Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, LionHurt1982 είπε

Καλησπέρα παιδια.

Απο χθες μου κολλαει το δεξι trigger. Απο οτι ειδα σε βιντεο youtube οφειλεται στη φθορα ενος ελαστικου pad που βρισκεται απο κατω για να μειωνει τον θορυβο οταν την παταμε. 

Η εγγυηση εχει ληξει εδω κι εναμιση χρονο. Αν κανω αιτημα επισκευης στη microsoft θα χρεωθω; Αξίζει στην περιπτωση που χρεωνομαι; Τι προτεινετε για να λυσω το προβλημα μου; 

 σε elite μου ειχε χαλασει περυσι και το εστειλα στο console club και με πολυ μικρο κοστος ο μοχλος δουλευει ακομα σαν βασικος χωρις να κανει κιχ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, taxudromos69 είπε

 σε elite μου ειχε χαλασει περυσι και το εστειλα στο console club και με πολυ μικρο κοστος ο μοχλος δουλευει ακομα σαν βασικος χωρις να κανει κιχ.

Το ανοιξα και ειδα οτι η σκανδαλη κολλαει στην κολλα απο το φθαρμενο rubber pad που εχει για να μειωνει τον θορυβο οταν την πατας. Εβαλα ενα πολυ μικρο κομματι σελοτειπ ετσι ωστε να ακουμπα πανω σε αυτο και οχι στην κολλα. Το προβλημα λυθηκε προσωρινα αλλα επειδη θα ηθελα να διορθωθει σωστα θα παρω τηλ. Στο console club. Ευχαριστω πολυ για την ενημερωση.

Επισης για gamepass ποια ειναι η εναλλακτικη τωρα που η παλια μετατροπη απο gold δεν ισχυει; Ληγει η τριετια που ειχα αγορασει σε ενα τριμηνο δυστυχως και με κανονικη συνδρομη για τις ωρες που παιζω δεν με συμφερει πολυ. 

Προσφορα στο ultimate απο microsoft γινεται ποτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, LionHurt1982 είπε

Το ανοιξα και ειδα οτι η σκανδαλη κολλαει στην κολλα απο το φθαρμενο rubber pad που εχει για να μειωνει τον θορυβο οταν την πατας. Εβαλα ενα πολυ μικρο κομματι σελοτειπ ετσι ωστε να ακουμπα πανω σε αυτο και οχι στην κολλα. Το προβλημα λυθηκε προσωρινα αλλα επειδη θα ηθελα να διορθωθει σωστα θα παρω τηλ. Στο console club. Ευχαριστω πολυ για την ενημερωση.

Επισης για gamepass ποια ειναι η εναλλακτικη τωρα που η παλια μετατροπη απο gold δεν ισχυει; Ληγει η τριετια που ειχα αγορασει σε ενα τριμηνο δυστυχως και με κανονικη συνδρομη για τις ωρες που παιζω δεν με συμφερει πολυ. 

Προσφορα στο ultimate απο microsoft γινεται ποτε;

Καλημέρα!

Δεν αξίζει να το πας για αυτό το προβληματάκι. Με λίγο οινόπνευμα σε μια μπατονέτα καθάρισε το σημείο από την κόλλα. Αν δεν σε ενοχλει ο θόρυβος το αφήνεις ετσι, αν σε ενοχλεί κόβεις ενα αντιστοιχο κομματάκι από τσοχάκι λεπτό (πχ για καρέκλες) και το κολλάς στο αντίστοιχο σημείο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Βρήκα game να παίζω το βράδυ και να μήν με παίρνει ο ύπνος από την κούραση της ημέρας.

Remnant 2.

Πολύ πολύ καλό game!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/12/2023 στις 10:41 ΜΜ, koularasss είπε

Υπάρχει κανένας τρόπος να αποθηκεύει κωδικούς απο τα δίκτυα; series x

Δεν νομίζω και αυτό είναι κάτι που θα ήθελα να κάνει η κονσόλα σε επόμενα update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

τι έχουμε εδώ ; 

image.png.f5f63ae30c29fdd84023565bae13765c.png

Απ΄ ότι ξέρω δώρο σημαίνει να στο δώσουν και να ειναι δικό σου και οχι να μπει στο GP......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Απ΄ ότι ξέρω δώρο σημαίνει να στο δώσουν και να ειναι δικό σου και οχι να μπει στο GP......

Δώρο είναι και μια συνδρομή κάπου και μια limited χρονικά πρόσβαση κάπου, και 5 μέρες διακοπές στο Λουτράκι Κορινθίας, το χρησιμοποιείς το ξενοδοχείο πχ αλλά δεν σου ανήκει. Το δώρο είναι όμως δώρο. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Απ΄ ότι ξέρω δώρο σημαίνει να στο δώσουν και να ειναι δικό σου και οχι να μπει στο GP......

Κατέβασε κανα avatar που δίνει δώρο η σοναρα εσυ και άσε το gp 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, leo066 είπε

Κατέβασε κανα avatar που δίνει δώρο η σοναρα εσυ και άσε το gp 

Τουλάχιστον αυτό μου ανήκει και ας μην εχω ενεργο λογαριασμό.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, panther_512 είπε

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Βρήκα game να παίζω το βράδυ και να μήν με παίρνει ο ύπνος από την κούραση της ημέρας.

Remnant 2.

Πολύ πολύ καλό game!

Δεν ξεκίνησες απο το πρώτο της σειράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...