Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, gregpec2 said:

Δεν ξεκίνησες απο το πρώτο της σειράς;

Όχι. Δεν υπάρχει ο χρόνος και επίσης υπάρχει ο κίνδυνος κόπωσης.

Τσέκαρα ότι δεν χρειάζεται να έχεις παίξεις το ένα, οπότε ξεκινήσαμε από το 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, panther_512 είπε

Όχι. Δεν υπάρχει ο χρόνος και επίσης υπάρχει ο κίνδυνος κόπωσης.

Τσέκαρα ότι δεν χρειάζεται να έχεις παίξεις το ένα, οπότε ξεκινήσαμε από το 2.

 Έτσι όπως το θέτεις, ναι σε όλα 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, leo066 said:

Κατέβασε κανα avatar που δίνει δώρο η σοναρα εσυ και άσε το gp 

Nα φανταστω δεν εννοεις το game που κυκλοφορει τώρα το avatar frontiers of pandora. 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον ενδιαφερεται υπαρχει η παρακατω προσφορα  και βγαινει το λευκο controller στα 35 $ . Δεν ξέρω αν στελνει Ελλαδα αλλα αν κανεις ενδιαφερεται ας το δοκιμασει ποτε δεν ξερεις 

https://www.ign.com/articles/xbox-controller-best-deal-better-than-black-friday?fbclid=IwAR1KnzQgrzKs1GiNbuN1f5zooQTaNPC2Lm4MAPWSucIs2C4JDmd63REAGIw

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Για όποιον επίσης ενδιαφέρεται για playable επέκταση χώρου για series s|x, σε προσφορά η C50 500GB της WD στα 87,99€ μέσα από το site τους.

Επίσης υπάρχουν και άλλες προσφορές σε άλλους δίσκους για αποθήκευση. (π.χ. ο P10 3T 92,99€)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stafftw είπε

Nα φανταστω δεν εννοεις το game που κυκλοφορει τώρα το avatar frontiers of pandora. 😝

https://www.lagonika.gr/prosfores/5-avatar-dwro-gia-toys-katoxoys-psplus-extrapremium-and-dwrean-multiplayer-gia-o/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/12/2023 στις 1:04 ΜΜ, panther_512 είπε

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Βρήκα game να παίζω το βράδυ και να μήν με παίρνει ο ύπνος από την κούραση της ημέρας.

Remnant 2.

Πολύ πολύ καλό game!

Από το καλοκαίρι που κυκλοφόρησε δεν μπορώ να παίξω κάτι άλλο, απίστευτο κόλλημα... Δεν είναι loot game αλλά κάθε φορά ανακαλύπτεις κάτι καινούργιο 

Εγώ το παίζω με φίλο στο Ps5.εχω πάρει και το dlc . Έχω γράψει γύρω στις 400 ώρες 😁

Το έχω  στο λάπτοπ και σκέφτομαι να το κατεβάσω στο xsx... όταν επιστρέψω Αθήνα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, leo066 said:

Ναι, αυτά τα είδα και εγώ (δεν τα έκανα claim).Πλάκα έκανα φυσικά!

 

2 hours ago, GaGaS_Thess said:

Για οποιον ενδιαφερεται υπαρχει η παρακατω προσφορα  και βγαινει το λευκο controller στα 35 $ . Δεν ξέρω αν στελνει Ελλαδα αλλα αν κανεις ενδιαφερεται ας το δοκιμασει ποτε δεν ξερεις 

https://www.ign.com/articles/xbox-controller-best-deal-better-than-black-friday?fbclid=IwAR1KnzQgrzKs1GiNbuN1f5zooQTaNPC2Lm4MAPWSucIs2C4JDmd63REAGIw

 

Δοκίμασα, δεν πρέπει να στέλνει Ελλάδα καθώς με άφηνε μόνο u.s State να επιλέξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, AlgorZeus είπε

Από το καλοκαίρι που κυκλοφόρησε δεν μπορώ να παίξω κάτι άλλο, απίστευτο κόλλημα... Δεν είναι loot game αλλά κάθε φορά ανακαλύπτεις κάτι καινούργιο 

Εγώ το παίζω με φίλο στο Ps5.εχω πάρει και το dlc . Έχω γράψει γύρω στις 400 ώρες 😁

Το έχω  στο λάπτοπ και σκέφτομαι να το κατεβάσω στο xsx... όταν επιστρέψω Αθήνα...

υποστηρίζει cross - platform save αλήθεια για να συνεχίσεις από εκεί που το άφησες; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AlgorZeus είπε

Από το καλοκαίρι που κυκλοφόρησε δεν μπορώ να παίξω κάτι άλλο, απίστευτο κόλλημα... Δεν είναι loot game αλλά κάθε φορά ανακαλύπτεις κάτι καινούργιο 

Εγώ το παίζω με φίλο στο Ps5.εχω πάρει και το dlc . Έχω γράψει γύρω στις 400 ώρες 😁

Το έχω  στο λάπτοπ και σκέφτομαι να το κατεβάσω στο xsx... όταν επιστρέψω Αθήνα...

Είναι τέτοια η δομή του παιχνιδιού που επιβάλεται να κάνεις πολλά 'runs' για να ξεκλειδώσεις όλα τα classes, να δεις όλα τα bosses κ.ο.κ, μιας και μιλάμε για random generated. Οπότε σε κάθε run πιθανόν να δεις και άλλες περιοχές. Μόνο και μόνο για τα παραπάνω, ε, περνάνε οι ώρες + του ότι είναι ένα πάρα πολύ καλό παιχνίδι 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rodosf1 είπε

υποστηρίζει cross - platform save αλήθεια για να συνεχίσεις από εκεί που το άφησες; 

Ειλικρινά δεν γνωρίζω.Στο laptop που έχω μαζί μου το ξεκίνησα από την αρχή.Δεν είδα κάποια σχετική επιλογή. Θα το ψάξω το βραδάκι μήπως και μου'χει ξεφύγει κάτι 

1 ώρα πριν, rodosf1 είπε

υποστηρίζει cross - platform save αλήθεια για να συνεχίσεις από εκεί που το άφησες; 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, CrisCrisCris είπε

Καλημέρα σε όλους. Για όποιον επίσης ενδιαφέρεται για playable επέκταση χώρου για series s|x, σε προσφορά η C50 500GB της WD στα 87,99€ μέσα από το site τους.

Επίσης υπάρχουν και άλλες προσφορές σε άλλους δίσκους για αποθήκευση. (π.χ. ο P10 3T 92,99€)

87,99 + 17,03 φόρος = 105,02 δεν το λες και προσφορά..πρόσφατα πήρα KC3000 2tb με 105 ευρώ..πρέπει να βάλουν πολύ νερό στο κρασί τους οι WD και Seagate αν θέλουν να πουλήσουν αυτούς τους δίσκους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, gregpec2 είπε

Είναι τέτοια η δομή του παιχνιδιού που επιβάλεται να κάνεις πολλά 'runs' για να ξεκλειδώσεις όλα τα classes, να δεις όλα τα bosses κ.ο.κ, μιας και μιλάμε για random generated. Οπότε σε κάθε run πιθανόν να δεις και άλλες περιοχές. Μόνο και μόνο για τα παραπάνω, ε, περνάνε οι ώρες + του ότι είναι ένα πάρα πολύ καλό παιχνίδι 🙂

👍Έχω κάνει πολλαπλά run's και μου λείπουν ακόμη πραμματακια 😁

Μόλις τώρα, AlgorZeus είπε

👍Έχω κάνει πολλαπλά run's και μου λείπουν ακόμη πραμματακια 😁

Αγαπημένο build medic summoner tank apocalypse δυσκολία+ το καινούργιο class and medic elemental damage 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 hours ago, GaGaS_Thess said:

Για οποιον ενδιαφερεται υπαρχει η παρακατω προσφορα  και βγαινει το λευκο controller στα 35 $ . Δεν ξέρω αν στελνει Ελλαδα αλλα αν κανεις ενδιαφερεται ας το δοκιμασει ποτε δεν ξερεις 

https://www.ign.com/articles/xbox-controller-best-deal-better-than-black-friday?fbclid=IwAR1KnzQgrzKs1GiNbuN1f5zooQTaNPC2Lm4MAPWSucIs2C4JDmd63REAGIw

7 hours ago, stafftw said:

Δοκίμασα, δεν πρέπει να στέλνει Ελλάδα καθώς με άφηνε μόνο u.s State να επιλέξω...

Μην ασχολειστε με αγορες απο Αμερικη, παρα μονο σαν ενδειξη τιμης.
Και να εστελνε θα ηταν ασυμφορο λογω τελωνειου.
(εξαιρεση το αμαζον που προσθετει τελωνειακα τελη στην τιμη, καθιστωντας ομως ελαχιστες προσφορες συμφερουσες μετα απο αυτο και δεν ισχυει η εγγυηση εδω).

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...