Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Choutas είπε

Να πούμε εδώ για να είμαστε ακριβείς ότι δεν είναι αποκλειστικά σκέψη της Microsoft, αλλά και της Sony, να υπαρχουν περισσότερες διαφημιστικες πινακίδες πχ σε racing games, sports games που ήδη υπάρχουν άλλωστε, καθώς και skins κλπ τα οποία θα τα αποκτά κάνεις μέσω θέασης διαφημίσεων. Κάπως σαν τα games στα κινητά δλδ για τις έξτρα... ζωές στο Candy Crash κλπ η φάση. 

Αν έχουν συνεννοηθεί οι 2 μεγάλοι θα γίνει εκτιμώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι στον δρομο μου αριστερα δεξια ας κανουν οτι θελουν .

Αν εκει που παιζω Diablo 4 μου σταματαει το παιχνιδι και μου πεταει υποχρεωτικη διαφημιση 30 δευτερολεπτων για να συνεχισω να παιξω ειναι απαραδεχτο το λιγοτερο . 

Μην ξεχναμε οτι τα παιχνιδια στα κινητα συνηθως ειναι δωρεαν που σου πετανε διαφημισεις .

Δεν μπορεις να μου ζητας 70 € και 80 € για ενα παιχνιδι και να πεφτουν διαφημισεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

αν ειναι στον δρομο μου αριστερα δεξια ας κανουν οτι θελουν .

Αν εκει που παιζω Diablo 4 μου σταματαει το παιχνιδι και μου πεταει υποχρεωτικη διαφημιση 30 δευτερολεπτων για να συνεχισω να παιξω ειναι απαραδεχτο το λιγοτερο . 

Μην ξεχναμε οτι τα παιχνιδια στα κινητα συνηθως ειναι δωρεαν που σου πετανε διαφημισεις .

Δεν μπορεις να μου ζητας 70 € και 80 € για ενα παιχνιδι και να πεφτουν διαφημισεις 

Στα Free to play εκτιμώ θα γίνει αυτό που λες. Κ άργησε ήδη ίσως. Στα pay to play θα ειναι είπανε σε πινακίδες κ σε view to win περιεχόμενο, skins κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rodosf1 είπε

Στα Free to play εκτιμώ θα γίνει αυτό που λες. Κ άργησε ήδη ίσως. Στα pay to play θα ειναι είπανε σε πινακίδες κ σε view to win περιεχόμενο, skins κλπ. 

Και στο ενδιαμεσο που ειναι τα παιχνιδια μεσω συνδρομων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

να δωσω μια ιδεα, 

να πατάς pause στο καθε diablo Κ να παίζει ultrex ξυραφακια κοκτέιλ και στοιχημαν.. Αλλά να μη ξεκινάει το παιχνίδι αν δε δεις ολο το σετ των διαφήμισεων 

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sndev είπε

να δωσω μια ιδεα, 

να πατάς pause Κ να παίζει ultrex.. Αλλά να μη ξεκινάει το παιχνίδι αν δε δεις ολο το σετ των διαφήμισεων 

:)

σκεψου να παίζεις VR παιχνίδι με ζόμπι και να σου σκάσει ξαφνικά.... πολιτική διαφήμιση πχ; Τραγικό τέρμα, δε νομίζω να έσκαγε στην αγορά ποτέ έτσι game πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, rodosf1 said:

:)

σκεψου να παίζεις VR παιχνίδι με ζόμπι και να σου σκάσει ξαφνικά.... πολιτική διαφήμιση πχ; Τραγικό τέρμα, δε νομίζω να έσκαγε στην αγορά ποτέ έτσι game πάντως. 

μη το γελας , οσο το εγραφα σκευτομουν εκει στα cinematics της σονυ να κανει να περασει ο κρατος αναμεσα απο τοιχους που φορτωνει το επομενο κ να χει ταμπελες κρεμασμενες απο πανω novasport 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 minutes ago, Tetrabitos said:

Το internet αναπτύχθηκε και έφτασε εδώ που είναι σήμερα για δύο λόγους.

1) Διαφημίσεις

2) Πορνό

Βοήθησαν τρομερά.

ειναι σωστο αυτο που λες αλλα ξέρεις τι γινεται όμως ? η διαφημηση έμπαινε σε τύπου free προϊόν ενημερωση κ ηταν αποδεκτο εως ενα σημειο γτ σου ελεγε πρέπει να εχουμε εσοδα ,αν θυμάστε ειχαμε κ free net Καποια εποχή κ οσο έκανες το dialup επαιζαν διαφημίσεις σε μια μπαρα (x-treme?) . Τώρα με τις συνδρομές θεωρητικά εχουν ενα πολυ καλο πάτημα να το ξεφτιλίζουν κ δεν θα εχουμε επιλογες τυπου adblocker η πειραγμένα dll  , anyway ειδομεν 

Επεξ/σία από sndev
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και από εμένα! Ξεκίνησα το planet of lana ωραίο είναι, ευχάριστο κλασικό 2d platformer. Έπαιξα καμία ώρα. Από ότι είδα κάνα 3ωρο είναι συνολικά. 

Επεξ/σία από Arian13
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

Μόνο εγώ περιμένω το Teardown να βγάλω το άχτι μου με τις κατεδαφισεις;; 😁

Μάλλον! πέρα απο τα αυτονόητα, το Plucky Squire μου φάνηκε τίμιο γιατί ίσως υπάρχει coop εκεί μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, chn-cynic είπε

Μάλλον! πέρα απο τα αυτονόητα, το Plucky Squire μου φάνηκε τίμιο γιατί ίσως υπάρχει coop εκεί μέσα.

αγαπάμε coop games κ επίσης Dragon's Dogma II, ακομα κ αν είναι όπως το πρώτο και πάλι θα είναι αριστούργημα!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...