Προς το περιεχόμενο

PSVR2 - Εξέλιξη προπαραγγελιών


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, james9tito είπε

Εσκασε μηνυμα για παραλαβη του psvr2 απο public. Επομενος στοχος να βρω ενα 5ωρο να ασχοληθω μαζι του...

Για αύριο εννοείς έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου έστειλαν email και στο καπάκι με πήρανε τηλέφωνο για να μου πούμε ότι έγινε λάθος και η παραλαβή ισχύει από αύριο. Σίγουρα εχουνε κομμάτια  αλλα μάλλον δεν τους επιτρέπουν να τα δώσουνε σημερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχει κανεις κανει προπαραγγελια PSVR2 στο γερμανο με την προσφορα του PAYZY? Πηρα τωρα να ρωτησω και μου ειπαν οτι η παραγγελια φαινεται ακυρωμένη στο συστημα του (εννοειτε την εχω προπληρωση και στο site του γερμανου δεν φαινεται ακυρωμενη). Με εχουν ζωσει τα φιδια!

Προβλεπω να γινεται ματσακωνια...οποιος εχει προπαραγγελια ας μιλησει μια στην τηλεφωνικη εξυπηρέτηση...εκτος αν βλεπει κινηση στο site.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ison είπε

Ρε παιδια εχει κανεις κανει προπαραγγελια PSVR2 στο γερμανο με την προσφορα του PAYZY? Πηρα τωρα να ρωτησω και μου ειπαν οτι η παραγγελια φαινεται ακυρωμένη στο συστημα του (εννοειτε την εχω προπληρωση και στο site του γερμανου δεν φαινεται ακυρωμενη). Με εχουν ζωσει τα φιδια!

Προβλεπω να γινεται ματσακωνια...οποιος εχει προπαραγγελια ας μιλησει μια στην τηλεφωνικη εξυπηρέτηση...εκτος αν βλεπει κινηση στο site.

Στο site δεν φαίνεται. Είχα μιλήσει πριν λίγες μέρες από το τηλέφωνο για να παραλάβω από κατάστημα έφαγα άκυρο και απλά την ακύρωσα. Περιμένω από Πλαίσιο αύριο παραλαβή στο σπίτι. (Μετά από επικοινωνία με το Πλαίσιο, δεν θα έχουν στοκ σε κανένα κατάστημα στην Αθήνα αύριο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kaliakman είπε

Στο site δεν φαίνεται. Είχα μιλήσει πριν λίγες μέρες από το τηλέφωνο για να παραλάβω από κατάστημα έφαγα άκυρο και απλά την ακύρωσα. Περιμένω από Πλαίσιο αύριο παραλαβή στο σπίτι. (Μετά από επικοινωνία με το Πλαίσιο, δεν θα έχουν στοκ σε κανένα κατάστημα στην Αθήνα αύριο)

Δεν ξερω τι παιζει περιμενω ενημέρωση...μολις μου ηρθε μνμ καταχωρήσης παραγγελιας με sms για κατι που εχω πληρωσει κοντα 2 μηνες πριν...μιλαμε το συστημα του γερμανου πρεπει να ειναι (τολμο να πω) χειρότερο και απο του πλαισιου/κοτσωβολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ison είπε

Δεν ξερω τι παιζει περιμενω ενημέρωση...μολις μου ηρθε μνμ καταχωρήσης παραγγελιας με sms για κατι που εχω πληρωσει κοντα 2 μηνες πριν...μιλαμε το συστημα του γερμανου πρεπει να ειναι (τολμο να πω) χειρότερο και απο του πλαισιου/κοτσωβολου

Όπως αποδείχθηκε και με το ps5 το πιο αξιόπιστο ήταν το Πλαίσιο (στον Γερμανό η (προ)παραγγελία δεν φαινόταν από την αρχή πάντως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kaliakman είπε

Όπως αποδείχθηκε και με το ps5 το πιο αξιόπιστο ήταν το Πλαίσιο (στον Γερμανό η (προ)παραγγελία δεν φαινόταν από την αρχή πάντως)

Οταν λες οτι δεν φαινοταν η προπαραγγελια απο την αρχη τι εννοεις?...εμενα φαινεται κανονικα στο Site απλα δεν εχει προχωρήσει. Μολις πριν απο λιγο μου ηρθε sms Και τωρα περιμενω ενημερώση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ison είπε

Οταν λες οτι δεν φαινοταν η προπαραγγελια απο την αρχη τι εννοεις?...εμενα φαινεται κανονικα στο Site απλα δεν εχει προχωρήσει. Μολις πριν απο λιγο μου ηρθε sms Και τωρα περιμενω ενημερώση.

Ο κωδικός ήταν κάτι του στυλ ο83572. Όταν πάταγα στο site παρακολούθηση παραγγελίας έβγαζε 'Λάθος κωδικός'. Δεν είχα ανοίξει λογαριασμό ώστε να φαίνεται στο 'Οι παραγγελίες μου'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τώρα μόλις πήρα και εγώ τηλέφωνο στο Γερμανό, έχουν κάποιο συστημικό πρόβλημα στον Γερμανό και κάνουν χειροκίνητο έλεγχο , αύριο θα υπάρχει ενημέρωση είπαν ... 🤪

θα δούμε

Επεξ/σία από REWIND84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, REWIND84 είπε

τώρα μόλις πήρα και εγώ τηλέφωνο στο Γερμανό, έχουν κάποιο συστημικό πρόβλημα στον Γερμανό και κάνουν χειροκίνητο έλεγχο , αύριο θα υπάρχει ενημέρωση είπαν ... 🤪

θα δούμε

Το έχεις πληρώσει η απλά προπαραγγελια.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Γερμανό θα φαμε κανένα μαζικό άκυρο όσοι πήραμε με payzy να το θυμάστε!! Κ μενα πληρωμένο εδώ κ 2 μήνες κ ακομα στην καταχώρηση είναι, τι στο που## λενε γ προπαραγγελίες και κουραφέξαλα, κανονικά θα έπρεπε να παραλάβουμε αύριο όλοι! Πόσα κομμάτια να εχει φέρει πια κ να εχει χάσει την μπάλα!

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...