Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, firepc είπε

εμ έλα ντε

Έχουν ανοίξει τόσα projects και δεν ακούμε τπτ

Κοίτα εγώ σκέφτομαι μήπως ακολουθάνε και άλλη τακτική στην Microsoft.

Οι κονιόρδοι παίζει απλά να συμφωνούν σε ένα νέο παιχνίδι κατά την διάρκεια ενός Meeting, να αποφασίζουν για την δημιουργία του και εκείνη την στιγμή απλά να πετάνε και ένα trailer χωρίς να έχουν μπει καν στο Pre production ακόμα. Δεν εξηγείτε αλλιώς 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, BlueBlade είπε

Κοίτα εγώ σκέφτομαι μήπως ακολουθάνε και άλλη τακτική στην Microsoft.

Οι κονιόρδοι παίζει απλά να συμφωνούν σε ένα νέο παιχνίδι κατά την διάρκεια ενός Meeting, να αποφασίζουν για την δημιουργία του και εκείνη την στιγμή απλά να πετάνε και ένα trailer χωρίς να έχουν μπει καν στο Pre production ακόμα. Δεν εξηγείτε αλλιώς 🤣

Η sony βγάζει 1 με 2 projects προς τα έξω και επικεντρώνεται εκεί. Δεν έχεις ούτε γάτα ούτε ζημιά

H MS ανοίγει πενήντα μέτωπα και μετά αρχίζει η γκρίνια απ΄ τον κόσμο

Ας πάρει η ms μαθήματα απ΄ τη sony. Δεν είναι κακό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

The gamepass effect

 

22 λεπτά πριν, SaFiS είπε
  • Best Sports / Racing - Forza Motorsport (Turn 10 Studios / Xbox Game Studios)

Πρεπει να νιωθουν πολυ περηφανοι με το αισχος που κυκλοφορησαν… 😂😂😂😂

Δεν μπορώ να πω ότι είχε σκληρό ανταγωνισμό πάντως.

Κρίμα που ψιλο θάφτηκε το Hifi Rush. 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Μιας και δεν αναφέρθηκε σχετικά με το συγκεκριμένο παιχνίδι της Arkane

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τα (οχι και και τοσο λιγα) multiplatform μελη της κοινοτητας και επειδη η σχετικη συζητηση γινεται συχνα, να ενημερωσω πως μολις κυκλοφορησαν τα νεας γενιας Astro A50 X wireless. 380 δολαρια η τιμη τους, ομως κανουν τη δουλεια συνδεομενα με το πατημα ενος κουμπιου σε οποιο συστημα διαθετει κανεις..

https://www.windowscentral.com/accessories/headphones-headsets/logitech-new-astro-a50-x-multiplatform-wireless-headset

 

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σε ολους . πηρε ενας φιλος ενα Series X . Μπορουμε να κανουμε share το account μου και στο δικο του XBOX ; Θα μπορουμε αν το κανουμε να ειμαστε και οι 2 ταυτοχρονα Online ; Οτι παιχνιδι εχω εγω αγορασμενο θα το αποκτησει ταυτοχρονα και αυτος ; Αν ειμαστε και οι 2 online θα μπορουμε να παιξουμε οποιοδηποτε παιχνιδι ; Δηλαδη αυτος να παιζει πχ halo και εγω να παιζω forza ; Αν ναι πως γινεται ολο αυτο ; Καπου διαβασα οτι μπορει να γινει αλλα το φοβαμαι ειναι η αληθεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στην γύρα τον τελευταίο καιρό για ένα τέτοιο headset που να κάνει σύνδεση με PC+Xbox+PS5 και καταστάλαξα στα Steelseries Arctis Nova 7X λόγω και της τιμής τους. Ιδανικά θα ήθελα τα Audeze Maxwell Wireless αλλά είναι πανάκριβα όπως και αυτά τα νέα Astro A50 X της Logitech. Στην περίπτωση τους μάλιστα βλέπω 40mm driver με ότι αυτό συνεπάγεται αρνητικά για την ποιότητα του ήχου τους. Αρνητικό επίσης ότι θα πρέπει όλες οι συσκευές να βρίσκονται κοντά στην βάση τους. Θα προτιμούσα ξεχωριστά dongles. Όπως και να έχει θα μας διαφωτίσει το rtings και για αυτά ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κι έχω Xbox από το 2005 ποτέ δεν έπαιξα τα Halo παιχνίδια. 

Σκέφτομαι - χρόνου επιτρέποντας από τα οικογενειακά/επαγγελματικά - να τα ξεκινήσω ένα-ένα.

Αξίζει να παίξω τα παλαιότερα σε Series X; Είναι optimised; Ή θα ξενερώσω με γραφικά/FPS και να πάω απευθείας στο Infinite;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, bill_viper είπε

Αν κι έχω Xbox από το 2005 ποτέ δεν έπαιξα τα Halo παιχνίδια. 

Σκέφτομαι - χρόνου επιτρέποντας από τα οικογενειακά/επαγγελματικά - να τα ξεκινήσω ένα-ένα.

Αξίζει να παίξω τα παλαιότερα σε Series X; Είναι optimised; Ή θα ξενερώσω με γραφικά/FPS και να πάω απευθείας στο Infinite;

Είναι στο game pass γιατί δεν τα δοκιμάζεις από εκεί ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Είναι στο game pass γιατί δεν τα δοκιμάζεις από εκεί ?

Το γνωρίζω, από το GP θα τα κατεβάσω. Αλλά ο περιορισμένος ελεύθερος χρόνος δε με αφήνει να τα κατεβάσω όλα και να τα δοκιμάσω ένα ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, bill_viper είπε

Το γνωρίζω, από το GP θα τα κατεβάσω. Αλλά ο περιορισμένος ελεύθερος χρόνος δε με αφήνει να τα κατεβάσω όλα και να τα δοκιμάσω ένα ένα.

ε, ξεκίνα απο το 1 και βλέπεις. Τα έχουν κάνει ριμάστερ

Για μένα το 2 είναι το καλύτερο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, bill_viper είπε

Αν κι έχω Xbox από το 2005 ποτέ δεν έπαιξα τα Halo παιχνίδια. 

Σκέφτομαι - χρόνου επιτρέποντας από τα οικογενειακά/επαγγελματικά - να τα ξεκινήσω ένα-ένα.

Αξίζει να παίξω τα παλαιότερα σε Series X; Είναι optimised; Ή θα ξενερώσω με γραφικά/FPS και να πάω απευθείας στο Infinite;

Αξιζει 1000% το ταξιδι..

38 λεπτά πριν, music_lover είπε

Είμαι στην γύρα τον τελευταίο καιρό για ένα τέτοιο headset που να κάνει σύνδεση με PC+Xbox+PS5 και καταστάλαξα στα Steelseries Arctis Nova 7X λόγω και της τιμής τους. Ιδανικά θα ήθελα τα Audeze Maxwell Wireless αλλά είναι πανάκριβα όπως και αυτά τα νέα Astro A50 X της Logitech. Στην περίπτωση τους μάλιστα βλέπω 40mm driver με ότι αυτό συνεπάγεται αρνητικά για την ποιότητα του ήχου τους. Αρνητικό επίσης ότι θα πρέπει όλες οι συσκευές να βρίσκονται κοντά στην βάση τους. Θα προτιμούσα ξεχωριστά dongles. Όπως και να έχει θα μας διαφωτίσει το rtings και για αυτά ;)

Τα Audeze Maxwell Wireless θα τα προτιμουσα καθε μερα της εβδομαδας εναντι των Α50 Χ λογω των ανωτερων οδηγων και του dead neutral tuning τους...

Η ευκολια στη χρησητων Α50 και των Steelseries ειναι παραγοντας που δεν μπορει να υποτιμηθει βεβαια.. 

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

για οποιον ενδιαφερεται παντως για το baldurs gate 3 και γνωριζει απο VPN και εχει χρονο για ταξιδακι μεχρι την Αιγυπτο να γνωρισει τον Τουτανχαμων και να δει τις πυραμιδες 

https://www.gamivo.com/product/baldurs-gate-3-xbox-xboxseries-eg-en-standard?fbclid=IwAR0R8ruGt-TnBnTjPEr-0A8XScYSc5qwfYmAScrt2nYNDXL8D75JEBKscCM

Νομίζω  ότι η τιμή είναι λάθος βέβαια αλλά ποτέ δεν ξέρεις........

Κάποιο vpn να έχει Αίγυπτο;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, SaFiS είπε
  • Best Sports / Racing - Forza Motorsport (Turn 10 Studios / Xbox Game Studios)

Πρεπει να νιωθουν πολυ περηφανοι με το αισχος που κυκλοφορησαν… 😂😂😂😂

 

Ασχολούμαστε με βραβεία της πλάκας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...