Προς το περιεχόμενο

Mini Pc - ACEMAGICIAN AM06 Pro (Ryzen 5 5600U, 16GB DDR4 (2x8GB) 3200Mhz, 512GB M2 2280 SSD, Windows 11 Pro) 264 € [ΤΕΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην εφαρμογή της PayPal στο κινητό πας στο ψηφιακό πορτοφόλι και προσθέτεις-συνδέεις την revolut κάρτα σου. Μετά στην καρτέλα ψηφιακό πορτοφόλι της PayPal πάντα, επιλέγεις την συνδεδεμένη πλέον revolut κάρτα σου και διαλέγεις ως κύριο νόμισμα της κάρτας USD. Έτσι θα μπορείς πλέον να πληρώνεις σε site που υποστηρίζουν πληρωμή μόνο σε δολάρια με τον PayPal λογαριασμό σου, αλλά χωρίς τις προμήθειες μετατροπής του, καθώς η PayPal θα ζητά από την κάρτα δολάρια. Λογικά η διαδικασία της παραπάνω δήλωσης γίνεται και μέσω Η/Υ, απλά εγώ σου περιγράφω την προσωπική μου εμπειρία που έγινε μέσω της εφαρμογής της PayPal από κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, Tol1as είπε

Φίλε μου απο που ακριβώς γίνεται αυτή η επιλογή? Θα ήταν εύκολο να ανεβάσεις ένα screenshot?

Απ' ό,τι έχω καταλάβει σου δίνει την επιλογή όταν μπαίνεις στο περιβάλλον του paypal για να κάνεις την πληρωμή. Πριν πληρώσεις θα πρέπει να ψάξεις πού γράφει με μικρά γράμματα "View currency conversion options". Μπορείς να δεις και αυτό το βίντεο που δείχνει τη διαδικασία. Είναι σχετικά πρόσφατο, οπότε ο τρόπος και η οθόνη που βλέπεις ίσως είναι ακόμη ο ίδιος.  

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι ενεργειες κανειςκαι γω δυσκολευομουν μεχρι που καταλαβα οτι επρεπε να πατησω ενα /κουμπι/αν θυμαμαι καλα send η κατι παρομοιο για να ερθει ο κωδικος

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, ioannischr είπε

δεν ξερω τι ενεργειες κανειςκαι γω δυσκολευομουν μεχρι που καταλαβα οτι επρεπε να πατησω ενα /κουμπι/αν θυμαμαι καλα send η κατι παρομοιο για να ερθει ο κωδικος

 

Το έκανα κι εγώ αλλά δεν στέλνει τον κωδικό στο μέιλ. Έβαλα και το δεύτερο μέιλ, αλλά και πάλι δεν το στέλνουν. Τους έστειλα μέιλ και περιμένω απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, thanosga είπε

Προσπαθώ να κάνω account  στο site τους αλλά δεν μου στέλνουν το verification code στο μειλ μου. Κάνω κάτι λάθος;

Πρέπει να έχουν πρόβλημα. Δοκίμασα και δεν στέλνει κωδικό.

Επεξ/σία από specre
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ μπορώ, αν κλείσεις όλα τα adblock έχει και chat αλλά παρόλο που έστειλα και εκεί δεν μου έχει απαντήσει κανείς μέχρι τώρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το site πάντως δεν εμπνέει και πολλά, καθώς και οι πληροφορίες που -δεν- δίνει. Κοιτάω στα downloads λίγα πράγματα, τίποτε για το εν λόγω mini pc. Δεν θα ρωτήσω αν είναι legit, αλλά από υποστήριξη software, κανένας driver για την mb κτλ πως θα τα πάει σε βάθος χρόνου?

Επεξ/σία από iml
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, iml είπε

Το site πάντως δεν εμπνέει και πολλά, καθώς και οι πληροφορίες που -δεν- δίνει. Κοιτάω στα downloads λίγα πράγματα, τίποτε για το εν λόγω mini pc. Δεν θα ρωτήσω αν είναι legit, αλλά από υποστήριξη software, κανένας driver για την mb κτλ πως θα τα πάει σε βάθος χρόνου?

εχει κανεις επικοινωνησει με messenger με το support γιατιεχω στειλει δυο μαιηλ σαββατο και σημερα και δεν εχω καμια απαντηση  

στην δε παραγγελια μου δεν εχει ερθει επιβεβαιωση παρα μονο φαινεται στο σαιτ πληρωμενη και δεν ειναι στο σταδιο pending

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, ioannischr είπε

στην δε παραγγελια μου δεν εχει ερθει επιβεβαιωση παρα μονο φαινεται στο σαιτ πληρωμενη και δεν ειναι στο σταδιο pending

Στην ίδια κατάσταση είναι και η δικιά μου από το Σάββατο 01/04/23.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχει ενα σεναριο παιδια, ισως να τους εχει τελοιωσει το στοκ στη γερμανια, αλλα επειδη θελουν να διωξουν το συγκεκριμενο  mini pc να περιμενουν να στειλουν νεο στοκ απο κινα - γερμανια

Οποτε αν ισχυει αυτο, (που μακαρι να μην ισχυει), θα παιξει μεγαλη καθυστερηση

 

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Για καποιο λογο θελουν να "ξεπουλησουν" το συγκεκριμενο γι αυτο κρατανε ακομη "ενεργο" και το κουπονι

Στην αρχική τους σελίδα δείχνουν 1-2 νέα μοντέλα. Ίσως για αυτό. Επίσης στο forum τους, διάβασα ότι δεν μπορεί να "παίξει" το display port & το hdmi του με μετατροπείς σε vga/dvi αντίστοιχα, διότι δεν έχει το απαραίτητο IC / κύκλωμα. Το ίδιο συμβαίνει και με τις RAM (υπάρχουν ασυμβατότητες).  Ίσως να ετοιμάζουν μια νέα έκδοση με "bugfixes".  

Από ότι κατάλαβα δεν τα φτιάχνουν οι ίδιοι (νομίζω η cyxtech.com ) , απλά το brand τους βάζουν πάνω και για αυτό κυκλοφορούν τα ίδια με άλλο brand. Δείτε το κουτί του στην πίσω πλευρά:

https://www.insomnia.gr/forums/topic/809357-mini-pc-ace-magician-am06-pro-amd-ryzen-5-5600u-16gb-ddr4-3200-ram-512gb-nvme-ssd-windows-11-391-€/?do=findComment&comment=59736763

 

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...