Προς το περιεχόμενο

PSVR2 - Εξέλιξη προπαραγγελιών


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, fockos είπε

Στη θέση σου δεν θα ανέβαζα τη συγκεκριμένη φωτογράφια. Το θεωρώ λάθος. Να χαρείς το PSVR2.

Γιατί όχι; Να σαι καλά ευχαριστώ πολύ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fockos είπε

Επειδή η προσφορά του 20% δεν κάλυπτε το συγκεκριμένο preorder. Ωστόσο η απόδειξη που ανέβασες είναι πραγματική και δεν λες ψέμματα.

 

Οπως θα δεις μεσα στο thread, και αλλοι το πηραν με το 20% του Σαββατου. Μονο ενας αναφερει οτι του ειπαν οτι δεν γινεται, και αυτος δεν μας ειπε αν του το ειπαν στο ταμειο, ή πωλητης στον διαδρομο. @anretal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ. Eπομένως ας ρωτήσω. Εκτός από τον @tsakitsan95 το πήρε κανείς άλλος με 20% έκπτωση από το Πλαίσιο στο Μall το Σάββατο?

Επεξ/σία από fockos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, fockos είπε

Οκ. Eπομένως ας ρωτήσω. Εκτός από τον @tsakitsan95 το πήρε κανείς άλλος με 20% έκπτωση από το Πλαίσιο στο Μall το Σάββατο?

Τελικά μόνο ένας στο thread το έχει γράψει μέχρι τώρα. 

Εγώ όμως δεν καταλαβαίνω προς τι όλο αυτό. Πήγες και εσύ και έφαγες άκυρο? Αν ναι, ρώτησες πωλητή ή στο ταμείο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Οπως θα δεις μεσα στο thread, και αλλοι το πηραν με το 20% του Σαββατου. Μονο ενας αναφερει οτι του ειπαν οτι δεν γινεται, και αυτος δεν μας ειπε αν του το ειπαν στο ταμειο, ή πωλητης στον διαδρομο. @anretal

Πωλητή ρώτησα. Και προφανώς δεν έφτασα μέχρι το ταμείο αφού μου είπε όχι ο πωλητής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, anretal είπε

Πωλητή ρώτησα. Και προφανώς δεν έφτασα μέχρι το ταμείο αφού μου είπε όχι ο πωλητής 

Το έχω ξαναπεί γενικά σε αντίστοιχες περιπτώσεις, αλλά να φτανετε στο ταμείο. Οι πωλητές παίζει να μην ήξεραν ότι μπορείς να παραγγείλεις γενικά ό,τι θες με παράδοση στο σπίτι, αρκεί να πληρώσεις εκεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Το έχω ξαναπεί γενικά σε αντίστοιχες περιπτώσεις, αλλά να φτανετε στο ταμείο. Οι πωλητές παίζει να μην ήξεραν ότι μπορείς να παραγγείλεις γενικά ό,τι θες με παράδοση στο σπίτι, αρκεί να πληρώσεις εκεί. 

Ο ίδιος πωλητής μου είπε οκ για την 4070 που πάλι με παραγγελία θα την έπαιρνα οπότε κάπου χάθηκε η μπάλα .Ειναι λάθος τους και λάθος που θα μπορούσαν να διορθώσουν αν ήθελαν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...