Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λυπαμαι που διακοπτω τετοιο επικο τσακωμο αλλα θελω να ρωτησω κατι επι του θεματος.

Μπορει η συνδρομη να μοιραστει σε αλλα προφιλ όπως το νετφλιξ ή ειναι μονο ενα το προφιλ; Μπορω να δωσω κωδικο σε αλλο ατομο και να βλεπουμε και οι 2 ταυτοχρονα (δυσκολακι);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 889
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Λυπαμαι που διακοπτω τετοιο επικο τσακωμο αλλα θελω να ρωτησω κατι επι του θεματος.

Μπορει η συνδρομη να μοιραστει σε αλλα προφιλ όπως το νετφλιξ ή ειναι μονο ενα το προφιλ; Μπορω να δωσω κωδικο σε αλλο ατομο και να βλεπουμε και οι 2 ταυτοχρονα (δυσκολακι);

Άνοιξε άλλο θέμα,εδώ έχουμε τη νέα γενια να μας περιγράφει το πόσο καλά κάναμε τα πράγματα πριν 15 χρόνια ,που δεν υπηρχε στριμινγκ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Λυπαμαι που διακοπτω τετοιο επικο τσακωμο αλλα θελω να ρωτησω κατι επι του θεματος.

Μπορει η συνδρομη να μοιραστει σε αλλα προφιλ όπως το νετφλιξ ή ειναι μονο ενα το προφιλ; Μπορω να δωσω κωδικο σε αλλο ατομο και να βλεπουμε και οι 2 ταυτοχρονα (δυσκολακι);

μέχρι 3 μπορούν να δουν ταυτόχρονα αλλά μέχρι 2 τον ιδιο τίτλο . Μπορείς να έχεις διαφορετικά profil εννοείται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά μια απλή περιγραφή βήμα βήμα δεν καταφερα να εντοπίσω... παρακαλώ μια βοήθεια.

να χρησιμοποιήσω τον υφιστάμενο μου λογαριασμό amazon η να φτιάξω νεό; όταν πάω να γραφτώ στο prime μέσω πολωνίας ή τουρκίας, να μπω με vpn; 

η πρόταση να φτιάξουμε εμαιλ σε άλλη χωρα και όσα λεει το youtube και για youtube premium που έχει επισυναφθεί, δεν νομίζω να ισχύουν 1,5 χρόνο μετά.... άλλωστε τώρα το google ζητά και κινητό χώραςπου είσαι, ενώ και τα στοιχεία πληρωμής πρέπει να ταιριάζουνμε όσα έχουμε ήδη στη ρεβο, αρα δεν μπορεις να βαλεις διευθυνση του Hilton Instnbul που λέει το βίντεο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έκανα εγγραφή χωρίς VPN, με το κλασσικό μου amazon λογαριασμό. Στο email που μου έστειλαν φαίνεται αυτό:

900824242_Screenshot2023-02-05172707.jpg.6fb29a4515fc9eca56bd1de2bd7a4be4.jpg

Δε με έχει χρεώσει ακόμα λόγω του δωρεάν μήνα. Το Morrowind (που δίνει δώρο αυτό το μήνα) το έκανα claim χωρίς θέμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, pp6210 είπε

τελικά μια απλή περιγραφή βήμα βήμα δεν καταφερα να εντοπίσω... παρακαλώ μια βοήθεια.

να χρησιμοποιήσω τον υφιστάμενο μου λογαριασμό amazon η να φτιάξω νεό; όταν πάω να γραφτώ στο prime μέσω πολωνίας ή τουρκίας, να μπω με vpn; 

 

Εαν υπάρχει λογαριασμός σε Αμαζον άλλης χώρας πχ UK, λογκαρεις με αυτο στο Amazon PL χωρίς VPN και κάνεις αγορά την συνδρομή ενος έτους με το ποσο που είπαμε νωρίτερα. Θα ξεκινήσει με 30 μέρες Trial και μετα θα ξεκινήσει η συνδρομή, συνολικά είναι 13 μήνες δηλαδή. Στην τηλεόραση σου η οπουδήποτε αλλού λογκαρεις κανονικά με το account σου και βλέπεις το Prime Video κανονικα χωρις vpn. 
Επίσης να πώ οτι εγω που το έκανα με αυτον τον τρόπο δεν είχα κανένα θέμα με πολωνικα τοπ 10 η γλώσσα στα πολωνικά. 

Edit: με πρόλαβε και ο φίλος πιο πανω

Επεξ/σία από ShadowGame
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω παντως και τιμη Τουρκιας 7,90 λιρες ο μηνας, δηλαδη 0,40 λεπτα του ευρω. 4.70€/χρονος. Γιατι να προτιμησω το Πολωνικο; Για το παραπανω content;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ευχαριστώ παιδια, δοκίμασα υφιστάμενο λογαριασμο στο amazon τουρκίας και με vpn αλλά έδωσε τιμη 7 και κάτι λίρες Αγγλίας το μήνα.... θα δοκιμάσω Πολωνικό

4 λεπτά πριν, pp6210 είπε

ευχαριστώ παιδια, δοκίμασα υφιστάμενο λογαριασμο στο amazon τουρκίας και με vpn αλλά έδωσε τιμη 7 και κάτι λίρες αλλά ήταν λίρες  Αγγλίας φίλε, είσαι σιγορυρος; 

edit: λοιπόν σε εμένα λέει όντως 7,90 λίρες αγγλιας τον μήνα στο τουρκικο, μάλλον επειδή ο αρχικός λογαριασμός μου ήταν amazon.co.uk..... για το φίλο που είπε λίρες τουρκίας, όντως στο διαφημιστικό banner στην αρχη σελίδας ελεγε 7,90 και το σήμα λιρας τουρκίας, αλλά όταν πάτησα να κανω εγγραφή εβγαλε το παρακάτω:

After a 30-day FREE trial, Amazon Prime is only £7.90 per month

Επεξ/σία από pp6210
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/2/2023 στις 5:37 ΜΜ, TsironakosMix είπε

Δεν μπορεις... μπορεις να εξηγησεις που ακριβως πας και το κανεις αυτο; Γιατι οταν παω στο cancel subscription λεει πως αν κανω cancel θα χασω ολα τα prime benefits και θα ακυρωθει η συνδρομη μου στις 4 Μαρτιου...

(Εχω βαλει αυτην την πολονικη προσφορα που κοστιζει και καλα 10ε για εναν χρονο)...

Προφανώς και μπορείς... μιλάει για το trial, το οποίο το ακυρώνεις αμέσως αφού το ενεργοποιήσεις για να μην βάζεις υπενθυμησεις. θα τελειώσει στις 4 Μαΐου πριν χρεωθεί. εσυ ήθελες να κάνεις cancel και να έχεις έναν χρόνο τσάμπα.. 

Στις 4/2/2023 στις 2:05 ΜΜ, valadsk είπε

σας βλέπω να πεδεύστε με accounts πολωνίας και τουρκίας και πραγματικά λυπάμαι. 

γιατί δεν δίνετε 15 ευρώ στο rapidgator.net για 1 μήνα για 1TB και να κατεβάσετε ό,τι θέλετε με αγγλικούς υποτίτλους.

Βέβαια, για κάποιον που δεν ξέρει αγγλικά, πάσο. 

το ring of power το βρηκα και με ελληνικα. 57GB είναι όλη η σεζόν.στα 2.160p  

Και γιατί να μην δώσω 0 ευρώ στο rarbg και να κατεβάζω 100 Tb τον μήνα με το fiber?? Τσάμπα λεφτά δίνεις και όπως σου είπαν το rapidgator είναι last decade

14 ώρες πριν, ChrisN.S. είπε

Επειδή μιλάς πολύ αλλά είσαι άσχετος, τα torrents τα streamάρεις, δεν τα κατεβάζεις. Newba

Τι τα κάνεις τα torrent?? τα streamαρεις??? Ότι ναναι είστε και το παίζετε και ειδικοί ορισμένοι 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, pp6210 είπε

edit: λοιπόν σε εμένα λέει όντως 7,90 λίρες αγγλιας τον μήνα στο τουρκικο, μάλλον επειδή ο αρχικός λογαριασμός μου ήταν amazon.co.uk..... για το φίλο που είπε λίρες τουρκίας, όντως στο διαφημιστικό banner στην αρχη σελίδας ελεγε 7,90 και το σήμα λιρας τουρκίας, αλλά όταν πάτησα να κανω εγγραφή εβγαλε το παρακάτω:

After a 30-day FREE trial, Amazon Prime is only £7.90 per month

Μηπως ειναι λογω του translate της σελιδας στα Αγγλικα; Γιατι αν το προχωρησω στα Τουρκικα δεν αλλαζει το συμβολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Μηπως ειναι λογω του translate της σελιδας στα Αγγλικα; Γιατι αν το προχωρησω στα Τουρκικα δεν αλλαζει το συμβολο.

το πιο πιθανο ναι, το translate τα κανεις αυτα

4 ώρες πριν, valadsk είπε

το φτιαξες το prime ή πεδεύσαι ακόμα? 

έχω 56GB ακόμη μέχρι  τα 200GB για σήμερα αμα θέλεις κατι πες μου και στο στέλνω. δεν κρατώ κακιες.

Capture.JPG

βρε μην κανεις τον κουβαρντα και σου πει καμια 4k ταινια και ξεμεινεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Chrisfm94 είπε

Μηπως ειναι λογω του translate της σελιδας στα Αγγλικα; Γιατι αν το προχωρησω στα Τουρκικα δεν αλλαζει το συμβολο.

μπορεί να έχεις δίκιο φίλε μου, σε κάθε περίπτωση έκανα το Πολωνέζικο και όλα καλά, χαζεύω ήδη τα τελευταία επεισόδια του the grand tour που δεν έπαιζαν στο stremio!

Ανακεφαλαιώνω, με υφιστάμενο λογαριασμό αμαζον μπηκα στο amazon.pl, εκανα κανονικά sign in και με google translate στη σελίδα κατευθύνθηκα στο amazon prime tab και έκανα εγγραφή για 30 μέρες+1 χρόνο με 49 ζλοτυ ή 10.36 ευρω. Έιχα ενημερώσει πριν τα payment options του λογαριασμού μου με disposable revolut card, και επέλεξα αυτη ως μέθοδο πληρωμής, δεν τραβηξε κατι ακόμα, προφανώς σε ένα μήνα.

ευχαριστούμε τον TS!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με άκυρο μειλ που κάνω χρήση για διάφορους πειραματισμους, με chrome και μεταφραση στα αγγλικά, δήλωσα 

μια επίσης ότι ναναι ελληνική  prepaid κάρτα που τη ''φορτίζω'' με χρήματα κατά βούληση από εθνική τράπεζα, 

προχώρησε κανονικά και βλέπω ήδη Amazon Prime, ευχαριστώ για την ενημέρωση!🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, yansta είπε

ειναι shared accounts?

Ναι , shared accounts είναι. Το netflix θα έχει ένα είδος επικύρωσης πως όντως το τάδε προφίλ είναι δικό σου. Σε συννενόηση με τη σελίδα θα σου στέλνουν αυτοί τον κωδικό και θα φαίνεται κομπλέ το προφίλ. Αλλά και κάτι άλλο να κάνουν δεν μας πειράζει. Ας χάσουμε μόνο το netflix. Όλα τα άλλα δουλεύουν ρολόι.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ τον ts, πανευκολη διαδικασία ενω ειχα λογαριασμο σε διαφορα amazon, ολα καλα και κατευθειαν επαιξε σε smart tv 8ετιας. εβαλα ολα τα στοιχεία που ειχα για Ελλάδα με ελληνικη διευθυνση καρτας κτλ, η χρεωση φαίνεται ξεκαθαρα οτι θα γινει σε ενα μηνα (μολις ληξει το  trial) σε πολωνικά zloty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...