Προς το περιεχόμενο

Mini Pc - ACEMAGICIAN AM06 Pro (Ryzen 5 5600U, 16GB DDR4 (2x8GB) 3200Mhz, 512GB M2 2280 SSD, Windows 11 Pro) 264 € [ΤΕΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mini Pc - ACEMAGICIAN AM06 Pro (Ryzen 5 5600U, 16GB DDR4 (2x8GB) 3200Mhz, 512GB M2 2280 SSD, Windows 11 Pro) 264 € (πληρωμή με Revolut ειδάλλως βγαίνει 277€)
https://acemagicians.com/products/am06

Κωδικός Έκπτωσης "ace2023"
Η τιμή είναι τελική
Δεν έχει κάποια επιβάρυνση λόγο τελωνείου γιατί το στέλνουν από Ευρωπαϊκές αποθήκες.


Ανταγωνισμός από 578€
https://www.bestprice.gr/cat/6750/mini-pc.html?q=5600&qo=mini+pc+5600&qid=9TehrgPWTH2&from=cat
 

Επεξ/σία από venuets
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, keepgoin είπε

Όλα αυτά τα παλιοsite τιμολόγια ενδοκοινοτικά δε κόβουν.... ☹️

Θεωρω πως η τιμη ειναι αρκετα καλη! Απο αμαζον μπορεις να κοψεις οποτε μπορεις να περιμενεις καποια προσφορα απο εκει! εχει αρκετα κατα καιρους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Μπορεί να εξηγήσει κάποιος πώς γίνεται αγορά μέσω Revolut-Paypal; Έχω λογαριασμό σε Revolut, Paypal και Εθνική, αλλά δεν έχω βάλει ποτέ χρήματα στην πρώτη. Αυτό το κάνω στην εφαρμογή από εκεί που λέει Add Money; Αν όπως σε αυτή την περίπτωση θέλω να πληρώσω σε δολλάρια, όταν προσθέτω χρήματα επιλέγω δολλάρια ή ευρώ και αργότερα κάνω μετατροπή; Στην εθνική τα χρήματα είναι σε ευρώ. Απο εκεί και πέρα, ποια είναι η διαδικασία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, alexx είπε

Βάζεις στη ρεβο ευρώ και  πληρώνεις με PayPal. Απλά πρέπει να επιλέξεις την μετατροπή να στην κάνει η τράπεζα (ρεβο) και όχι το PayPal. 

Στο Paypal πρέπει να προσθέσω πρώτα την ηλεκτρονική κάρτα της revolut ή υπάρχει κάποια επιλογή την ώρα που κάνω log in στο paypal για να πληρώσω;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, username89732 είπε

Στο Paypal πρέπει να προσθέσω πρώτα την ηλεκτρονική κάρτα της revolut ή υπάρχει κάποια επιλογή την ώρα που κάνω log in στο paypal για να πληρώσω;  

Ναι πρέπει να βάλεις την κάρτα στο PayPal 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, alexx είπε

Βάζεις στη ρεβο ευρώ και  πληρώνεις με PayPal. Απλά πρέπει να επιλέξεις την μετατροπή να στην κάνει η τράπεζα (ρεβο) και όχι το PayPal. 

Φίλε μου απο που ακριβώς γίνεται αυτή η επιλογή? Θα ήταν εύκολο να ανεβάσεις ένα screenshot?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...