Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, skiabox είπε

Εγώ έχω πιάσει το Division 2.

Προσφέρεται το παιχνίδι αυτό για co-op?

Το 1ο το είχα λιώσει στο co-op, πολύ καλό! Κάνεις ομάδα και μπαίνεις στην dark zone, go on agent!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Χρόνια και ζαμάνια έκανα να μπω. Θα ήθελα να ασχοληθώ με το Grim Dawn: Definitive Edition κι επειδή δεν έχω καμία εμπειρία με τον τίτλο από τα γεννοφάσκια του στο PC, θα μπορούσε να μου πει κάποιος που έχει ασχοληθεί με το παιχνίδι σε κονσόλα αν είναι καλό ως port/attempt; Θα μου πείτε βέβαια ότι βγαίνει Diablo 4 αλλά η always online φύση του και ή αναγκαστική gold/ps plus συνδρομή ακόμα και αν παίζεις μόνος δεν με ενθουσιάζει σαν ιδέα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Planet of lana 

 Διαμαντακι στο gamepass. 

Λίγο ασχολήθηκα και άφησε άριστες εντυπώσεις! 

 

 

είναι απίστευτο πραγματικά κ όλοι όσοι ασχολούνται τους αρέσει. Ο ήχος του δε ζυγισμενος κ σωστός, μουσική, εφέ κλπ απόλυτα στο κλίμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, music_lover είπε

Το 1ο το είχα λιώσει στο co-op, πολύ καλό! Κάνεις ομάδα και μπαίνεις στην dark zone, go on agent!

Δεν έχω καταλάβει για τι co op μιλάμε.

2 άτομα να ολοκληρώσουν το ίδιο campaign ή κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, skiabox είπε

Δεν έχω καταλάβει για τι co op μιλάμε.

2 άτομα να ολοκληρώσουν το ίδιο campaign ή κάτι άλλο;

και campaign κ οχι μόνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Ntinaras είπε

Για να παιξω RDR2, θα επρεπε να εχω παιξει πρωτα το πρωτο?

Όχι δεν χρειάζεται. Καλή σου απόλαυση!!! Τελείωσα και εγώ το planet of lana πολύ ευχάριστο και όμορφο παιχνίδι και σκέφτομαι να πιάσω το quantum break. Έχει κάποιος ασχοληθεί σοβαρά με το συγκεκριμένο? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Arian13 είπε

Όχι δεν χρειάζεται. Καλή σου απόλαυση!!! Τελείωσα και εγώ το planet of lana πολύ ευχάριστο και όμορφο παιχνίδι και σκέφτομαι να πιάσω το quantum break. Έχει κάποιος ασχοληθεί σοβαρά με το συγκεκριμένο? 

Αν αντεχεις καθε λιγο στην ιστορια να βλεπεις και τις ταινιες  πανω στο story που εχουν γυρισει.. Ενω ειναι πολυ καλο παιχνιδι καπου με ειχε κουρασει οταν το ειχα παιξει πριν 2.5 χρονια γιατι επρεπε να βλεπω ακριβως και τα βιντεο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arian13 είπε

Όχι δεν χρειάζεται. Καλή σου απόλαυση!!! Τελείωσα και εγώ το planet of lana πολύ ευχάριστο και όμορφο παιχνίδι και σκέφτομαι να πιάσω το quantum break. Έχει κάποιος ασχοληθεί σοβαρά με το συγκεκριμένο? 

Πολυ υποτιμημένο. Φουλ ατμοσφαιρικό, καλο gameplay (που αδικείται στα 30 fps βεβαια)  και ενδιαφέρουσα ιστορία. Αξίζει.. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, kostiger είπε

Πολυ υποτιμημένο. Φουλ ατμοσφαιρικό, καλο gameplay (που αδικείται στα 30 fps βεβαια)  και ενδιαφέρουσα ιστορία. Αξίζει.. 

Δεν παιζουν ιδιαιτερο ρολο τα 30fps δεν ειναι γρηγορο παιχνιδι πρωτου προσωπου.

Τα γραφικα και σημερα φαινονται εξαιρετικα.

Λιγο το gameplay μπορουσε να ειναι καλυτερο και θα ηθελα πιο μεγαλη διαρκεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, The_Judas είπε

Δεν παιζουν ιδιαιτερο ρολο τα 30fps δεν ειναι γρηγορο παιχνιδι πρωτου προσωπου.

Τα γραφικα και σημερα φαινονται εξαιρετικα.

Λιγο το gameplay μπορουσε να ειναι καλυτερο και θα ηθελα πιο μεγαλη διαρκεια.

Δεκτό εν μέρει, αλλα στο πισι που το επαιξα 2η φορά ειναι μέρα με τη νυκτα με το ελεύθερο framerate..

Σε ότι αφορά στο 2ο, σου έχω τη λύση, Control, αν δεν το έχεις ήδη παίξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kostiger είπε

Control, αν δεν το έχεις ήδη παίξει

Τρομερό σύστημα μάχης, οταν τα ξεκλειδώσεις όλα γίνεσαι force of nature, κράμα σουπερμαν και σονγκοκου. Τρέλα σκέτη.

Απο ιστορία δεν κατάλαβα το χριστό μου, και προσπάθησα. Μπορεί να είμαι χαζός. Μπορεί απλά να μην υπάρχει για να την καταλάβεις :P 

Απο εμένα είναι ναι, μόνο και μόνο για το κομμάτι με τον λαβύρινθο και τους Old Gods of Asgard

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, skiabox είπε

Δεν έχω καταλάβει για τι co op μιλάμε.

2 άτομα να ολοκληρώσουν το ίδιο campaign ή κάτι άλλο;

Και campain και online, ο χάρτης του online λέγεται dark zone.

https://www.ubisoft.com/en-gb/game/the-division/the-division-2/details

2 ώρες πριν, Arian13 είπε

Όχι δεν χρειάζεται. Καλή σου απόλαυση!!! Τελείωσα και εγώ το planet of lana πολύ ευχάριστο και όμορφο παιχνίδι και σκέφτομαι να πιάσω το quantum break. Έχει κάποιος ασχοληθεί σοβαρά με το συγκεκριμένο? 

Μόνο πρόβλημα τα 30fps, στα υπόλοιπα το απόλαυσα, όντως αδικημένο παιχνίδι, δοκίμασε το άφοβα. Έχει και μια μικρή σειρά με αυτοτελή επεισόδια σχετικά με το story του στα οποία παίζει ο αγαπημένος αλλά αποθανών Lance Reddick.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...