Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Nera1 είπε

τι εννοείς;

Γιατί γίνεται και πιο ξεκάθαρο, ποση "ευτυχία" σε διακατέχει.

φυσικά και είμαι "ευτυχισμένος" γιατί μπορώ να δω ό,τι θέλω, χωρίς να περιμένω από μια straming πλατφόρμα να μου προτείνει αυτή σειρές με βάση τα ενδιαφέροντά μου. Να με αναγκάσει να έχω VPN ανοιχτό για να δω μια σειρά ή ταινία που είναι locked σε ένα συγκεκριμένο region και να εχω διακοπές στο straming λόγω της άθλιας adsl της cosmote και με το VPN να κάνει χειρότερη την κατάσταση. 

Με δωρεάν VPS (λόγω δουλειάς), 3 ευρώ το μήνα σε Windscribe, 1 ευρώ/1TB στο Azure για storage και 4 ευρώ στο real-debrid.com έχω ό,τι θέλω, όποτε θέλω και τα torrents που το realdebrid στα κάνει σύνδεσμο για να τα κατεβάσεις χωρίς να περιμένεις πότε θα στο seedαρουν. Έχω χτίσει μια βιβλιοθήκη με άπειρες σειρές κοντά στα 5TB μέχρι στιγμής που για να τα είχα θα έπρεπε να έχω συνδρομές σε όλες τις πλατφόρμες streaming. Πόσο μάλλον ντοκιμαντέρ που είμαι φαν του είδους.

Αν αγνοώ κάτι, εδώ είμαι να το συζητήσουμε, αλλά σχόλια για δημιουργία εντυπώσεων δεν βοηθούν πουθενά. 

 

Capture.JPG

Επεξ/σία από valadsk
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 889
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, valadsk είπε

σας βλέπω να πεδεύστε με accounts πολωνίας και τουρκίας και πραγματικά λυπάμαι. 

γιατί δεν δίνετε 15 ευρώ στο rapidgator.net για 1 μήνα για 1TB και να κατεβάσετε ό,τι θέλετε με αγγλικούς υποτίτλους.

Βέβαια, για κάποιον που δεν ξέρει αγγλικά, πάσο. 

το ring of power το βρηκα και με ελληνικα. 57GB είναι όλη η σεζόν.στα 2.160p  

Αυτα τα καναμε πριν 10-15 χρονια, αλλαξανε οι εποχες, εχεις μεινει πολυ πισω!

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, telis είπε

έγραψες για κατι refresh και μετά σε γύρισε σε ελληνικό. Έχεις το ελληνικό top-10 ή το πολωνικό?

ναι όπως το είχα γράψει, γύρισε σε ελληνικό μετά απο ένα μισάωρο περίπου έκανα και refresh και εμφάνισε το ελληνικό 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Nera1 είπε

ναι,οπως εγραψα,υπαρχει κοσμος που του αρεσει να βλεπει καποιον να τρώει κλωτσια στα αρχιδια.

Οπως ειπες,γουστα.

Οπωϛ ειπα γουστα και μη γουστα, ετσι ειναι. Προσωπικα επιμενω να σχηματιζω τη δικη μου αποψη. Θα διαβασω κριτικεϛ και γνωμεϛ αλλα αν δεν δω κατι δεν το αποριπτω. Οσο για τη συγκεκριμενη σειρα ειδα δυο επεισοδια, ουτε κρυο ουτε ζεστη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, valadsk είπε

φυσικά και είμαι "ευτυχισμένος" γιατί μπορώ να δω ό,τι θέλω, χωρίς να περιμένω από μια straming πλατφόρμα να μου προτείνει αυτή σειρές με βάση τα ενδιαφέροντά μου. Να με αναγκάσει να έχω VPN ανοιχτό για να δω μια σειρά ή ταινία που είναι locked σε ένα συγκεκριμένο region και να εχω διακοπές στο straming λόγω της άθλιας adsl της cosmote και με το VPN να κάνει χειρότερη την κατάσταση. 

Με δωρεάν VPS (λόγω δουλειάς), 3 ευρώ το μήνα σε Windscribe, 1 ευρώ/1TB στο Azure για storage και 4 ευρώ στο real-debrid.com έχω ό,τι θέλω, όποτε θέλω και τα torrents που το realdebrid στα κάνει σύνδεσμο για να τα κατεβάσεις χωρίς να περιμένεις πότε θα στο seedαρουν. Έχω χτίσει μια βιβλιοθήκη με άπειρες σειρές κοντά στα 5TB μέχρι στιγμής που για να τα είχα θα έπρεπε να έχω συνδρομές σε όλες τις πλατφόρμες streaming. Πόσο μάλλον ντοκιμαντέρ που είμαι φαν του είδους.

Αν αγνοώ κάτι, εδώ είμαι να το συζητήσουμε, αλλά σχόλια για δημιουργία εντυπώσεων δεν βοηθούν πουθενά. 

 

Capture.JPG

Δηλαδή οι άλλοι είναι για λύπηση,εσυ που πληρώνεις 4 διαφορετικες υπηρεσιες για να μπορείς να κατεβάζεις κάτι που υπάρχει δωρεάν,γιατί είσαι;

Ειλικρινά,δεν ειχα καταλάβει πως ήσουν τοσο πολύ.Ευτυχισμενος.

Καποιος είπε πως αυτα τα καναμε πριν 15 χρονια.Και εγώ επίσης.

Ετεροχρονισμενα ευτυχισμένος.Και χαιρεσαι.

Που δινεις περισσοτερα για να τορρενταρεις απο ότι για να αγορασεις ολα τα στριμινγκ,και να σου μεινουν και ρεστα.

Περιπτωσάρα.

(Συγγνώμη για το σπαστο της σκέψης στο γράψιμο,αλλα ειλικρινα δεν μπορω να πιστεψω,δε το διαχειριζεται το μυαλο μου, πως γινεται καποιος να ειναι τοσο ευτυχισμενος  και να βγαινει να το δηλωνει και με τοση χαρά και να νιωθει και ανωτερος.Μιλαμε για απολυτη ευτυχια).

Και επειδή πολυ ασχοληθηκα με την ευτυχία σου.

Καποιοι θελουν να μπαινουν στο σπιτι,να πατανε δυο κουμπιά και να βλέπουν φιλαρακια.

Αλλοι ,αφου πήγαν δουλειά,μαγειρεψαν,καθαρισαν,πηγαν σούπερ,την μικρή μπαλέτο,δωσαν τα χαπια στον πατέρα τους,θελουν το βραδυ να πατήσουν δυο κουμπιά και να παιξει καποιο παιδικο να φαει η μικρη.

Αλλοι,δεν εχουν υπολογιστη.

Άλλοι,με το ζορι αλλαζουν λαμπα μονοι τους.

Άλλοι,εχουν 6mbps στο χωριό.

Άλλοι,το εχουν τσάμπα απο τον φιλο/αδερφή/συναδελφο στη σεζον.

Άλλοι βγαζουν τοσα χρηματα στη δουλεια τους,που προτιμαν να ασχοληθούν με τη δουλεια τους και οχι με το πόσο εχει το αζουρ και τι ειναι το ρεαλδεβρις.

Καλή ευτυχία.Πραγματικα εισαι ευλογημενος.

 

Επεξ/σία από Nera1
  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vangelis_k είπε

Οπωϛ ειπα γουστα και μη γουστα, ετσι ειναι. Προσωπικα επιμενω να σχηματιζω τη δικη μου αποψη. Θα διαβασω κριτικεϛ και γνωμεϛ αλλα αν δεν δω κατι δεν το αποριπτω. Οσο για τη συγκεκριμενη σειρα ειδα δυο επεισοδια, ουτε κρυο ουτε ζεστη. 

Γίνεται χειρότερη.

Και εγώ της άποψής σου ήμουν.

Σε μετρημενα στα δαχτυλα σοου και ταινιες ειχα πει,"το χρόνο μου πίσω".

Μετα είδα τον βιασμό της λογικής και της κινηματογραφησης.

Ηθελε προσπάθεια να μην πετύχει το νο.1 σενάριο στην ιστορια του σάπιενς.

Και προσπάθησαν πάρα πολύ τελικα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, valadsk είπε

φυσικά και είμαι "ευτυχισμένος" γιατί μπορώ να δω ό,τι θέλω, χωρίς να περιμένω από μια straming πλατφόρμα να μου προτείνει αυτή σειρές με βάση τα ενδιαφέροντά μου. Να με αναγκάσει να έχω VPN ανοιχτό για να δω μια σειρά ή ταινία που είναι locked σε ένα συγκεκριμένο region και να εχω διακοπές στο straming λόγω της άθλιας adsl της cosmote και με το VPN να κάνει χειρότερη την κατάσταση. 

Με δωρεάν VPS (λόγω δουλειάς), 3 ευρώ το μήνα σε Windscribe, 1 ευρώ/1TB στο Azure για storage και 4 ευρώ στο real-debrid.com έχω ό,τι θέλω, όποτε θέλω και τα torrents που το realdebrid στα κάνει σύνδεσμο για να τα κατεβάσεις χωρίς να περιμένεις πότε θα στο seedαρουν. Έχω χτίσει μια βιβλιοθήκη με άπειρες σειρές κοντά στα 5TB μέχρι στιγμής που για να τα είχα θα έπρεπε να έχω συνδρομές σε όλες τις πλατφόρμες streaming. Πόσο μάλλον ντοκιμαντέρ που είμαι φαν του είδους.

Αν αγνοώ κάτι, εδώ είμαι να το συζητήσουμε, αλλά σχόλια για δημιουργία εντυπώσεων δεν βοηθούν πουθενά. 

 

Capture.JPG

 Μην προσπαθείς μάταια να ξεστραβώσεις τα τεχνολογικά αναλφάβητα newbs του Netflix.. το μόνο που θα καταφέρεις είναι να συγχιστείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είχα μείνει να διαβάζω τα 3 με 4 πρώτα posts του θέματος και επανέρχομαι σήμερα να δω τι γίνεται.

 

και ναι το ίδιο που γίνεται σχεδόν σε όλα τα θεματα...τσακωμός και εδώ.

 

ΑΘΑΝΑΤΟΙ....

 

γιατί δεν ανοίγει από τους moderators ένα θέμα με τίτλο...βαράτε με αλύπητα...η δωμάτιο ξεσπάσματος να τσακώνεστε εκεί μέσα και στα υπόλοιπα να διαβάζουμε καθαρά απόψεις επί συγκεκριμένων θεμάτων.

ως προς το συγκεκριμένο θέμα άνοιξε ένας άνθρωπος ένα θέμα για μια προσφορά. 

τι καλύτερο και πιο λογικό να υπάρχουν οδηγίες μόνο πως θα γίνει και τίποτα άλλο. όποιος θέλει το κάνει εφόσον το θεωρεί προσφορά οποιος δεν το θεωρεί προσφορά δεν το κάνει.

και σας παρακαλώ μην διαβάσω απαντήσεις όπως τα γράφουμε για όσους δεν ξέρουν....γιατί στο φόρουμ αυτές τις ημέρες δεν μπαίνουν άσχετοι από την ΑΝΩ ΡΑΧΟΥΛΑ της βορεινης κορυφής των Ιμαλαιων γιατί δεν έχουν σήμα λόγω της BARBARA...

επίσης αν δεν κάνω λάθος  ακόμα δεν έχουμε τσακωθεί στα ανέκδοτα...κάποιος να κάνει την αρχή να έχει ομοιογένεια το φόρουμ παντού.

Επεξ/σία από miltostammy
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε τα μίση και δείτε την ταινία 13 ζωές-thirteen lives με ελληνικούς υπότιτλους. Αληθινή ταινία διάσωσης 12 παιδιών και του προπονητή τους το 2018 από ένα σπήλαιο στην Ταϊλάνδη. Με πολύ καλούς ηθοποιούς όπως Κόλιν Φάρελ Βίγκο Μόρτενσεν κ.α. Καθηλωτικό μέχρι τέλους. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, notist είπε

Αφήστε τα μίση και δείτε την ταινία 13 ζωές-thirteen lives με ελληνικούς υπότιτλους. Αληθινή ταινία διάσωσης 12 παιδιών και του προπονητή τους το 2018 από ένα σπήλαιο στην Ταϊλάνδη. Με πολύ καλούς ηθοποιούς όπως Κόλιν Φάρελ Βίγκο Μόρτενσεν κ.α. Καθηλωτικό μέχρι τέλους. 

Να τη δούμε αλλά σε  streaming ή torrent?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/2/2023 στις 10:15 ΠΜ, caveneo είπε

Εγώ δίνω 3,60$ τον μήνα για netflix και γύρω στα 20€ disney+ τον χρόνο. Δείτε το www.gamsgo.com. Ούτε να μπλέκετε με vpn και πειράματα.

ειναι shared accounts?

Επεξ/σία από yansta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Nera1 είπε

Γεμίσαμε ευτυχισμένους βλέπω.

το φτιαξες το prime ή πεδεύσαι ακόμα? 

έχω 56GB ακόμη μέχρι  τα 200GB για σήμερα αμα θέλεις κατι πες μου και στο στέλνω. δεν κρατώ κακιες.

Capture.JPG

Επεξ/σία από valadsk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, valadsk είπε

το φτιαξες το prime ή πεδεύσαι ακόμα? 

έχω 56GB ακόμη μέχρι  τα 200GB για σήμερα αμα θέλεις κατι πες μου και στο στέλνω. δεν κρατώ κακιες.

Capture.JPG

Αυτό ακριβώς,ας σχεδιάσουμε τι θα δούμε.

Καλό 2005.

Ανίκητος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...