Προς το περιεχόμενο

PSVR2 - Εξέλιξη προπαραγγελιών


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, ManLag είπε

Αλλα σοβαρά καταστήματα (πλαίσιο, public) το έχουν μέχρι και στο ράφι να το τσιμπήσεις άμεσα και οι ερασιτέχνες (γερμανός) είχαν ακυρωμένες παραγγελίες.

Για την ιστορία και εγώ σε ίδια ακριβώς κατάσταση με τον ison είμαι.

Απλά εμένα με ειπαν ότι όλα καλά και η προτεραιότητα ισχύει κανονικα..

Για σημερα δεν βλεπω...μολις πειρα τηλ μου ειπαν οτι ειναι σε επεξεργασια το οποιο σημαινει οτι με σειρα προτεραιοτητας τις αποστελουν δλδ εχουν παραλαβει στην αποθηκη....ΟΤΑΝ με το καλο ερθει η σειρα μου τοτε θα μου ερθει μνμ με το voucher. Εσενα τι γραφει στο Site κατασταση?

Υποψιν εχω προπαραγγειλει και πληρωσει προσφατα και την βαση φορτισης ...αυτη απο οτι μου ειπαν ουτε κανε την εχουν παραλαβη στην αποθηκη τους.

1 λεπτό πριν, nikosspeed είπε

Έμενα από Γερμανό μόλις μου είπαν ότι υπήρξε ένα σφάλμα στην παραγγελία αλλά δεν έχει ακυρωθεί. Μου είπαν υπομονή μερικές μέρες γιατί δεν έχουν παραλάβει ακόμα τα vr . 

Το ακριβως αντιθετο μου ειπαν οτι τα εχουν παραλαβει...σε τι status εισαι ? εχει πληρωσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχουν χάσει την μπάλα, σε άλλους έχουν πει ότι έχουν παραλάβει σε άλλους όχι, εμένα σήμερα π ξαναπηρα μ είπαν ότι είναι αποθήκη γ αποστολή κ να περιμενω ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ison είπε

Το ακριβως αντιθετο μου ειπαν οτι τα εχουν παραλαβει...σε τι status εισαι ? εχει πληρωσει?

Το έχω πληρωμένο από 22 Δεκεμβρίου με payzy μέσω της προωθητικής . Είχα βάλει παραλαβή από κατάστημα . Μου είπε κιόλας να μη βιάζομαι γιατι η ημέρα του launch είναι σήμερα οπότε κανονικά από σήμερα ξεκινάνε τις αποστολές. Μαλακιες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου ηρθε μηνυμα απο Γερμανο. Παραλαβη μεχρι 24/02.

Σκεφτομαι να παω να το παρω απο αλλου που υπαρχει σε στοκ και να πουλησω ή να ακυρωσω αυτο που θα παραλαβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, ison είπε

Για σημερα δεν βλεπω...μολις πειρα τηλ μου ειπαν οτι ειναι σε επεξεργασια το οποιο σημαινει οτι με σειρα προτεραιοτητας τις αποστελουν δλδ εχουν παραλαβει στην αποθηκη....ΟΤΑΝ με το καλο ερθει η σειρα μου τοτε θα μου ερθει μνμ με το voucher. Εσενα τι γραφει στο Site κατασταση?

Αυτή τη στιγμή είναι σε στατους "καταχωρημένη" και το μήνυμα μου ήρθε χθες όπως σε εσένα.

Θα πέσει τηλέφωνο σε λίγο.

EDIT! Ωπα μόλις άλλαξε σε επεξεργασία.

20 λεπτά πριν, nikosspeed είπε

Το έχω πληρωμένο από 22 Δεκεμβρίου με payzy μέσω της προωθητικής . Είχα βάλει παραλαβή από κατάστημα . Μου είπε κιόλας να μη βιάζομαι γιατι η ημέρα του launch είναι σήμερα οπότε κανονικά από σήμερα ξεκινάνε τις αποστολές. Μαλακιες 

Αυτό μου το είπε και μένα χθες!

Πόσο μα πόσο ερασιτέχνες!

Επεξ/σία από ManLag
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, Re4cTiV3 είπε

Σας έχει έρθει και email πέρα του sms απο γερμανό;

Βασικα μονο mail.

Επεξ/σία από bonepeeler
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μόνο sms χθες.

Αυτό που μόλις είδα είναι ότι αυτό που παρήγγειλα (το bundle με το horizon) το εμφανίζει ως διαθέσιμο στο site τους. To οποίο σημαίνει ότι παρέλαβαν στην αποθηκη τους.

NEA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Μετά από τηλέφωνο, ενας πολύ ευγενικός κύριος μου είπε ότι έχει τιμολογηθεί και ότι έχει δοθεί και voucher ελτα κουριερ.

Οπότε θεωρώ αργά η γρήγορα όλοι θα εξυπηρετηθείτε (εκτός αν μου έλεγε μπαρούφες!!!!)

Επεξ/σία από ManLag
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα ούτε mail ούτε sms, 22 Δεκέμβρη αγορά με payzy με κούριερ, ακομα στο καταχώρηση είναι! 

Επεξ/σία από Metaksas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry που ψιλοπετιέμαι, αλλά ο Γερμανός μου ακύρωσε μια μέρα πριν βγει το PS5, την προπαραγγελία μηνών πριν, έτσι επειδή γούσταρε. Ευτυχώς που βρέθηκε ο ΑΓΙΟΣ Malthador και με είχε εξυπηρετήσει, αλλιώς ακόμα θα το έψαχνα.

Περιμένουμε εντυπώσεις παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, aissaris είπε

Μάλλον μόνο όσοι παρήγγειλαν το bundle θα παραλάβουν άμεσα. Δεν πρέπει να έχει το απλό σε στοκ...

Και η βάση φόρτισης άφαντη από παντού, ακόμη και από public που είχα κάνει προπαραγγελία πρώτη μέρα.

Το αναζητούν εκτεταμένως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Metaksas είπε

Εμένα ούτε mail ούτε sms, 22 Δεκέμβρη αγορά με payzy με κούριερ, ακομα στο καταχώρηση είναι! 

Κ εμένα το ίδιο. Στο τηλ μου είπαν επειδή έχω παραλαβή από κατάστημα δεν θα μου στείλουν νωρίτερα αλλά μόνο όταν φτάσει στο κατάστημα. Την παραγγελία την βλέπουν αλλά units παίζει κ να μην έχουν ( από το χτεσινό τηλ που πήρα). Σίγουρα δεν θα ακυρώσω λόγω payzy αλλά θα περίμενα καλύτερη διαχείριση, αν βάλω το κωδικό της παραγγελίας δεν μου εμφανίζει τίποτα στο site του Γερμανού...never again.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, ifrit21 είπε

Κ εμένα το ίδιο. Στο τηλ μου είπαν επειδή έχω παραλαβή από κατάστημα δεν θα μου στείλουν νωρίτερα αλλά μόνο όταν φτάσει στο κατάστημα. Την παραγγελία την βλέπουν αλλά units παίζει κ να μην έχουν ( από το χτεσινό τηλ που πήρα). Σίγουρα δεν θα ακυρώσω λόγω payzy αλλά θα περίμενα καλύτερη διαχείριση, αν βάλω το κωδικό της παραγγελίας δεν μου εμφανίζει τίποτα στο site του Γερμανού...never again.

πήρες την εκδοση με το horizon; ή χωρίς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...