Προς το περιεχόμενο

Armored Core VI - Fires of Rubicon


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

acvifor-announcement-thumbnail.jpg

Συνδυάζοντας τη μακροχρόνια τεχνογνωσία της FromSoftware στα μηχανικά παιχνίδια με το χαρακτηριστικό παιχνίδι δράσης τους, το ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON φέρνει μια ολοκαίνουργια εμπειρία δράσης στη σειρά.

Δυναμικές, πανκατευθυντικές μάχες
Οι παίκτες θα πιλοτάρουν το μηχανισμό τους σε γρήγορους ρυθμούς, πανκατευθυντικές μάχες, εκμεταλλευόμενοι τα τεράστια στάδια και την κινητικότητα των μηχανικών τους στη γη και στον αέρα για να εξασφαλίσουν τη νίκη.

Προσαρμοσμένα εξαρτήματα για μεμονωμένα στυλ μάχης
Προσαρμόστε τα εξαρτήματα Armored Core για να ταιριάζουν σε μια μεγάλη ποικιλία στυλ παιχνιδιού. Η επιλογή διαφορετικών τμημάτων όχι μόνο αλλάζει τις επιθέσεις του μηχανισμού, αλλά επηρεάζει άμεσα την κίνηση και το στυλ μάχης του, έτσι ώστε κάθε αποστολή να μπορεί να προσεγγιστεί με μια μοναδική στρατηγική μηχανικής.

Συναρπαστικές Boss Battles
Αναπτύξτε μια μεγάλη ποικιλία επιθετικών και αμυντικών τακτικών σε κοντινή και μεγάλη απόσταση για να εξοντώσετε τα ισχυρά αφεντικά του εχθρού.
 

Steam Page

Release Date: 25 Aug, 2023
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Armored Core VI - Fires of Rubicon (25 Αυγ. 2023)
  • Moderators

Τα γραφικά και η δράση μου αρέσουν, αυτό που με χαλάει κάπως είναι το scale του mech που ελέγχεις που φαίνεται κάπως "μικρό", λόγω κάμερας και ευελιξίας.
Αλλά οκ, έτσι ήταν απ' ότι έχω καταλάβει και τα παλιότερα. Δεν έχω παίξει κανένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Τα γραφικά και η δράση μου αρέσουν, αυτό που με χαλάει κάπως είναι το scale του mech που ελέγχεις που φαίνεται κάπως "μικρό", λόγω κάμερας και ευελιξίας.
Αλλά οκ, έτσι ήταν απ' ότι έχω καταλάβει και τα παλιότερα. Δεν έχω παίξει κανένα.

Same here, γενικά δεν βλέπω κάτι intriguing, αλλα δεν συνηθίζει η From να βγάζει μούφες, οποτε θα τιμηθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

• Game will be 50-60 hours long
• Environments are much larger and more vertical
• Enemies get more aggressive as their health drops
• PC has native 120 FPS support (first ever FromSoft game)
• Ray tracing can be enabled for the "Garage"
• Permanent upgrades can be earned in Arena mode
• OS Upgrades allow you to customize the feel of your mech
• Huge variety of weapons; Armory Stations allow you to change loadout mid-mission

 

50-60 ωρες... θεε μου. ηλπιζα οτι θα ηταν κανα σφηνακι σαν το 5, να λιωσουμε με mechs κανα 15ωρο κ να παμε παρακατω. τι 50-60 ρε From. ουτε το 2025 δε θα προλαβω να παιξω οσα βγαινουν φετος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Βγηκαν τα reviews σημερα,87-88 metascore σε PC-PS5.  Αψογη κριτικη απηχηση,δεδομενου του ποσο εκκεντρικο ειναι το συγκεκριμενο genre.

Η From του Miyazaki χωμα πιανει και γινεται χρυσος. Μια χαρα. Στα to buy list σε καποιο sale με την πρωτη ευκαιρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βλεπω οτι υπαρχουν collectors προς πωληση. Τωρα, ή θα παρω το Σαββατο παραλαβη public, ή θα περιμενω. Βεβαια, οι υπολοιπες collectors επεσαν σε τιμη μετα απο κανα 6 μηνες στα 200, και χρονο+ για 100-150.

Το θεμα ειναι οτι θα καθομαι 2 εβδομαδες και θα με ξυνει το χερι μου. Εχει και pvp οποτε δεν ειναι κακο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Armored Core VI - Fires of Rubicon [25 Αυγ 2023]

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...