Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

A ευχαριστω για το heads up! Εβαλα και μια τουρκικη διευθυνση και εβαλα τουρκικη συνδρομή για 0.40 λεπτα τον μήνα καλα ειναι νομιζω :) Ολα  Ελληνικά btw κανονικα. 

Επεξ/σία από Orgios
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 889
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 ώρες πριν, venuets είπε

Που είναι το δύσκολο να φτιάξετε ένα account ρε παιδιά ; Άμα δεν ξέρεις να σου εξηγήσω πως 

Παρακαλώ την διαδικασία βήμα βήμα ; Βασικά έχω amazon.de es it fr co.uk com με το ίδιο email . Στο fire stick συνέδεσα τον Amazon.de λογαριασμό μιας και από το Γερμανικό αγοράστηκε με διεύθυνση Γερμανίας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, bill_viper είπε

Κι έλεγα να το ξεκινήσω...τόσο χάλι;

Και τι χανειϛ αν το ξεκινησειϛ και σχηματισειϛ τη δικια σου αποψη? Οπωϛ ειναι φυσιολογικο τα γουστα διαφερουν!!!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, nek4d είπε

Prime Gaming, υποστηριζουν και το Πολωνικο και το Τουρκικο κανονικα?

(αν καποιο δεν υποστηριζει, να παμε μια και καλη στο αλλο πχ)

Εβαλα πολωνικο και τα εχω ολα κανονικα.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, ShadowGame είπε

Στο πολωνικό Αμαζον προσφέρεται η Prime ετήσια συνδρομή στα 49 Ζλοτυ που αντιστοιχεί σε περίπου 10,50 ευρώ.
Ξεκινάει με 30 μέρες δωρεάν και μετά σε χρεώνει το ποσό στην κάρτα που θα βάλετε.
Κανονικά στο Γερμανικό που είχα συνδρομή παλιά κόστιζε 89 ευρώ η ετήσια.
Το λινκ www.amazon.pl

Θα εχει Original ηχο και ελληνικους υποτιτλους η θα ακουμε μονο KURWA και KONIEC?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, vdeseris είπε

Τελικά υπάρχει τρόπος να αλλάξουμε την χώρα από Πολωνία σε Ελλάδα?

1. Απο τον λογαριασμό τον υφιστάμενο τον ελληνικό που έχεις φτιάξει στο Amazon.com (αφού πρώτα τσεκάρεις πως σαν χώρα έχεις επιλέξει την Ελλάδα στα preferences) πας και συνδέεσαι με αυτόν στο Amazon.pl . 

2. Απο το Πολωνικό Amazon.pl φτιάχνεις λογαριασμό Prime Video (με την βοήθεια κάποιου translator) και εκεί που επιλέγεις τις 30 μέρες δωρεάν πας μετά στα στοιχεία του λογαριασμού και επιλέγεις την προσφορά ετήσια με 10,5€. 

3. Έπειτα στον Prime Video επιλέγεις την ελληνική γλώσσα και τέλος εμένα έκανε κανα μισάωρο και με refresh γύρισε σε ελληνικό. Επίσης επειδή και εγώ είχα κολλήσει σε Πολωνικό έκανα μια δοκιμή και το εγκατέστησα μέσο bluestacks το άνοιξα απο εκεί και νομίζω τότε γύρισε και σε ελληνικό αλλά δεν ξέρω αν έχει σχέση  ή αν έτυχε. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 1 και 2 που λες τα έχω κάνει. Αλλά έχει μουλαρώσει και είναι στο πολωνικό από χθες. Θα δοκιμάσω και αυτο με το blue stacks μπας και...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...