Προς το περιεχόμενο

Mini Pc - ACEMAGICIAN AM06 Pro (Ryzen 5 5600U, 16GB DDR4 (2x8GB) 3200Mhz, 512GB M2 2280 SSD, Windows 11 Pro) 264 € [ΤΕΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εκανα και γω μια παραγγελια χθες το μεσημερι απο το site της εταιριας  και δεν μου εχει ερθει ακομα αντιγραφο παραγγελιας ουτε tracking number.ωστοσο στο site τους γραφει αυτο.

Orders are usually processed (QC, processing, packing) within 1-2 business days after receiving your order.

Orders would take about 2 to 8 business days to ship from our warehouse to your place.  Packages can be delivered as fast as 3 days.

Once your order has been dispatched, you will receive an order status email with tracking information.ελπιζω σημερα αυριο να λαβουμε αυτο το mail.

Επεξ/σία από valantis40
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, valantis40 είπε

εκανα και γω μια παραγγελια χθες το μεσημερι απο το site της εταιριας  και δεν μου εχει ερθει ακομα αντιγραφο παραγγελιας ουτε tracking number.ωστοσο στο site τους γραφει αυτο.

Orders are usually processed (QC, processing, packing) within 1-2 business days after receiving your order.

Orders would take about 2 to 8 business days to ship from our warehouse to your place.  Packages can be delivered as fast as 3 days.

Once your order has been dispatched, you will receive an order status email with tracking information.ελπιζω σημερα αυριο να λαβουμε αυτο το mail.

Μην βιάζεσαι κύριος.

Προηγούνται παλαιότερες παραγγελίες :P

Επεξ/σία από turbat0s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Μην βιάζεσαι κύριος.

Προηγούνται παλαιότερες παραγγελίες :P

δεν ειχα προθεση να σας παρω τη σειρα.παρακαλω κυριε.😞

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εμενα μου φαινεται τρελο να παραγγελνεις υπολογιστη απο μια αγνωστη εταιρια ,με αγνωστα components ,συνθεση στο περιπου (εχει nvme ,εχει ssd οτι κατσει ρε αδελφε) σε ενα φορματ μινι pc που ειναι προβληματικο απο τα γενοφασκια του ακομα και για εταιριες με παραδοση στο χωρο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw για να ηρεμησετε λιγο 

Η Acemagician εχει γραφτει κανονικα στις affiliate πλατφορμες τυπου SAS

Για να γραφτει καποιος εκει και να εχει ενεργο προφιλ φορτιζει ενα πορτοφολι με ενα αρκετα μεγαλο ποσο για να τραβαει την προμηθεια η πλατφορμα κατευθειαν.

Αντιστοιχες μεγαλες πτωσεις τιμων ειχαμε δει και παλιοτερα απο τους μεταπωλητες οποτε δεν ειναι κατι καινουργιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, Seldon68 είπε

Μονο εμενα μου φαινεται τρελο να παραγγελνεις υπολογιστη απο μια αγνωστη εταιρια

άγνωστη η ace (πρώην T-BAO)?

31 λεπτά πριν, Seldon68 είπε

με αγνωστα components

αγνωστη η foresee (m2) ή η asint (ram) ή η realtek (wifi module) ή η cyxtech?

Να μου έλεγες την amd (cpu), οκ να το συζητήσουμε...

31 λεπτά πριν, Seldon68 είπε

συνθεση στο περιπου (εχει nvme ,εχει ssd οτι κατσει ρε αδελφε)

ε καλά, εδώ αμάξι ford παραγγέλνεις και μέχρι να σου έρθει έχει "χαθεί" ο μισός εξοπλισμός.

31 λεπτά πριν, Seldon68 είπε

σε ενα φορματ μινι pc που ειναι προβληματικο απο τα γενοφασκια του

Εδώ υπερβάλλεις λίγο.

Spoiler

:D

 

Επεξ/σία από turbat0s
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Sotosgl είπε

Btw για να ηρεμησετε λιγο 

Η Acemagician εχει γραφτει κανονικα στις affiliate πλατφορμες τυπου SAS

Για να γραφτει καποιος εκει και να εχει ενεργο προφιλ φορτιζει ενα πορτοφολι με ενα αρκετα μεγαλο ποσο για να τραβαει την προμηθεια η πλατφορμα κατευθειαν.

Αντιστοιχες μεγαλες πτωσεις τιμων ειχαμε δει και παλιοτερα απο τους μεταπωλητες οποτε δεν ειναι κατι καινουργιο

Σωτήρη καλησπέρα. Θεωρείς ότι είναι καλό setup για το σπίτι. social webex, office, Skype κτλ? υπαρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα (ή και λιγο παραπάνω μέχρι τα 300)? Τίμιο φαίνεται και σε πολύ καλή τιμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παρέλαβα μετά από παραγγελία στο site του κατασκευαστή (έχω ποστάρει και την εικόνα του κουτιού στο άλλο thread).
Δεν ήρθε κάποιο mail επιβεβαίωσης της παραγγελίας, ούτε στείλανε tracking number. Η παρακολούθηση του πακέτου ήταν μόνο μέσω της σελίδας του site που είχε την παραγγελία, η οποία και έκανε 8 ημέρες να έρθει από την αποθήκη τους στην Γερμανία.
Τέλος και το δικό μου έχει SSD δίσκο και όχι NVMe αλλά δεν αναφερόταν πουθενά στο site ότι ο δίσκος θα είναι NVMe.

Όση ώρα το λειτούργησα στα windows11 με εγκαταστάσεις, ενημερώσεις και γενικά normal εργασίες είναι αθόρυβο - δεν το έχω ζορίσει με κάποιο test ή παιχνίδι ακόμη να δω πως ακούγεται ο ανεμιστήρας όταν ανεβάσει θερμοκρασία ο επεξεργαστής.

Αυτά από την δική μου μεριά/εμπειρία. Ελπίζω να βοήθησα... 

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, turbat0s είπε

άγνωστη η ace (πρώην T-BAO)?

αγνωστη η foresee (m2) ή η asint (ram) ή η realtek (wifi module) ή η cyxtech?

Να μου έλεγες την amd (cpu), οκ να το συζητήσουμε...

Εδώ υπερβάλλεις λίγο.

  Απόκρυψη περιεχομένων

:D

 

Την T Bao την εβλεπα μονο σε κατι αλι και μπανγκουντ δεν εχω προσωπικη εμπειρια ,της αλλες που λες επρεπε να της ψαξω στο ιντερνετ 🙃.Μονο την realtek ξερω.

Εσενα σου κανουν δηλαδη για αξιοπιστες εταιριες?Πως και δεν της εχουμε δει στα μερη μας?

Ισως ειμαι εγω πολυ συντηρητικος ή μπορει να φταιει οτι ειχα πολλα παρε δωσε με κινεζους στο παρελθον 🤣.

Τι να πω ,καλη τυχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, elias.kaz είπε

Σωτήρη καλησπέρα. Θεωρείς ότι είναι καλό setup για το σπίτι. social webex, office, Skype κτλ? υπαρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα (ή και λιγο παραπάνω μέχρι τα 300)? Τίμιο φαίνεται και σε πολύ καλή τιμή. 

Φαντασου με το παλιο MN35 με 3550Η ειχες ενα τιμιο Desktop replacement που αγορασαν παρα πολλοι οταν ανεβηκαν στην καραντινα οι τιμες του Hardware στον Θεο και δεν γυρισαν πισω,αφου δεν θελουμε ολοι 3090ti για να παιζουμε ενα λολακι και για τηλεργασια/office tasks,να παρουμε ενα pc στον μικρο και ακομα ολοκληρες εταιρειες το γυρισαν στα Mini Pcs και τα δουλευουν ακομα και σημερα.

Αλλες προτασεις δεν κοιταω ας εμφανιστει ο zacharis :)

Η τιμη ειναι πολυ καλη πηρα ενα και εγω για φιλο και GG

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Maitre είπε

Και εγώ παρέλαβα μετά από παραγγελία στο site του κατασκευαστή (έχω ποστάρει και την εικόνα του κουτιού στο άλλο thread).
Δεν ήρθε κάποιο mail επιβεβαίωσης της παραγγελίας, ούτε στείλανε tracking number. Η παρακολούθηση του πακέτου ήταν μόνο μέσω της σελίδας του site που είχε την παραγγελία, η οποία και έκανε 8 ημέρες να έρθει από την αποθήκη τους στην Γερμανία.
Τέλος και το δικό μου έχει SSD δίσκο και όχι NVMe αλλά δεν αναφερόταν πουθενά στο site ότι ο δίσκος θα είναι NVMe.

Όση ώρα το λειτούργησα στα windows11 με εγκαταστάσεις, ενημερώσεις και γενικά normal εργασίες είναι αθόρυβο - δεν το έχω ζορίσει με κάποιο test ή παιχνίδι ακόμη να δω πως ακούγεται ο ανεμιστήρας όταν ανεβάσει θερμοκρασία ο επεξεργαστής.

Αυτά από την δική μου μεριά/εμπειρία. Ελπίζω να βοήθησα... 

Καλορίζικο καταρχήν! 

Δύο ερωτήσεις: 

- Με τι μεταφορική ήρθε ελλάδα; ACS?

- Οταν λες SSD, εννοεις Sata 2.5άρη; Η μήπως M2 (sata)? Σου ειναι εύκολο να τρέξεις καποιο CrystalDiskMark

Σε ευχαριστούμε για τις μέχρι τώρα πληροφορίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...