Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 minutes ago, kirileman said:

Και στο Πολωνικό, με Πολωνικούς υποτίτλους μόνο.

Στο Πολωνικό πως μπήκες; Με VPN;

Αν έχεις VPN μπορείς για το john wick 4 να μπεις στο Αγγλικό όπου έχει Αγγλικούς υπότιτλους αλλιώς κατεβάζεις free το windscribe βάζεις Αγγλία και το βάζεις να ξεκινήσει και το κλείνεις μετά το VPN, αν ξεκινήσει δεν σε κόβει.

1 minute ago, marius.t said:

μπορείς να έχεις και τα δύο; δηλαδή prime στο πολωνικό και στο αιγυπτιακό, με τον ίδιο όμως λογαριασμό;

Έχει να κάνει από που μπαίνεις, με τι IP

Και εγώ Πολωνικό έχω αλλά δεν έχω δει κάτι στα Πολωνικά τόσο καιρό μόνο όταν μπαίνω με VPN Αγγλία για να δω περιεχόμενο που δεν έχει εδώ βλέπω συνήθως μόνο Αγγλικούς υπότιτλους σε τίτλους που δεν είναι Amazon Originals

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 889
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
2 ώρες πριν, marius.t είπε

μπορείς να έχεις και τα δύο; δηλαδή prime στο πολωνικό και στο αιγυπτιακό, με τον ίδιο όμως λογαριασμό;

Aποκλειεται να λειτουργησει κατι τετοιο. Ή τελος παντων δεν μπορω να σκεφτω εγω καποιον τροπο που θα μπορουσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Johny wick δεν υπάρχει στο αιγυπτιακό. Έβαλα vpn Πολωνίας και μου το παίζει με πολωνικους υπότιτλους. 

Εκεί που έχω καταλήξει είναι ότι είναι θέμα χώρας και όχι λογαριασμού. 

Εχω την εντύπωση ότι έχει μεταφραστεί στα ελληνικά θα παίζει σε όλες τις χώρες. Για αγγλικά ή άλλες χώρες θέλεις ενεργό vpn αυτής της χώρας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, eko13 said:

Johny wick δεν υπάρχει στο αιγυπτιακό. Έβαλα vpn Πολωνίας και μου το παίζει με πολωνικους υπότιτλους. 

Εκεί που έχω καταλήξει είναι ότι είναι θέμα χώρας και όχι λογαριασμού. 

Εχω την εντύπωση ότι έχει μεταφραστεί στα ελληνικά θα παίζει σε όλες τις χώρες. Για αγγλικά ή άλλες χώρες θέλεις ενεργό vpn αυτής της χώρας. 

Βάζεις VPN Αγγλικό και μπαίνεις και το βλέπεις με Αγγλικούς υπότιτλους

4 minutes ago, kirileman said:

Πολωνικό έχω.

Και εγώ αλλά πρέπει να μπω με VPN Πολωνίας αλλιώς μου βγάζει Ελληνικό περιεχόμενο, 10 top shows in Greece, Ελληνικούς υπότιτλους κτλ...

Δεν έχει σημασία αν έχεις Πολωνικό, αν μπαίνεις από Ελλάδα είναι το ίδιο με το να το είχες ενεργοποιήσει εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, user2163 είπε

Και εγώ αλλά πρέπει να μπω με VPN Πολωνίας αλλιώς μου βγάζει Ελληνικό περιεχόμενο, 10 top shows in Greece, Ελληνικούς υπότιτλους κτλ...

Δεν έχει σημασία αν έχεις Πολωνικό, αν μπαίνεις από Ελλάδα είναι το ίδιο με το να το είχες ενεργοποιήσει εδώ.

Δεν ξέρω τι λέγατε ποιο πριν πάντως αυτό που λες δε το έχω δει ποτέ 
image.png.36a418a3a2ac313b248e5dba6df65bb2.png

οκ εχω ελληνικούς υποτιτλους (όχι σε όλα βέβαια , τα ξεχωρίζεις από τον τίτλο/εικόνα/περιγραφή  που θα έχει είτε ελληνικά , είτε πολωνικά , είτε αγγλικα ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α δεν ξέρω κάτι έχεις ρυθμίσει Πολωνία. Ίσως διεύθυνση δεν ξέρω πάντως εγώ με Πολωνικό δεν το βλέπω αυτό.

 

 

Screenshot 2024-03-11 200242.png

Κάτι έχεις κάνει και στα βγάζει Πολωνικά σε εμένα δεν έχει καμία διαφορά με τον αν είχα Ελληνική συνδρομή.

Μήπως είχες βάλει Πολωνική διεύθυνση και νομίζει ότι είσαι Πολωνός;

Μήπως έχει preferences στο Amazon account κάπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 minutes ago, user2163 said:

Βάζεις VPN Αγγλικό και μπαίνεις και το βλέπεις με Αγγλικούς υπότιτλους

Και εγώ αλλά πρέπει να μπω με VPN Πολωνίας αλλιώς μου βγάζει Ελληνικό περιεχόμενο, 10 top shows in Greece, Ελληνικούς υπότιτλους κτλ...

Δεν έχει σημασία αν έχεις Πολωνικό, αν μπαίνεις από Ελλάδα είναι το ίδιο με το να το είχες ενεργοποιήσει εδώ.

Top 10 Πολωνίας μου βγάζει και μπαίνω από Ελλάδα, χωρίς vpn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω , εξαρχής έτσι ήταν 

είτε σε prime είτε στον λογαριασμό της amazon δεν έχω δει κάτι απο ρυθμίσεις που να μην είναι σε Ελλάδα

τεσπα , ξανά δήλωσα διεύθυνση , θα φανεί μάλλον αύριο αν άλλαξε κάτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχατε prime πιο πριν απο Ελλάδα πριν το κάνετε μέσω Πολωνίας;

Μου κάνει εντύπωση τώρα αυτό.

Δεν είμαι σίγουρος αν παίζει ρόλο αλλά είχα κανονικά primevideo πριν με την Ελληνική τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, user2163 είπε

Είχατε prime πιο πριν απο Ελλάδα πριν το κάνετε μέσω Πολωνίας;

Μου κάνει εντύπωση τώρα αυτό.

Δεν είμαι σίγουρος αν παίζει ρόλο αλλά είχα κανονικά primevideo πριν με την Ελληνική τιμή

Ναι πιο πριν είχα από Ελλάδα με 6€ τον μήνα αν θυμάμαι καλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, vdeseris said:

Ναι πιο πριν είχα από Ελλάδα με 6€ τον μήνα αν θυμάμαι καλά 

Οπότε δεν είναι αυτό, δεν ξέρω τι να πω

Εδώ Amazon.com: Manage Your Content and Devices στο country/region settings λέει Greece;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε αλλαγή και επέλεξε τη διεύθυνση σου αν την έχεις ήδη καταχωρημένη αλλιώς συμπλήρωσε τη και μετά βεβαιώσου πως είναι και εδώ Your Addresses (amazon.com) ως default.

Μετά κάνε ένα logout και login ξανά στο primevideo.com και δες αν βγάζει Greece.

 

Δεν θυμάμαι αν είχα βάλει Πολωνική διεύθυνση τότε, αν χρειαζόταν δηλαδή αλλά και να έβαλα την έσβησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...