Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 ώρες πριν, rodosf1 είπε

δάκρυα χαράς κ οχι μόνο.... τα υπόλοιπα όταν έρθει στην αγκαλιά μας!! :)

το ποσταρε σήμερα το purexbox, ειδική έκδοση Starfield 

img_1_1685632192792.jpg

Πολύ ωραίο φαίνεται

Στις 30/5/2023 στις 11:25 ΜΜ, sndev είπε

Alan wake remaster, εγώ το έκλεισα στα μισα, με εκνεύρισε η κίνηση του παρα πολυ. 

Σπάνια θα κλείσω παιχνιδι που ξεκινησω κ δε θα άλλαζε κάτι αν το πληρωνα 1 ευρω, αν με τσατισει θα το κλείσω. Σαν ιστορία ναι ενδιαφέρουσα  αλλά δε μπόρεσα να αντέξω ως το τελος. 

Ίσως παρα γερασα 

Το είχα παιξει πριν χρόνια στο pc και εκνευρίστηκα τόσο πολύ με την κίνηση και τα mechanics με τον φακό που το παράτησα λίγο πριν το τέλος. Έβαλα να δω το τέλος στο YouTube και έκανα uninstall το παιχνίδι 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Μπορεί κάποιος να μου πει αν αυτό κάθεται πάνω στο mk11 το απλό που έχει το game pass? https://www.eneba.com/xbox-mortal-kombat-11-aftermath-dlc-xbox-live-key-argentina

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

Καλημέρα. Μπορεί κάποιος να μου πει αν αυτό κάθεται πάνω στο mk11 το απλό που έχει το game pass? https://www.eneba.com/xbox-mortal-kombat-11-aftermath-dlc-xbox-live-key-argentina

Νομιζω το βλεπει κανονικα αυτο  μετα.Δεν νομιζω να εχεις προβλημα με region lock

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

Καλημέρα. Μπορεί κάποιος να μου πει αν αυτό κάθεται πάνω στο mk11 το απλό που έχει το game pass? https://www.eneba.com/xbox-mortal-kombat-11-aftermath-dlc-xbox-live-key-argentina

κανονικά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Γιατί έχω μια κρυφη ελπίδα ότι θα σκάσει και κάτι σχετικά με την εξαγορά ? 

 

11 ώρες πριν, kostiger είπε

Τελευταία μας έχει συνηθίσει να κάνει κάποια... έκπληξη, όπως το Download NOW on gamepass του Hello Infinite, όπως το shadow drop του HiFi Rush κλπ. 

Αν λοιπόν δούμε στην οθόνη μαζεμένους τους developers από μια συγκεκριμένη ομάδα... να είστε έτοιμοι κ με χώρο στο δίσκο γιατί πιθανόν να ανακοινώσουν κάτι για άμεσο download. Έτσι τουλάχιστον λένε οι τελευταίες τους παρουσιάσεις. 

Θα δούμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Atomic Heart το έχω πάει αρκετά για να βγάλω μια πρώτη γνώμη. Μου φαίνεται κλώνος του Bioshock χωρίς το απίστευτο λορ και soundtrack. Αξιοπρεπές καλούτσικα περνάει η ώρα απλά θα προτιμούσα λίγο να είχε και κανένα boss fight. Ακόμα δεν έχω δει bosses.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω shadow-drop το Forza Motorsport το οποίο αρχικά προοριζόταν για φέτος την Άνοιξη. :P

Ξέρουμε ότι θα δούμε μπόλικο περιεχόμενο από Starfield αλλά αν καταφέρουν και μας δείξουν χειροπιαστά πράγματα για Fable, Perfect Dark, Hellblade 2, Indiana Jones, Stalker 2, Avowed θα είναι μια χαρά. Και μια έκπληξη ίσως στο τέλος με Coalition και Gears ή ακόμα και id software που δεν έχουμε ιδέα ποιο είναι το επόμενο project τους.

Δεν χρειάζεται να δούμε ένα κάρο indies και gaas για να γίνει το show μεγαλύτερο από ότι χρειάζεται. Θέλουμε να δούμε τα βαριά όπλα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Θέλω shadow-drop το Forza Motorsport το οποίο αρχικά προοριζόταν για φέτος την Άνοιξη. :P

Ξέρουμε ότι θα δούμε μπόλικο περιεχόμενο από Starfield αλλά αν καταφέρουν και μας δείξουν χειροπιαστά πράγματα για Fable, Perfect Dark, Hellblade 2, Indiana Jones, Stalker 2, Avowed θα είναι μια χαρά. Και μια έκπληξη ίσως στο τέλος με Coalition και Gears ή ακόμα και id software που δεν έχουμε ιδέα ποιο είναι το επόμενο project τους.

Δεν χρειάζεται να δούμε ένα κάρο indies και gaas για να γίνει το show μεγαλύτερο από ότι χρειάζεται. Θέλουμε να δούμε τα βαριά όπλα.

Πιστεύω fable και Psychonauts 3 είναι σιγουράκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...