Προς το περιεχόμενο

PSVR2 - Εξέλιξη προπαραγγελιών


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, james9tito είπε

Εσκασε μηνυμα για παραλαβη του psvr2 απο public. Επομενος στοχος να βρω ενα 5ωρο να ασχοληθω μαζι του...

Σου δίνω έξι ώρες , μου δίνεις το ps vr2. Δίκαιη ανταλλαγή 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, REWIND84 είπε

τώρα μόλις πήρα και εγώ τηλέφωνο στο Γερμανό, έχουν κάποιο συστημικό πρόβλημα στον Γερμανό και κάνουν χειροκίνητο έλεγχο , αύριο θα υπάρχει ενημέρωση είπαν ... 🤪

θα δούμε

Εμένα μ είπαν τώρα ότι όλες οι πληρωμένες προπαραγγελίες psvr2 έχουν ακυρωθεί κ θα σας ενημερώσουμε από βδομάδα για το πως θα λυθεί το πρόβλημα!!! Μιλάμε για μακράν το χειρότερο κατάστημα!!!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Metaksas είπε

Εμένα μ είπαν τώρα ότι όλες οι πληρωμένες προπαραγγελίες psvr2 έχουν ακυρωθεί κ θα σας ενημερώσουμε από βδομάδα για το πως θα λυθεί το πρόβλημα!!! Μιλάμε για μακράν το χειρότερο κατάστημα!!!

Βασικά έχουν κάνει πατάτα συστημική δηλαδή εμείς κάναμε προπαραγγελια και ακυρώνετε απευθείας από το σύστημα, αυτό έπρεπε να είχε ήδη ελεγχθεί εκείνη την περίοδο !

 

Να κόψουν τα κεφάλια τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Έκανε κανένας ακύρωση στο Germano που είχε payzy, αν ναι τι ποσό του έβαλαν πίσω και τι έγινε με την επιστροφή ;

Για να αρχίσουμε να προετοιμαζόμαστε να ξέρουμε τι πρέπει να αντιμετωπίσουμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, REWIND84 είπε

 Έκανε κανένας ακύρωση στο Germano που είχε payzy, αν ναι τι ποσό του έβαλαν πίσω και τι έγινε με την επιστροφή ;

Για να αρχίσουμε να προετοιμαζόμαστε να ξέρουμε τι πρέπει να αντιμετωπίσουμε !

Έκανα ακύρωση πριν μερικές μέρες. Μου είπαν θέλουν 15 μέρες για επιστροφή και δεν αναφέρθηκε κάτι για payzy

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους δινω περιθωριο μεχρι κ αυριο κ μετα θα τους παρω για να τους πω οτι θα κανω καταγγελια στον συνηγορο του καταναλωτη, γιατι ολο αυτο μ βρωμαει προωθηση του payzy να κανουμε λογαριασμους κ μετα να μας  ακυρωνουν με το ετσι θελω.

  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα νεύρα μου με τον Γερμανό....έφτιαξα payzy όπως πολλοί έκανα την αγορά όπως πολλοί κ σήμερα στο πρώτο τηλέφωνο το πρωί μου είπαν όλα οκ όταν φτάσει θα σας σταλεί μήνυμα, κ το απόγευμα ξανά πήρα κ μου είπαν αφού περίμενα σε αναμονή 10 λεπτά ( αφου μου μίλησαν) πως κάτι λέει με τα συστήματα τους κ μετά από κάποιες μέρες θα μου πουν τι γίνεται με τη παραγγελία....μακριά από δαύτους...τα 650 τα έχουν δεσμευσει 2 μήνες τώρα μαζί κ τον λογαριασμό που δεν ήθελα στην payzy.

Επεξ/σία από ifrit21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Metaksas είπε

Τους δινω περιθωριο μεχρι κ αυριο κ μετα θα τους παρω για να τους πω οτι θα κανω καταγγελια στον συνηγορο του καταναλωτη, γιατι ολο αυτο μ βρωμαει προωθηση του payzy να κανουμε λογαριασμους κ μετα να μας  ακυρωνουν με το ετσι θελω.

η αλήθεια είναι ότι  σκέφτηκα για καταγγελία εάν μου ακυρώσουν αλλα δεν γνωρίζω αν το συγκεκριμένο θέμα σηκώνει καταγγελία . Η μαλ.... είναι δεν γνωρίζω πολύ από αυτά και με πιάνουν κότσο κατι τέτοιοι μαλ..ες  . 

Επεξ/σία από nikosspeed
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η μεγαλύτερη ξενερα ότι θα είχαμε κάτι το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας να παίξουμε !

Εγώ πάντως δεν ακυρώνω έτσι για να έχουν χασούρα !!!

Αύριο θα γίνει Βατερλώ, ζητήσετε  και ανώτερους να επικοινωνήσετε, ζητήσετε ευθύνες , επίσης ψυχική οδύνη γενικά ζητήστε τους δώρα κλπ 

Έχω βαρεθεί να με νομίζουν παντού ότι είμαι μλκας !

 

Εγώ αγόρασα προϊόν και το θέλω άμεσα !

Μετά πάμε για εξαπάτηση οργάνωση εγκληματικής οργάνωσης και ας τραγουδάνε όλα μέσα και τα καρούλια ! 

Επεξ/σία από REWIND84
  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, REWIND84 είπε

 

Εγώ αγόρασα προϊόν και το θέλω άμεσα 

Στη χειρότερη θα σου κανουν ενα refund κ τέλος, ασχετα τι θες εσυ.

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, sndev είπε

Στη χειρότερη θα σου κανουν ενα refund κ τέλος, ασχετα τι θες εσυ.

Όχι , δεν πρόκειται άκου εκεί refund

Να προσέχανε, έχετε γίνει όλοι νοχελικοι

Το refund θα είναι το ποσό που έδωσες μειων το ποσό payzy που σου έδωσαν πίσω !

Αν πρόκειται για αυτό μιλάμε απάτη.

Επεξ/σία από REWIND84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, REWIND84 είπε

Όχι , δεν πρόκειται άκου εκεί refund

Να προσέχανε, έχετε γίνει όλοι νοχελικοι

Πραγματιστες περισσότερο. Καταλαβαίνω τι γραφεις καταλαβαίνω πως νιωθεις για εμενα ναι έχεις δικιο αλλα καλο ειναι να αντιμετωπίζουμε τα πραγματα στη πραγματικη τους ουσία.

Θα ήθελα ομως αν  κανεις οσα λες σε περίπτωση που αθετησουν ,να ενημερωσεις για την εξέλιξη ,πως κινήθηκες να δουμε πως θα το χειριστούν εντελη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...