Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή 25% για αγορές με payzy στον Γερμανό μεχρι 31-12-2022 [ΤΕΛΟΣ]


SabotazNic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 792
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, gdal73 είπε

Μήπως μπορεί να βοήθησει κάποις φίλος. Για την εγγραφή και χρήση του Payzy, είναι απαραίτητο να έχεις κινητό COSMOTE;

Όχι, το ξέρω από πρώτο χέρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, gdal73 είπε

Μήπως μπορεί να βοήθησει κάποις φίλος. Για την εγγραφή και χρήση του Payzy, είναι απαραίτητο να έχεις κινητό COSMOTE;

Όχι απλά αν έχεις COSMOTE εκμεταλλεύεσαι κάτι δωράκια(έξτρα tokens σε ανανεώσεις κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, gxyp είπε

Αν το δοκιμάσει κάποιος με έκδοση τιμολογίου ας μας το πει παρακαλώ!!

Θα πάω εγώ να ρωτήσω πιο μετά , αλλά  η προωθητική δεν προϋποθέτει  χρέωση της virtual κάρτας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και καλη εβδομάδα. Σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Φαινεται καλη περίπτωση.

Ερώτηση, τα 200 ευρώ όριο αφορά το σύνολο των αγορών από το κατάστημα ή είναι ανα συναλλαγή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gatoulis είπε

Θα πάω εγώ να ρωτήσω πιο μετά , αλλά  η προωθητική δεν προϋποθέτει  χρέωση της virtual κάρτας ?

Συνδεση σε google/apple wallet και πληρωνεις με nfc 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, gatoulis είπε

Θα πάω εγώ να ρωτήσω πιο μετά , αλλά  η προωθητική δεν προϋποθέτει  χρέωση της virtual κάρτας ?

Πάντως τη virtual κάρτα την προσθέτεις στο wallet (εγώ την έχω στο gpay) και μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις με nfc...Επομένως είναι σαν να έχει κάρτα και για χρήση σε pos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Antretng είπε

Καλημερα και καλη εβδομάδα. Σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Φαινεται καλη περίπτωση.

Ερώτηση, τα 200 ευρώ όριο αφορά το σύνολο των αγορών από το κατάστημα ή είναι ανα συναλλαγή;

Συνολικο για καθε λογαριασμο χρηστη

Υποψιν απο τις αγορες παιρνετε και το κανονικο 1% σε coins οπου 100 coins = 1 ευρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Συνολικο για καθε λογαριασμο χρηστη

Υποψιν απο τις αγορες παιρνετε και το κανονικο 1% σε coins οπου 100 coins = 1 ευρω

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Το 1% φαντάζομαι θα δίνεται εφόσον δεν ξεπερνάει τα 200 επιστροφής. Αν ας πούμε κάνεις αγορά 500 ευρώ εχεις 125 από το 20% και 5 από το 1% αλλα φαντάζομαι σε αγορά άνω των 800 η επιστροφή είναι 200 χωρίς το επιπλέον 1%. Σωστα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Antretng είπε

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Το 1% φαντάζομαι θα δίνεται εφόσον δεν ξεπερνάει τα 200 επιστροφής. Αν ας πούμε κάνεις αγορά 500 ευρώ εχεις 125 από το 20% και 5 από το 1% αλλα φαντάζομαι σε αγορά άνω των 800 η επιστροφή είναι 200 χωρίς το επιπλέον 1%. Σωστα; 

Με πληρωμές μέσω payzy παίρνεις 1% επιστροφή σε κάθε αγορά στην τελική τιμή. Στην περίπτωση του Γερμανού παίρνεις 25% + 1%.

Γενικά για την ώρα προσφέρει το καλύτερο ποσοστό επιστροφής (οι υπόλοιποι 1% σε συνεργάτες) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έκανα payzy και δημιούργησα και virtual card μόλις τώρα.

για να ψωνίσω φορτίζω από λογιαριασμό τράπεζας και πληρώνω με τα στοιχεία της virtual???

Επεξ/σία από antnatal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα.

Έκανα payzy και πέρασε τη virtual χρεωστική στο Apple Pay.

Μπορώ να αγοράσω από Γερμανό online μέσω Apple Pay ή πρέπει να βάλω τα στοιχεία της κάρτας;

Επίσης ποιος είναι ο φτηνότερος τρόπος να στείλω χρήματα στο payzy account?

 

Επεξ/σία από gidi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...