Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Gameplay Indiana jones

ομολογω οτι δε το περιμενα αυτο. νομιζα οτι το παιχνιδι παει για 2025-26 αλλα αποτι φαινεται η MachineGames το δουλεωε καλα. Κ τωρα που το σκεφτομαι, πανε 4μιση χρονια απο το Youngblood οποτε αν βγει το Indiana Jones πχ φθινοπωρο, θα εχουν περασει 5 χρονακια, μια χαρα. Για να δουμε, μεγιστη λατρεια ο Indy!

επίσης, επιτέλους θα δουμε καθαρο gameplay στο Hellblade 2, για να δουμε τι ετοιμαζουν τοσο καιρο. γιατι ωραια τα trailers αλλα χρειαζεται να δουμε κ την ουσια καποτε. 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, nemesiskp είπε

Προσωπικά δεν εμπιστεύομαι τα power lines. Παίζει ρόλο και η καλωδίωση του σπιτιού, ακόμα και οι συσκευές που είναι στο ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα προσωρινά να βάλεις με καλώδιο την κονσόλα απευθείας στο ρούτερ;

Τελικά δουλειά με τα powerline δεν έκανα . Δεν ξέρω τι φταίει μάλλον το ότι το σπίτι είναι του 1987 ? Και τα καλώδια είναι παλιά ? Πάνω σε πολύπριζο το powerline έδινε 65 με70 απευθείας σε πρίζα έδινε μέγιστο 130 . Τελικά έστειλα καλώδια cat 6 20 μέτρα από το ρούτερ στο ΧΒΟΧ και είμαι στα 700+ ,οπότε όλα καλά . Ευχαριστώ πολύ τον @rodosf1για την πολύτιμη βοήθεια του σε όλη αυτή ην προσπάθεια να λειτουργήσει σωστά η διαδικασία που μου έσπασε τα νεύρα . Χωρίς αυτόν θα είχα πετάξει τη. Κονσόλα από το μπαλκόνι 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Τελικά δουλειά με τα powerline δεν έκανα . Δεν ξέρω τι φταίει μάλλον το ότι το σπίτι είναι του 1987 ? Και τα καλώδια είναι παλιά ? Πάνω σε πολύπριζο το powerline έδινε 65 με70 απευθείας σε πρίζα έδινε μέγιστο 130 . Τελικά έστειλα καλώδια cat 6 20 μέτρα από το ρούτερ στο ΧΒΟΧ και είμαι στα 700+ ,οπότε όλα καλά . Ευχαριστώ πολύ τον @rodosf1για την πολύτιμη βοήθεια του σε όλη αυτή ην προσπάθεια να λειτουργήσει σωστά η διαδικασία που μου έσπασε τα νεύρα . Χωρίς αυτόν θα είχα πετάξει τη. Κονσόλα από το μπαλκόνι 

Βοηθάτε αλλήλους είπε ο αη-admin κάποτε σ ενα άλλο φόρουμ! Μεγάλη η χάρη του! 

😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

Τελικά δουλειά με τα powerline δεν έκανα . Δεν ξέρω τι φταίει μάλλον το ότι το σπίτι είναι του 1987 ? Και τα καλώδια είναι παλιά ? Πάνω σε πολύπριζο το powerline έδινε 65 με70 απευθείας σε πρίζα έδινε μέγιστο 130 . Τελικά έστειλα καλώδια cat 6 20 μέτρα από το ρούτερ στο ΧΒΟΧ και είμαι στα 700+ ,οπότε όλα καλά . Ευχαριστώ πολύ τον @rodosf1για την πολύτιμη βοήθεια του σε όλη αυτή ην προσπάθεια να λειτουργήσει σωστά η διαδικασία που μου έσπασε τα νεύρα . Χωρίς αυτόν θα είχα πετάξει τη. Κονσόλα από το μπαλκόνι 

Καλημέρα. Τα powerline γενικά δεν είναι να μπαίνουν πανω σε πολυμπριζα αλλά κατευθείαν στην μπριζα οπως εκανες. Πάντως παραξενο να πιανει μόνο 130 μέγιστο... Έχουν κανένα προγραμματάκι για  από την εταιρία για να δεις πόσο συνδέονται μεταξύ τους?

Την ίδια λύση εχω και εγω και τερματίζει η γραμμή (100αρα βεβαια) και μεταξυ τους συνδέονται με minimum 550

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 09/01/2024 at 18:12, GaGaS_Thess said:

Καλησπέρα σε όλους . Έβαλα inalan 1000 άρα σήμερα . Με το κινητό το speedtest σε wifi δίνει 700 + και στο ΧΒΟΧ δίνει με wifi 170 περίπου ....τι κάνω λάθος ???? Υπάρχει κάποια ρύθμιση που πρέπει να γίνει ? Αν βαλω πριζακι powerline 1009 Άρι με καλώδιο cat6 θα είμαι οκ? Μου κάνει εντύπωση τόση μεγάλη απόκλιση 

Δοκίμασες το 5GHz Wifi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Cygnus είπε

Δοκίμασες το 5GHz Wifi?

Ναι πάντα στο 5 ghz . Σήμερα που πέρασα και το utp στον τοίχο γιατί χθες το είχα χύμα στο πάτωμα για δοκιμή το ΧΒΟΧ δίνει 850 + οπότε όλα άψογα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GaGaS_Thess είπε

Ναι πάντα στο 5 ghz . Σήμερα που πέρασα και το utp στον τοίχο γιατί χθες το είχα χύμα στο πάτωμα για δοκιμή το ΧΒΟΧ δίνει 850 + οπότε όλα άψογα :)

Να φανταστω το  utp  καλωδιο που πηρες  ειναι σαν και  αυτο?

https://www.skroutz.gr/s/19899155/Ugreen-Flat-U-FTP-STP-Cat-7-Kalodio-Diktyou-Ethernet-10m-Mayro-11265.html

Διοτι ψαχνομαι να παρω και εγω ενα μακρινο καλωδιο εθερνετ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Να φανταστω το  utp  καλωδιο που πηρες  ειναι σαν και  αυτο?

https://www.skroutz.gr/s/19899155/Ugreen-Flat-U-FTP-STP-Cat-7-Kalodio-Diktyou-Ethernet-10m-Mayro-11265.html

Διοτι ψαχνομαι να παρω και εγω ενα μακρινο καλωδιο εθερνετ 

 

Cat 6 πήρα όχι cat 7 αλλά ναι κάτι παρόμοιο πήρα . Μια χαρά δουλειά θα σου κάνει . Κάτι άσχετο ρε παιδιά με όλα αυτά . Μπήκα στα παιχνίδια που έχω δικά μου στην κονσόλα και δείχνει ότι έχω το cos modern warfare το 1ο .... Εγώ δεν έχω αγοράσει ποτέ cod την ζωή μου . Αυτό πως βρέθηκε εκεί ?!?!?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω πιάσει lies of p και gears από χθες και έχω κολλήσει και με τα 2 . Το lies of p το είχα παρατήσει στο 1ο mini boss στον αστυνομικό γιατί είχα πεθάνει 1821 φορές και εσπασαν τα νεύρα μου . Το έκαναν πιο εύκολο η είναι ιδέα μου ? Διαμαντακι από τα λιγα

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...