο , μετά απο μισή ώρα με τον τελευταίο Amazon.com λογαριασμό και αφού πρώτα μου είχε βγάλει το Πολωνικό έκανα μερικά refresh και έβγαλε επιτέλους το Ελληνικό. Για βοήθεια σε όσους θα θέλουν να ακολουθήσουν την διαδικασία , ευχαριστώ τον ShadowGame που μας ενημέρωσε και τον TsironakosMix για την βοήθεια του. 

Επεξ/σία από Artman13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μπορείς να έχεις δωρεάν prime και με αυτό τον τρόπο.  Με τον ίδιο λογαριασμό μπορείς να "εγγραφείς" στο prime κάθε χώρας διαδοχικά.

Με τυχαία σειρά, amazon de 1 μήνα δωρεάν free, όταν τελειώνει amazon uk 1 μήνα δωρεάν free, amazon it, amazon es κτλ. Μέχρι να τελειώσεις τις χώρες, οι πρώτες έχουν κάνει reset και σου προωθούν και πάλι δοκιμαστικό 1 μήνα. 

Άλλος τρόπος, δημιουργώντας νέους λογαριασμούς.

Προσωπικά, ενώ τα παραπάνω είναι εύκολα και νόμιμα, βαριέμαι να τα κάνω. Μπαίνω σε κάποιο prime μόνο για τις prime days ή αν δίνει τσαμπέ κανά παιχνίδι που γουστάρω.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, ShadowGame είπε

Χτες ξεκίνησα το Rings of Power με ελληνικούς υπότιτλους.

Δες καλυτερα βιντεακια ball basting.

4 ώρες πριν, stark είπε

Οντως χαμός στο Γιβραλτάρ.

Πιο μουλτικουλτι και απο Λονδινο,πιο νομικά ελεύθερο και απο χωριό στη Σιβηρια.

Λογικο να εχει ό,τι υπαρχει στη πλατφορμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...