Προς το περιεχόμενο

Mistral SUP στα LIDL από 299€


tata22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδες!!

Επειδη ειμαι ασχετος αλλα το ψηνω να παρω.

Περα απο την μια που ειναι μεγαλυτερη σε διαστασεις (yoga) οι αλλες που ειναι και στην ιδια τιμη εχουν καποια διαφορα περα απο το χρωμα-σχεδιο;;;

 

6 λεπτά πριν, bieruberallez είπε

Καλημερα παιδες!!

Επειδη ειμαι ασχετος αλλα το ψηνω να παρω.

Περα απο την μια που ειναι μεγαλυτερη σε διαστασεις (yoga) οι αλλες που ειναι και στην ιδια τιμη εχουν καποια διαφορα περα απο το χρωμα-σχεδιο;;;

 

Στο ένα απο τα 2 μπλέ και στο ροζ αναφέρει και ενα στήριγμα ποδιών που στο τρίτο (μπλε και αυτο) δεν το αναφέρει.

Πέρα απο αυτο σε διαστάσεις βαρος κλπ φαίνονται ίδια.

Αν έχει παρατηρήσει καποιος κατι παραπάνω ας το μοιραστεί μαζί μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτη που εχει την λευκη γραμμη στην μεση ειναι το καινουργιο μοντελο, εκεινη που ειναι ολη μπλε ειναι το παλιοτερο σχεδιο. Κοιτα και ημερομηνια κατασκευης, παρε την πιο φρεσκια.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, safridia είπε

Αυτη που εχει την λευκη γραμμη στην μεση ειναι το καινουργιο μοντελο, εκεινη που ειναι ολη μπλε ειναι το παλιοτερο σχεδιο. Κοιτα και ημερομηνια κατασκευης, παρε την πιο φρεσκια.

 

Κρίμα πήρα το ανοιχτο μπλέ γιατι σκέφτηκα το άλλο οτι θα ξεθωριάζει. αρα το παλιό πήρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την εφαρμογή Lidl Plus ενεργοποιείς κουπόνι και σου δίνει και 50€ έκπτωση  σε όλες τις σανίδες SUP, (από ότι βλέπω είναι για την επόμενη εβδομάδα μόνο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, bloodraven είπε

Με την εφαρμογή Lidl Plus ενεργοποιείς κουπόνι και σου δίνει και 50€ έκπτωση  σε όλες τις σανίδες SUP, (από ότι βλέπω είναι για την επόμενη εβδομάδα μόνο)

Καλωσορίσατε.

2 μέρες τώρα για αυτό γράφουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quote
On 24/05/2023 at 15:58, achilles_g_ said:

Αν κάποιος το θέλει και δεν του εμφανίζει το κουπόνι, αν αποφασίσω να μη το πάρω μπορώ να του δώσω το κουπόνι μου.

 

Αν δεν το πάρεις το θέλω! Ή αν περισσεύει σε κάποιον άλλο φίλο.

Έκανα 3 λογαριασμούς και τίποτα, μόνο για τρόφιμα βγάζει🙁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bloodraven είπε

Σκέφτομαι μήπως είναι μόνο σε συγκεκριμένα καταστήματα. Δοκίμασε να αλλάξεις κατάστημα , βάλε αγαπημένο ένα στην Πάτρα ΤΚ 26500.

 

Έλυσες τον κώδικα!! Επιλέγοντας Πάτρα εκείνο που είναι μακρυά από την θάλασσα εμφάνισε εντελώς διαφορετικές προσφορές.  Μεταξύ εκείνων είναι και αυτή με τα 50 ευρώ μειων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιος που μπορει ν να μου στειλει κωδικο για την έκπτωση.εφτιαξα 3 λογαριασμους και δοκιμασα αρκετα καταστηματα και τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...