Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, nek4d είπε

Για πειτε καμια καλη σειρα και ταινια, να σημαδεψουμε περιεχομενο προς θεαση!

Η αν υπαρχει καποιο αλλο σχετικο νημα να τα λεμε εκει αυτα.

The Boys, Rings of Power, Peripheral

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 889
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, nek4d είπε

Για πειτε καμια καλη σειρα και ταινια, να σημαδεψουμε περιεχομενο προς θεαση!

Η αν υπαρχει καποιο αλλο σχετικο νημα να τα λεμε εκει αυτα.

τα παλιά Top Gear κ μετά τα καινούργια αντίστοιχα The Grand Tour.

Επίσης Upload, The Office (η φώτο με το meme "εγω που ευχαριστώ για τα δωρεάν" κλπ) κ άλλα πολλά. 

υγ. ΔΕΣ το The Rings of Power πρώτο με τον original ήχο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, vangelis_k είπε

Και τι χανειϛ αν το ξεκινησειϛ και σχηματισειϛ τη δικια σου αποψη? Οπωϛ ειναι φυσιολογικο τα γουστα διαφερουν!!!

ναι,οπως εγραψα,υπαρχει κοσμος που του αρεσει να βλεπει καποιον να τρώει κλωτσια στα αρχιδια.

Οπως ειπες,γουστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, leonkoum είπε

Το έβαλα και εγώ, όλα καλά, κανένα πρόβλημα. 
Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Αντε να πετύχουμε και κάτι αντίστοιχο για το Disney+ 🙃

disney+ 

netflix

youtube premium

spotify

amazon prime video 

f1 tv 

ίδια φιλοσοφία.. ανοιγεις vpn,κάνεις Email απο άλλη χώρα (τουρκία-αργεντινή συνήθως) κομπλε με διευθυνση κλπ.περνας στοιχεια, βάζεις κάρτα και είσαι έτοιμος.

στο netflix επρεπέ να βάλω δωροκάρτα απο eneba πρωτα, και τον επόμενο μήνα που έλειξε μπόρεσα να βάλω Ελληνική κάρτα.

αυτά που έχω(δίνω)εγώ... 

4.68 ευρώ τον μήνα για το 4κ netflix 

8.34 ευρώ τον χρόνο το youtube

17.17 ευρό τον χρόνο το disney+

και το amazon prime στα 0.41λεπτά τον μήνα 

= 86.59 για όλα τα παραπάνω, για 1 χρόνο την στηγμή που μόνο για το netflix απο Ελλάδα θέλεις πάνω απο 170... 

 

 

 

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, madnifestah είπε

disney+ 

netflix

youtube premium

spotify

amazon prime video 

f1 tv 

ίδια φιλοσοφία.. ανοιγεις vpn,κάνεις Email απο άλλη χώρα (τουρκία-αργεντινή συνήθως) κομπλε με διευθυνση κλπ.περνας στοιχεια, βάζεις κάρτα και είσαι έτοιμος.

στο netflix επρεπέ να βάλω δωροκάρτα απο eneba πρωτα, και τον επόμενο μήνα που έλειξε μπόρεσα να βάλω Ελληνική κάρτα.

αυτά που έχω(δίνω)εγώ... 

4.68 ευρώ τον μήνα για το 4κ netflix 

8.34 ευρώ τον χρόνο το youtube

17.17 ευρό τον χρόνο το disney+

και το amazon prime στα 0.41λεπτά τον μήνα 

= 86.59 για όλα τα παραπάνω, για 1 χρόνο την στηγμή που μόνο για το netflix απο Ελλάδα θέλεις πάνω απο 170... 

 

 

 

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Μπορείς να μου πεις από ποιες χώρες έκανες τις συνδρομές σε αυτές τις τιμές ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/2/2023 στις 10:41 ΜΜ, Artman13 είπε

Το ίδιο αποτέλεσμα και με παλιό Amazon.com "ελληνικό" λογαριασμό , μάλλον έκλεισαν το bug. 

 

Εdit: Για να μην σας τα πρίζω και άλλο , μετά απο μισή ώρα με τον τελευταίο Amazon.com λογαριασμό και αφού πρώτα μου είχε βγάλει το Πολωνικό έκανα μερικά refresh και έβγαλε επιτέλους το Ελληνικό. Για βοήθεια σε όσους θα θέλουν να ακολουθήσουν την διαδικασία , ευχαριστώ τον ShadowGame που μας ενημέρωσε και τον TsironakosMix για την βοήθεια του. 

Δεν κατάλαβα τι ακριβώς έκανες για να έχεις το ελληνικό. Μια βοήθεια;

Στις 2/2/2023 στις 10:41 ΜΜ, Artman13 είπε

Το ίδιο αποτέλεσμα και με παλιό Amazon.com "ελληνικό" λογαριασμό , μάλλον έκλεισαν το bug. 

 

Εdit: Για να μην σας τα πρίζω και άλλο , μετά απο μισή ώρα με τον τελευταίο Amazon.com λογαριασμό και αφού πρώτα μου είχε βγάλει το Πολωνικό έκανα μερικά refresh και έβγαλε επιτέλους το Ελληνικό. Για βοήθεια σε όσους θα θέλουν να ακολουθήσουν την διαδικασία , ευχαριστώ τον ShadowGame που μας ενημέρωσε και τον TsironakosMix για την βοήθεια του. 

Δεν κατάλαβα τι ακριβώς έκανες για να έχεις το ελληνικό. Μια βοήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις λογαριασμό στο amazon συνδέεσαι στο πολωνικό. Επιλέγεις την προσφορά του θέματος με τον 1 μήνα δωρεάν και μετά με τη χρέωση για 1 χρόνο. Εγώ έτσι το έκανα και λειτουργεί με ελληνικά. Εντάξει μου δείχνει το top 10 της Πολωνίας αλλά δεν με ενδιαφέρει. Μάλιστα μου δείχνει και να συνεχίσω κάποιες σειρές που είχα ξεκινήσει πχ Hanna, από δωρεάν prime που είχα από άλλο amazon. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, notist είπε

Αν έχεις λογαριασμό στο amazon συνδέεσαι στο πολωνικό. Επιλέγεις την προσφορά του θέματος με τον 1 μήνα δωρεάν και μετά με τη χρέωση για 1 χρόνο. Εγώ έτσι το έκανα και λειτουργεί με ελληνικά. Εντάξει μου δείχνει το top 10 της Πολωνίας αλλά δεν με ενδιαφέρει. Μάλιστα μου δείχνει και να συνεχίσω κάποιες σειρές που είχα ξεκινήσει πχ Hanna, από δωρεάν prime που είχα από άλλο amazon. 

Το έχω κάνει ήδη αυτό και είναι μια χαρά προσφορά. Το θέμα είναι ότι βλέπω το τοπ10 της Πολωνίας και κάποιες ταινίες κλειδωμένες στα πολωνικά.

Πως το γυρνάμε αυτό στα ελληνικά ρωτάω, να δούμε το τοπ10 της Ελλάδος (κλαϊν αυτό), αλλά κυρίως να βλέπω τα πάντα με ελληνικούς υπότιτλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, telis είπε

Το έχω κάνει ήδη αυτό και είναι μια χαρά προσφορά. Το θέμα είναι ότι βλέπω το τοπ10 της Πολωνίας και κάποιες ταινίες κλειδωμένες στα πολωνικά.

Πως το γυρνάμε αυτό στα ελληνικά ρωτάω, να δούμε το τοπ10 της Ελλάδος (κλαϊν αυτό), αλλά κυρίως να βλέπω τα πάντα με ελληνικούς υπότιτλους

Α οκ στην ίδια φάση είμαστε. Το τοπ10 της Πολωνίας το είδα και εγώ. Για τις κλειδωμένες ταινίες δεν πρόσεξα γιατί το έβαλα εχθές και δεν είχα χρόνο να χαζέψω. Την Κυριακή θα το ψάξω που θα κάθομαι.

Πάντως επειδή έχω ψωνίσει από όλα τα ευρωπαϊκά αμαζον και έχω πάρει τον 1 μήνα δωρεάν, δεν είχα τέτοιο θέμα με τα τοπ10 των χωρών τους αν θυμάμαι καλά. Μπορεί να κάνω και λάθος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...