Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 888
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον ειχα μια απορια τι θα γινει φετος με τη συνδρομη απο το πολωνικο που ειχαμε αγορασει περσι με τιμη πατο για ενα χρονο. Τελικα εκανε ανανεωση με την ιδια τιμη, νομιζω, πληρωσα 45zloty αρα περιπου 10,5€ για ενα χρονο και παλι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, verylife78 είπε

Λοιπον ειχα μια απορια τι θα γινει φετος με τη συνδρομη απο το πολωνικο που ειχαμε αγορασει περσι με τιμη πατο για ενα χρονο. Τελικα εκανε ανανεωση με την ιδια τιμη, νομιζω, πληρωσα 45zloty αρα περιπου 10,5€ για ενα χρονο και παλι.

Λογικά έτσι θα πάει και με το Αιγυπτιακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έκανα μεταφορά πριν λίγες μέρες μέρες από Πολωνικό σε Αιγυπτιακό. Είμαι σε δωρεάν 30 ημέρες και μετά θα μου πάρει ετήσια συνδρομή 4,87 ευρώ, με την ισοτιμία που υπάρχει σήμερα.

Από ότι κατάλαβα έγινε υποτίμηση της Αιγυπτιακής λίρας, ενώ το ζλότι είναι "κλειδωμένο" με το ευρώ, λόγω ευρωπαϊκής Ένωσης.

Επεξ/σία από viman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα Αιγυπτιακό στο όνομα της συζύγου, δεν έχει τα top10 που κούραζαν στην αρχική οθόνη όπως το Πολωνικό αλλά φυσικά δεν έχει και τις ταινίες.  Μου φαίνεται πως έχει λιγότερο περιεχόμενο από το Πολωνικό όσο αφορά νέες κυκλοφορίες. Ακύρωσα το pl και θα μου επιστραφούν 45zloti μιας και ανανεώθηκε στις 6 Μαρτίου αυτόματα η συνδρομή. Region Egypt αν και μου έδινε επιλογή να βάλω Ελλάδα αλλά δεν ήξερα πως θα προχωρήσει οπότε πήγα στην safe επιλογή σύμφωνα με το βίντεο σε προηγούμενο ποστ (αν και εκεί δεν τον άφηνε να αλλάξει region) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 18/03/2024 at 23:46, gregdel said:

Μια βοήθεια από όσους έχετε Πολωνικό ή Αιγυπτιακό ή ότι άλλο πλην Ελληνικού prime.

Η σειρά "chicago med" από 7η σεζόν και μετά παίζει σε εσάς;

Σε εμένα το βγάζει unavailable (με Ελληνικό). 

Εναλλακτικά υπάρχει τρόπος;

image.png.461df15234f15ebdb7529cf985f4ecbc.png

Το ίδιο και στη S.W.A.T από 5η σαιζόν έως και την 7η που παίζεται φέτος μη διαθέσιμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο αιγυπτιακό προσπαθω και εγώ αλλά στο τηλ δεν βρισκώ το +30 της ελλάδας για να βαλω το κινητό μου και να μου έρθει το ΟΤΡ αλλιώς δεν συνεχίζει η διαδικασία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, @zouve@ said:

στο αιγυπτιακό προσπαθω και εγώ αλλά στο τηλ δεν βρισκώ το +30 της ελλάδας για να βαλω το κινητό μου και να μου έρθει το ΟΤΡ αλλιώς δεν συνεχίζει η διαδικασία

Αν έχεις υπάρχοντα ελληνικό amazon account μπορεις να δηλώσεις μια αιγυπτιακή διεύθυνση στις ρυθμίσεις και τότε δεν θα σου ζητήσει αιγυπτιακό τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, geopapa είπε

Αν έχεις υπάρχοντα ελληνικό amazon account μπορεις να δηλώσεις μια αιγυπτιακή διεύθυνση στις ρυθμίσεις και τότε δεν θα σου ζητήσει αιγυπτιακό τηλέφωνο.

δλδ απο τον ελληνικό θα αλλαξω διεύθυνση και θα κανω σύνδεση μέσω αιγυπτου ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε όλους, έχω πολωνικό prime και θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να έχω με κάποιον τρόπο ελληνικό top 10. To μενου κλπ είναι στα ελληνικά αλλά το τοπ 10 όχι, όπως και εμφανίζει πολλούς τίτλους σε πολωνικά. Οταν είχα prime από Γερμανία ήταν όλα στα ελληνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, duffy11 είπε

Γεια σε όλους, έχω πολωνικό prime και θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να έχω με κάποιον τρόπο ελληνικό top 10. To μενου κλπ είναι στα ελληνικά αλλά το τοπ 10 όχι, όπως και εμφανίζει πολλούς τίτλους σε πολωνικά. Οταν είχα prime από Γερμανία ήταν όλα στα ελληνικά.

Δεν γίνεται στο Πολωνικό. Στο Αιγυπτιακό όμως έχεις κανονικα τίτλους στα Ελληνικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω Πολωνικό Amazon και θέλω να δοκιμάσω και το Αιγυπτιακό. Ποιο free VPN έχει Αιγυπτιακό server για να κάνω σύνδεση ; Έχω Fastest VPN αλλά για κάποιο λόγο δεν ολοκληρώνει την σύνδεση με Αιγυπτιακό server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...