Προς το περιεχόμενο

Adobe Creative Cloud Apps 100GB - 1 χρόνος 3,79€ με Revolut [ΤΕΛΟΣ]


boubaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, spyros95 είπε

Το ίδιο mail έλαβα και στον backup λογαριασμό μου, από Τουρκία αυτή τη φορά  (έχω και το λιβανέζικο).

 

image.png.5c783c49fab4e45c35f36409511bf2e6.png

 

Όταν βλέπω κάτι τέτοια...νομίζω ότι δεν μπορώ να τα προσπεράσω...

 

Το ότι (αντε να το πω για ακόμα μια φορά) "κάνουμε" χρήση "παράτυπα, μέσω εξυπηρέτησης" τρίτης χώρας και αντί να κρατήσετε τις βασικές υπηρεσίες κάνετε χρήση στο 100% δίνοντας "στην σέντρα" τον εαυτό σας μόνοι σας μου φαίνεται κάπως...

Αυτό που έχω να πω είναι....

Μεγεία τη νέα συνδρομή! :)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 337
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 minutes ago, kormos said:

 

Όταν βλέπω κάτι τέτοια...νομίζω ότι δεν μπορώ να τα προσπεράσω...

 

Το ότι (αντε να το πω για ακόμα μια φορά) "κάνουμε" χρήση "παράτυπα, μέσω εξυπηρέτησης" τρίτης χώρας και αντί να κρατήσετε τις βασικές υπηρεσίες κάνετε χρήση στο 100% δίνοντας "στην σέντρα" τον εαυτό σας μόνοι σας μου φαίνεται κάπως...

Αυτό που έχω να πω είναι....

Μεγεία τη νέα συνδρομή! :)

 

 

 

Μα μόνο το photography πακέτο ειχε (ουσιαστικα τα βασικά δηλαδη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως παιδιά θα την αφήσω τη συνδρομή με το Λιβανέζικο και δεν θα κάνω ακύρωση. Ούτως η άλλως έβαλα όριο στην κάρτα που είχα χρησιμοποιήσει μόνο για Adobe της Revolut στα 15 ευρώ το μήνα οπότε δεν μπορεί να με χρεώσει παραπάνω. Το πολύ πολύ να ακυρωθεί αυτόματα η συνδρομή. Ειδάλλως αν ισχύουν οι τιμολογήσεις μέσω Λιβάνου στα όρια που υπήρχαν θα χρεώσει απλά ξανά το ετήσειο. Οπότε είδομεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ίσως είναι χρήσιμο κάθε φορά που χρησιμοποιούμε τις εφαρμογές της Adobe να μπαίνουμε με VPN Τουρκίας για να μη μας τσιμπάει το σύστημα και μας αναπροσαρμόζει την τιμή, όπως συνέβη ακριβώς από πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, spyros95 είπε

Το ίδιο mail έλαβα και στον backup λογαριασμό μου, από Τουρκία αυτή τη φορά  (έχω και το λιβανέζικο).

 

image.png.5c783c49fab4e45c35f36409511bf2e6.png

Οι υπολοιποι δεν εχετε λαβει κατι παρομοιο; Τόσες σελίδες σχόλια για διακοπη και ειναι το πρωτο που ειναι τοσο χρησιμο δίνοντας ένα μάθημα για τους επόμενους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, geopapa είπε

Μα μόνο το photography πακέτο ειχε (ουσιαστικα τα βασικά δηλαδη)

 Αν κατάλαβα καλά όμως από το αρχικό σου μήνυμα δείχνει να κάνεις χρήση τον Cloud χώρο...Σωστά;

Αν όχι τότε λάθος μου για όσα ανέφερα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, kormos said:

 Αν κατάλαβα καλά όμως από το αρχικό σου μήνυμα δείχνει να κάνεις χρήση τον Cloud χώρο...Σωστά;

Αν όχι τότε λάθος μου για όσα ανέφερα... :)

Κοιταξε φιλε μου το πακέτο που πηραμε πολλοι τον ιουνιο μεσω Λιβάνου ηταν student/teacher που εξ ορισμού αφορά μόνο το full με το cloud κλπ. Δεν είχε δλδ επιλογη να παρεις μονο καποιες υπηρεσίες αφορά ολες τις υπηρεσίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geopapa είπε

Κοιταξε φιλε μου το πακέτο που πηραμε πολλοι τον ιουνιο μεσω Λιβάνου ηταν student/teacher που εξ ορισμού αφορά μόνο το full με το cloud κλπ. Δεν είχε δλδ επιλογη να παρεις μονο καποιες υπηρεσίες αφορά ολες τις υπηρεσίες

Και εγώ "σπουδάζω" εκεί... Το γνωρίζω!
Δεν κάνω χρήση όμως τον cloud χώρο.
Το έχω ανενεργό 🤓

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, kormos said:

Και εγώ "σπουδάζω" εκεί... Το γνωρίζω!
Δεν κάνω χρήση όμως τον cloud χώρο.
Το έχω ανενεργό 🤓

Καλα ουτε εγω τον εκανα χρήση δεν τον χρειάζομαι. Αν μας αφήσουν μεχρι την λήξη καλά θα είναι . Μετα θα σαλπάρω με πειρατικο παλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, geopapa είπε

Καλα ουτε εγω τον εκανα χρήση δεν τον χρειάζομαι. Αν μας αφήσουν μεχρι την λήξη καλά θα είναι . Μετα θα σαλπάρω με πειρατικο παλι...

Όλοι και κάποια πόρτα θα βρεθεί αν και η πρόταση παραπάνω που βλέπω δεν είναι άσχημη.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ μέσω Τουρκίας, μου εστειλε χθες μηνυμα εκανα ακύρωση συνδρομής, δουλεύει ακόμα και απ οτι κατάλαβα δουλεύει για κανα μήνα ακόμα.  

Μετά θα δώ τι θα κάνω μέχρι τότε θα εχει εμφανιστεί κάτι. Cloud χώρο δεν χρησιμοποίησα παρα μόνο την εφαρμογή 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει να κάνει με το cloud, οι εφαρμογές είναι online και στέλνουν συνεχώς δεδομένα στην Adobe.

Μου φαίνεται θα το αγοράσω τελικά το little snitch στο Mac και θα κόψω στα apps κάθε επικοινωνία με τον server τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μέσα στον λογαριασμό σου το πεδίο που δείχνει από που έχεις συνδεθεί κάθε φορά. Εγώ μπαίνω που και που από αλλα vpn κυρίως Ισραήλ . Δεν μου έχει έρθει mail ακόμα απλά το λέω σαν πιθανότητα να βοηθήσω κάποιους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ δουλεύω premiere, photoshop, lightroom και audition σχεδόν καθημερινά δεν έχω λάβει mail μέχρι στιγμής. Το 3,79 είχα πάρει σχεδόν μόλις βγήκε πληρώνοντας με ελληνική κάρτα, όσο κρατήσει καλό είναι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...