Προς το περιεχόμενο

Adobe Creative Cloud Apps 100GB - 1 χρόνος 3,79€ με Revolut [ΤΕΛΟΣ]


boubaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακυρωσα και εγω αφού μου ήρθε το γνωστό email. Και γω δε το χρησιμοποιούσα. Χθες ακύρωσα αλλα σήμερα ακόμα βλέπω να δουλεύει. Όπως και να έχει η συνδρομή πληρώθηκε με κάρτα μιας χρήσης από Ρεβολούτ οποτε ότι και να κάνουν άλλα λεφτα δε παίρνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 337
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

με συνδρομή Τουρκίας (ετήσια μεν, πληρωμή ανά μήνα ωστόσο) δεν έχω λάβει κανένα mail. Πληρώνω με Fups παρόλο που δεν έχω πρόσβαση πια στο app (απλά μεταφέρω τα ποσά κάθε μήνα από τις συνδρομές μου από Revolut).

Λήγει τέλος Μαρτίου φέτο, για να δούμε αν σύντομα θα λάβουμε κάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και εμένα. Θα στείλω email στον Λιβανέζο καθηγητή να παραπονεθώ. Δεν μπορούν κάνουν τέτοια παιχνίδια με την ακαδημαϊκή μας εξέλιξη, ντροπή τους 😂

Πάντως βλέπω το ακόλουθο στο mail

Quote

 

If you take no action, your new subscription term will start within the next 30 days, after which you will have 14 days to cancel and receive a full refund.

 

συνεπώς μάλλον θα αρμέξω το πρόγραμμα μέχρι την τελευταία ημέρα, έτσι και αλλιώς έχω μηδενικό υπόλοιπο στην χρεωστική με την οποία το αγόρασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μενα το ιδιο mail. Οποιος εχει ακυρωσει του κραταει τη συνδρομη μεχρι τη ληξη ή την ακυρωνει επιτοπου? σκεφτομαι να το αφησω ετσι κι αλλιως δεν εχω πολλα λεφτα στη revolut και επισης μπλοκαρα κι απ την εφαρμογη της revolut οποιαδηποτε προσπαθεια χρεωσης της adobe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι το ακυρωσατε, απο που το κανατε ; Απο το εμαιλ που σας εστειλαν ; Γιατι δεν εχω χρησιμοποιησει καθολου την υπηρεσια και μπαινοντας τωρα στο https://creativecloud.adobe.com/apps/starter/all-apps δεν βλεπω καποιο menu για ακυρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Btw οσοι λαβατε το μαιλ, ειστε απο αυτους που περασε η αρχικη χρεωση και συνεχισαν με αυτην? Εγω πχ που ειχε γινει επιστροφη χρηματων και ξανα πληρωσα 8 Ιουλιου (απο 23 Ιουν αρχικα). Δεν εχω λαβει ακομα μαιλ, και λεει και σε εμενα 534κ επομενη ανανεωση 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Btw οσοι λαβατε το μαιλ, ειστε απο αυτους που περασε η αρχικη χρεωση και συνεχισαν με αυτην? Εγω πχ που ειχε γινει επιστροφη χρηματων και ξανα πληρωσα 8 Ιουλιου (απο 23 Ιουν αρχικα). Δεν εχω λαβει ακομα μαιλ, και λεει και σε εμενα 534κ επομενη ανανεωση 

Θα σου έρθει. Μην αγχώνεσαι...Κ μένα πριν λίγο ήρθε.  😁😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, runner69 said:

Οσοι το ακυρωσατε, απο που το κανατε ; Απο το εμαιλ που σας εστειλαν ; Γιατι δεν εχω χρησιμοποιησει καθολου την υπηρεσια και μπαινοντας τωρα στο https://creativecloud.adobe.com/apps/starter/all-apps δεν βλεπω καποιο menu για ακυρωση.

Μπαίνεις στο creative cloud desktop από το icon που έχεις κάτω δεξιά στην taskbar -> manage account --> plans and payment επάνω στο μενού

Εάν δεν εγκατέστησες ποτέ την σουίτα, κάνε login στο https://creativecloud.adobe.com και πάνω δεξιά στο εικονίδιο του account σου υπάρχει επιλογή Adobe account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, this.is.elia είπε

Μπαίνεις στο creative cloud desktop από το icon που έχεις κάτω δεξιά στην taskbar -> manage account --> plans and payment επάνω στο μενού

Εάν δεν εγκατέστησες ποτέ την σουίτα, κάνε login στο https://creativecloud.adobe.com και πάνω δεξιά στο εικονίδιο του account σου υπάρχει επιλογή Adobe account.

Σε ευχαριστω αλλα δεν υπαρχει τετοιο εικονιδιο. Εγκατεστησα τελικα ενα application και μετα πηγα στο Adobe creative cloud και βρήκα πανω δεξια το εικονιδιο του account και μετα adobe account και με εβγαλε στο plans and payment.

Διαφορετικα κανεις login στο https://account.adobe.com/plans αν δεν εχεις εγκαταστησει τιποτα.

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, runner69 said:

Σε ευχαριστω αλλα δεν υπαρχει τετοιο εικονιδιο. Εγκατεστησα τελικα ενα application και μετα πηγα στο Adobe creative cloud και βρήκα πανω δεξια το εικονιδιο του account και μετα adobe account και με εβγαλε στο plans and payment.

Για να υπάρχει εικονίδιο στην taskbar πρέπει να είναι εγκατεστημένο το creative cloud, προφανώς 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, this.is.elia είπε

Για να υπάρχει εικονίδιο στην taskbar πρέπει να είναι εγκατεστημένο το creative cloud, προφανώς 🙂

εκανα bold και απαντουσα στην 2η παραγραφο οπου δεν το εχεις εγκαταστησει. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...