Προς το περιεχόμενο

Coco-mat Σιθων 1 Βασιλόπουλος 16,17ε


kefalonitis2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Αν γνωρίζει άλλος από Αθήνα, μπορεί να γράψει που αλλού έχει πετύχει; Ευχαριστώ

Πευκάκια το Σάββατο, κάνε ένα τηλ πριν 

Επεξ/σία από kva21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 156
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εχει καποιο τηλεφωνικο κεντρο το ΑΒ να σου πουνε που βλεπουν ηλεκτρονικα σαν αποθεμα το προιον; Δεν μου εχει τυχει να χρειαστω ποτε.
Η μηπως ειναι βαρια πεπονια σαν το Lidl που σου λενε τρεξε ψαξε μονος σου οσα καταστηματα μπορεις για να βρεις τις "μαγευτικες προσφορες" τους;
Παντως πιστευω οτι αξιζει σαν μαξιλαρι, εαν εξαιρεσουμε την μυρωδια λεβαντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, safridia είπε

Παντως πιστευω οτι αξιζει σαν μαξιλαρι, εαν εξαιρεσουμε την μυρωδια λεβαντας.

Αφαίρεσε το μαξιλαράκι λεβάντας και η μυρωδιά θα εξαφανιστεί…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Αφαίρεσε το μαξιλαράκι λεβάντας και η μυρωδιά θα εξαφανιστεί…

3-4 ημερες ειναι που το εχω κανει αυτο και ακομη μυριζει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stormrain είπε

Εν τω μεταξυ εγώ σκεφτόμουν σήμερα το πόσο δεν μυριζει αυτη η λεβάντα που έχουν μέσα 😅

Same. 

Μόνο αν φέρω τα τσαντάκια κοντά στην μύτη τα μυρίζω 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 ώρες πριν, safridia είπε

Παντως πιστευω οτι αξιζει σαν μαξιλαρι, εαν εξαιρεσουμε την μυρωδια λεβαντας.

Νομιζω οτι το φακελακι λεβαντας εχει "καταφερει" να σε μπερδεψει και να περνας την μυρωδια του φυσικου καουτσουκ με λεβαντα. Αλλα και τους υπολοιπους τους... "παρεσυρες" μαλλον, αν κρινω απο τις απαντησεις που σου εδωσαν πριν.

Αν διαβασεις ακομα και τις οδηγιες του προιοντος που ανεβασες μαλιστα ο ιδιος εδω, θα δεις οτι αναφερει οτι το υλικο αυτο, εχει μια οσμη που θα φυγει σιγα σιγα ("με τον καιρο"), οχι σε λιγες ημερες φανταζομαι, αλλα πολυ αργοτερα. Ας μας πουν οσοι το εχουν καιρο οπως εχουν γραψει, 1-2 χρονια καποιοι. Αυτοι γνωριζουν εκ πειρας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζει να υπάρχει το μαξιλάρι σε καταστήματα;

Υπάρχει κάποιος που να το γνωρίζει σίγουρα, για Βόρεια-Ανατολικά προάστια Αθηνών;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, sts4x4 είπε

Συνεχίζει να υπάρχει το μαξιλάρι σε καταστήματα;

Συνεχίζει να υπάρχει μέχρι να εξαντληθούν τα αποθέματα.

Πχ στην δική μου πόλη που έχουμε 3 ΑΒ, πριν το Πάσχα είχαν και τα 3 καταστήματα και μάλιστα αρκετά κομμάτια…

Την Τετάρτη που πήγα να αγοράσω ακόμα ένα μαξιλάρι τα 2 καταστήματα μέσα στην πόλη δεν είχαν οτιδήποτε από την σειρά (μαξιλάρια ή πετσέτες).

Βρήκα μόνο στο 3ο κατάστημα που είναι εκτός κέντρου…

Οπότε κάνε την αναζήτηση σου μέσω τηλεφώνου στα κοντινά σου καταστήματα…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sts4x4 είπε

Συνεχίζει να υπάρχει το μαξιλάρι σε καταστήματα;

 

Το ΑΒ στο καινούργιο εμπορικό κέντρο στην Πειραιώς απέναντι από Jumbo και Leroy, παρέλαβαν σήμερα νέα παρτίδα και έχουν πολλά. Πάρτε τηλέφωνο για επαλήθευση στο 21 0483 8532.

Πρόκειται για εξαιρετικό μαξιλάρι. Και η δικιά μου γυναίκα που έχει πρόβλημα με αυχένα πρώτη φορά δεν είχε ενόχληση ξυπνώντας.

την Παρασκευή πήρα 2 τεμάχια και σήμερα άλλα 5 για εξοχικό και δωράκια!

ένα πρόβλημα που είχαμε "εμείς του ΙΚΕΑ" είναι ότι τα προστατευτικά μαξιλαριού που είχαμε ήταν 50X60. Χώραγαν τα 50Χ70 της cocomat αλλά γίνονταν πέτρα. Έτσι σήμερα από τον πρώτο όροφο του Σκλαβενίτη Ιζολα πήραμε καλά προστατευτικά μαξιλαριών με 5 ευρώ περίπου το καθένα (δεν μπορώ να καταλάβω αυτούς που θέλουν να πλύνουν τα νέα μαξιλάρια!). Τα προστατευτικά του Jysk είναι πλαστικαδούρες του κερατά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, georgevr είπε

Το ΑΒ στο καινούργιο εμπορικό κέντρο στην Πειραιώς απέναντι από Jumbo και Leroy, παρέλαβαν σήμερα νέα παρτίδα και έχουν πολλά. Πάρτε τηλέφωνο για επαλήθευση στο 21 0483 8532.

Πρόκειται για εξαιρετικό μαξιλάρι. Και η δικιά μου γυναίκα που έχει πρόβλημα με αυχένα πρώτη φορά δεν είχε ενόχληση ξυπνώντας.

την Παρασκευή πήρα 2 τεμάχια και σήμερα άλλα 5 για εξοχικό και δωράκια!

ένα πρόβλημα που είχαμε "εμείς του ΙΚΕΑ" είναι ότι τα προστατευτικά μαξιλαριού που είχαμε ήταν 50X60. Χώραγαν τα 50Χ70 της cocomat αλλά γίνονταν πέτρα. Έτσι σήμερα από τον πρώτο όροφο του Σκλαβενίτη Ιζολα πήραμε καλά προστατευτικά μαξιλαριών με 5 ευρώ περίπου το καθένα (δεν μπορώ να καταλάβω αυτούς που θέλουν να πλύνουν τα νέα μαξιλάρια!). Τα προστατευτικά του Jysk είναι πλαστικαδούρες του κερατά.

Πετσετες φεραν στην νεα παρτιδα (απο εκει πηρα και εγω τα δικα μου);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ όλους για την βοήθεια, μόλις πήρα τα δύο τελευταία τεμάχια από τον ΑΒ Κηφισιάς.

Τηλεφώνησα στο 18202 (εξ. πελατών ΑΒ), τους είπα τί ψάχνω και ποιες περιοχές με εξυπηρετεί, και σε 15 λεπτά με κάλεσαν πίσω και μου είπαν που υπάρχει απόθεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, georgevr είπε

Έτσι σήμερα από τον πρώτο όροφο του Σκλαβενίτη Ιζολα πήραμε καλά προστατευτικά μαξιλαριών με 5 ευρώ περίπου το καθένα (δεν μπορώ να καταλάβω αυτούς που θέλουν να πλύνουν τα νέα μαξιλάρια!). Τα προστατευτικά του Jysk είναι πλαστικαδούρες του κερατά.

Με ενδιαφέρει και μένα, 5Ε φτηνό δεν είναι; Βαμβακερό είναι 100%;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...