Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 ώρες πριν, Choutas είπε

Το Atomic Heart το έχω πάει αρκετά για να βγάλω μια πρώτη γνώμη. Μου φαίνεται κλώνος του Bioshock χωρίς το απίστευτο λορ και soundtrack. Αξιοπρεπές καλούτσικα περνάει η ώρα απλά θα προτιμούσα λίγο να είχε και κανένα boss fight. Ακόμα δεν έχω δει bosses.

Έχει,έχει...υπομονή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, xavier είπε

Psychonauts 3, ακουστηκε τιποτα? δεν ειναι πολυ νωρις για αυτο?

κ εγω αυτό θα έλεγα. πέρυσι δε βγήκε το 2? αντε πρόπερσι νομίζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, drakel είπε

Υποτιθέμενο leak ολόκληρου του showcase. Σχεδόν σίγουρα φέικ. Αλλα έχει πλάκα.

  Απόκρυψη περιεχομένων
  Απόκρυψη περιεχομένων

 

Spoiler

Sea of Thieves- Tales of Monkey Island... Εγω απο ολα οσα ειχε εκει κολλησα.. Παρα ειναι καλο για να ειναι αληθεια ολο το lineup

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, xavier είπε

Psychonauts 3, ακουστηκε τιποτα? δεν ειναι πολυ νωρις για αυτο?

H MS είχε βάλει πριν λίγες μέρες αυτόν τον γρίφο στους gamers

Анонс Psychonauts 3 на подходе? Аккаунт Xbox поделился странным сообщением

PSYCHO XXX

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το ΜΚ11 αγορασμενο την αρχική έκδοση. Ενώ έπαιζε το story κανονικά ξαφνικά ένα ωραίο πρωι έγινε κόκκινο. Σήμερα αγόρασα το bundle με το Kombat pack 1 και 2 και το expansion στα 9,99 από το store . Ξήλωσε εντελώς το παιχνιδι και το ξανά κατεβασα. Το story συνεχίζει να είναι κόκκινο και δεν μπορώ να παιξω το aftermath story. Καμιά ιδέα κανεις? 

Εχω το ΜΚ11 αγορασμενο την αρχική έκδοση. Ενώ έπαιζε το story κανονικά ξαφνικά ένα ωραίο πρωι έγινε κόκκινο. Σήμερα αγόρασα το bundle με το Kombat pack 1 και 2 και το expansion στα 9,99 από το store . Ξήλωσε εντελώς το παιχνιδι και το ξανά κατεβασα. Το story συνεχίζει να είναι κόκκινο και δεν μπορώ να παιξω το aftermath story. Καμιά ιδέα κανεις? 

Άκυρο το βρήκα δεν κάνει εγκατάσταση το story mode από μόνο του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Εχω το ΜΚ11 αγορασμενο την αρχική έκδοση. Ενώ έπαιζε το story κανονικά ξαφνικά ένα ωραίο πρωι έγινε κόκκινο. Σήμερα αγόρασα το bundle με το Kombat pack 1 και 2 και το expansion στα 9,99 από το store . Ξήλωσε εντελώς το παιχνιδι και το ξανά κατεβασα. Το story συνεχίζει να είναι κόκκινο και δεν μπορώ να παιξω το aftermath story. Καμιά ιδέα κανεις? 

Εχω το ΜΚ11 αγορασμενο την αρχική έκδοση. Ενώ έπαιζε το story κανονικά ξαφνικά ένα ωραίο πρωι έγινε κόκκινο. Σήμερα αγόρασα το bundle με το Kombat pack 1 και 2 και το expansion στα 9,99 από το store . Ξήλωσε εντελώς το παιχνιδι και το ξανά κατεβασα. Το story συνεχίζει να είναι κόκκινο και δεν μπορώ να παιξω το aftermath story. Καμιά ιδέα κανεις? 

Άκυρο το βρήκα δεν κάνει εγκατάσταση το story mode από μόνο του 

Μυρίζει corrupt save αρχείο. 

Δοκίμασε menu button πανω στο εικονίδιο του game κ επέλεξε Manage game & Addons. εκεί επέλεξε να σβήσεις ΜΟΝΟ το local save, μήπως έγινε corrupt το αρχείο. Οταν ξανατρεξεις το game ΜΗΝ πατήσεις να προχωρήσει στις αρχικές οθόνες για να κάνει συγχρονισμό με το cloud save σου. Αν είναι αυτό θα είσαι κομπλέ. Αλλιώς θα παραμείνει το θέμα κ ίσως θες νέο playthrough (ελπίζω πως όχι). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

Μυρίζει corrupt save αρχείο. 

Δοκίμασε menu button πανω στο εικονίδιο του game κ επέλεξε Manage game & Addons. εκεί επέλεξε να σβήσεις ΜΟΝΟ το local save, μήπως έγινε corrupt το αρχείο. Οταν ξανατρεξεις το game ΜΗΝ πατήσεις να προχωρήσει στις αρχικές οθόνες για να κάνει συγχρονισμό με το cloud save σου. Αν είναι αυτό θα είσαι κομπλέ. Αλλιώς θα παραμείνει το θέμα κ ίσως θες νέο playthrough (ελπίζω πως όχι). 

Διορθώθηκε. Δεν είχε κατεβάσει από μόνο του το story mode μπήκα εκεί που λες και έβαλα να κατεβαίνει το story mode 36 gb είναι 4κ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα ειναι η εκθεση του xbox αν δεν κανω λαθος στις 8 το βραδυ. 

Χαμος γινεται απο φημες... Προσωπικα εγω, αν δω σημερα 2 μεγαλα παιχνιδια πλην του Forza και Starfield θα ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, gtsoui είπε

Σημερα ειναι η εκθεση του xbox αν δεν κανω λαθος στις 8 το βραδυ. 

Χαμος γινεται απο φημες... Προσωπικα εγω, αν δω σημερα 2 μεγαλα παιχνιδια πλην του Forza και Starfield θα ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. 

Θα είναι κανένα δίωρο το Show, οπότε θα δείξει σίγουρα πολύ υλικό. Εκείνο που ια μας δώσει σίγουρα επιπλέον πληροφορία είναι οι συνεντεύξεις με τους Developers, εκτιμώ θα υπάρχουν όπως πάντα, που θα πουν λεπτομέρειες. 

Αν σκάσει μύτη και ο  Hideo Kojima κ μιλήσει σε άπταιστα ιαπωνικά για το επερχόμενο xbox exclusive που ετοιμάζει θα δώσει πολλή τροφή σε συζητήσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...