Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έβαλα ποτέ πολωνική διεύθυνση. Αυτό είναι το περίεργο. Απλά μπήκα στο πολωνικό Amazon και ενεργοποίησα την προσφορά με τα 49 ζλότι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 889
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, avramo78 είπε

Δυστυχώς παρατήρησα ότι δεν έχουν όλες οι σειρές /ταινίες  ελληνικά! Όπως και οι τίτλοι κάποιων είναι στο πολωνικά!

Εδω μερικες δεν εχουν αγγλικα :P

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ntinaras είπε

Εδω μερικες δεν εχουν αγγλικα :P

Εναϛ λογοϛ που δεν ανανεωσα τη συνδρομη ηταν και αυτοϛ συν τον περιορισμενο χρονο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, kosmous είπε

Βλέπεις διαφορά σε τίτλους με Ελληνικά σε σχέση με το Πολωνικό ; Αν είναι το ίδιο να μην παιδεύομαι για 4 ευρώ .

αυτα που ειχα βαλει στη λιστα παρακολουθησης στο πολωνικο υπαρχουν και στο αιγυπτιακο.για τα υπολοιπα δεν μπορω να πω γιατι δεν ειμαι σιγουρος λογω οτι δεν εχω ψαξει.λογικα ομως θα υπαρχουν διαφορες λογω χωρας. το αιγυπτιακο σου δειχνει τα διαθεσιμα για ελλαδα ενω το πολωνικο τα της πολωνιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιά είχα το ελληνικό, κανονικά.

Πέρισυ έβαλα το Πολωνικό. Ήταν αρκετά δύσκολο να βρεις κάτι που ΔΕΝ προοριζόταν μόνο για το πολωνικό κοινό, με τις περισσότερες ταινίες να έχουν μόνο πολωνικούς υπότιτλους και Πολωνική περιγραφή στην αρχική σελίδα.

Τώρα δοκίμασα το Αιγυπτιακό. 100 φορές καλύτερο. Σχεδόν δεν καταλαβαίνεις ότι είναι αιγυπτιακό, παρά μόνο σε κάποιες αφίσες ταινιών έχει κάπου αραβικά γράμματα.

Μην το σκέφτεστε. Μόνο αίγυπτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aXer είπε

Παλιά είχα το ελληνικό, κανονικά.

Πέρισυ έβαλα το Πολωνικό. Ήταν αρκετά δύσκολο να βρεις κάτι που ΔΕΝ προοριζόταν μόνο για το πολωνικό κοινό, με τις περισσότερες ταινίες να έχουν μόνο πολωνικούς υπότιτλους και Πολωνική περιγραφή στην αρχική σελίδα.

Τώρα δοκίμασα το Αιγυπτιακό. 100 φορές καλύτερο. Σχεδόν δεν καταλαβαίνεις ότι είναι αιγυπτιακό, παρά μόνο σε κάποιες αφίσες ταινιών έχει κάπου αραβικά γράμματα.

Μην το σκέφτεστε. Μόνο αίγυπτος.

Επειδή δεν έχω κάποια κάρτα τύπου revolut,γνωρίζεις τι παραπάνω θα πληρώσω με μια χρεωστική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aXer είπε

Παλιά είχα το ελληνικό, κανονικά.

Πέρισυ έβαλα το Πολωνικό. Ήταν αρκετά δύσκολο να βρεις κάτι που ΔΕΝ προοριζόταν μόνο για το πολωνικό κοινό, με τις περισσότερες ταινίες να έχουν μόνο πολωνικούς υπότιτλους και Πολωνική περιγραφή στην αρχική σελίδα.

Τώρα δοκίμασα το Αιγυπτιακό. 100 φορές καλύτερο. Σχεδόν δεν καταλαβαίνεις ότι είναι αιγυπτιακό, παρά μόνο σε κάποιες αφίσες ταινιών έχει κάπου αραβικά γράμματα.

Μην το σκέφτεστε. Μόνο αίγυπτος.

Το τσατσο email που εχω για αυτες τις δουλειες ειναι με Τουρκική διεύθυνση, θα δουλεψει στο Αιγυπτιακο prime?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

3 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Το τσατσο email που εχω για αυτες τις δουλειες ειναι με Τουρκική διεύθυνση, θα δουλεψει στο Αιγυπτιακο prime?

Παιδιά εγώ δεν άλλαξα email. Το παλιό με το οποίο είχα και το ελληνικό και το Πολωνικό έβαλα
Το μόνο που χρειάστηκε ήταν στην διεύθυνση χρέωσης να βάλω μια διεύθυνση Αιγύπτου (Το Google Maps να'ναι καλά). 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, aXer said:

Παλιά είχα το ελληνικό, κανονικά.

Πέρισυ έβαλα το Πολωνικό. Ήταν αρκετά δύσκολο να βρεις κάτι που ΔΕΝ προοριζόταν μόνο για το πολωνικό κοινό, με τις περισσότερες ταινίες να έχουν μόνο πολωνικούς υπότιτλους και Πολωνική περιγραφή στην αρχική σελίδα.

Τώρα δοκίμασα το Αιγυπτιακό. 100 φορές καλύτερο. Σχεδόν δεν καταλαβαίνεις ότι είναι αιγυπτιακό, παρά μόνο σε κάποιες αφίσες ταινιών έχει κάπου αραβικά γράμματα.

Μην το σκέφτεστε. Μόνο αίγυπτος.

Ωραια, μια ερωτηση, ισως ξανα, το prime gaming παιζει στο Αιγυπτιακο?
(Μην κανω την μεταβαση στον χρονο απο το Πολωνικο και το χασω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nek4d είπε

Ωραια, μια ερωτηση, ισως ξανα, το prime gaming παιζει στο Αιγυπτιακο?
(Μην κανω την μεταβαση στον χρονο απο το Πολωνικο και το χασω)

Ναι είμαι Αιγύπτιος από τον Αυγουστο και παίρνω κάθε μήνα τα καλούδια του prime + 1 monthly subscription για twich

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ προσπαθώ να κάνω εγγραφή και έχω χάσει και το βίντεο του Σωτήρη που λέει τα βήματα αναλυτικά..Μου βγάζει ερρορ στον αριθμό κινητού αν θυμάμαι καλά εκείνος έβαζε ελληνικό αριθμό αντί για Egypt και σήμερα προσπαθώ να το κάνω με έναν δεύτερο αριθμό Ελληνικό που έχω αλλά με πετάει εκτός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, George6633 είπε

Εντωμεταξύ προσπαθώ να κάνω εγγραφή και έχω χάσει και το βίντεο του Σωτήρη που λέει τα βήματα αναλυτικά..Μου βγάζει ερρορ στον αριθμό κινητού αν θυμάμαι καλά εκείνος έβαζε ελληνικό αριθμό αντί για Egypt και σήμερα προσπαθώ να το κάνω με έναν δεύτερο αριθμό Ελληνικό που έχω αλλά με πετάει εκτός. 

το ίδιο έκανε και σε εμένα. όσους αριθμούς και να άλλαξα τπτ. τελικά ξαναέκανα πολωνικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, bagasas said:

Πρέπει να έπεσε η Αιγυπτιακή Λίρα. Από 7,41€ οι 249 λίρες, πήγε στα 4,70€
Πόσο παλιό είναι το βίντεο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, aXer είπε

Πρέπει να έπεσε η Αιγυπτιακή Λίρα. Από 7,41€ οι 249 λίρες, πήγε στα 4,70€
Πόσο παλιό είναι το βίντεο;

~10 μηνες πριν το ανεβασα ρε

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...