Προς το περιεχόμενο

Adobe Creative Cloud Apps 100GB - 1 χρόνος 3,79€ με Revolut [ΤΕΛΟΣ]


boubaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 337
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

35 λεπτά πριν, nickaras είπε

Σήμερα ήρθε μήνυμα ότι θα γίνει αλλαγή της χρέωσης... Καλό ήταν όσο κράτησε!

Screenshot_20240207_091836_Gmail.jpg.ced9220eeab4d55ac031537ae3266a78.jpg

Εντελώς κατά σύμπτωση και πριν το post σου είχα μπει να τσεκάρω το λογαριασμό μου και ακόμα δεν έχει αλλάξει τίποτα.Δείχνει επόμενη ανανέωση 23/6 με LL 534.720 για ένα χρόνο.Αλλά εντάξει και να το αλλάξουν τσάμπα θα την έχουμε βγάλει για οκτώ μήνες.Τους χαρίζω και το refund αν θέλουν....Για φτηνή ετήσια υπάρχουν πάντα και οι γείτονες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 minutes ago, vagmouk said:

Εντελώς κατά σύμπτωση και πριν το post σου είχα μπει να τσεκάρω το λογαριασμό μου και ακόμα δεν έχει αλλάξει τίποτα.Δείχνει επόμενη ανανέωση 23/6 με LL 534.720 για ένα χρόνο. Αλλά εντάξει και να το αλλάξουν τσάμπα θα την έχουμε βγάλει για οκτώ μήνες. Τους χαρίζω και το refund αν θέλουν....Για φτηνή ετήσια υπάρχουν πάντα και οι γείτονες.

Κι εμένα το ίδιο μου βγάζει, που αντιστοιχεί σε 33,16€. Αν παραμείνει τόσο μέχρι τον Ιούνιο θα το ανανεώσω για άλλον ένα χρόνο.... 
Εκτός αν βρεθεί κάτι πιο οικονομικό... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vagmouk είπε

Εντελώς κατά σύμπτωση και πριν το post σου είχα μπει να τσεκάρω το λογαριασμό μου και ακόμα δεν έχει αλλάξει τίποτα.Δείχνει επόμενη ανανέωση 23/6 με LL 534.720 για ένα χρόνο.Αλλά εντάξει και να το αλλάξουν τσάμπα θα την έχουμε βγάλει για οκτώ μήνες.Τους χαρίζω και το refund αν θέλουν....Για φτηνή ετήσια υπάρχουν πάντα και οι γείτονες.

Μπορείς να δώσεις λεπτομέρειες για τους γείτονες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, vagmouk είπε

Εντελώς κατά σύμπτωση και πριν το post σου είχα μπει να τσεκάρω το λογαριασμό μου και ακόμα δεν έχει αλλάξει τίποτα.Δείχνει επόμενη ανανέωση 23/6 με LL 534.720 για ένα χρόνο.Αλλά εντάξει και να το αλλάξουν τσάμπα θα την έχουμε βγάλει για οκτώ μήνες.Τους χαρίζω και το refund αν θέλουν....Για φτηνή ετήσια υπάρχουν πάντα και οι γείτονες.

Και εμένα έτσι λέει στο account αλλά αυτό ήρθε σε μήνυμα.

Screenshot_20240207_120102_Chrome.jpg.593aaccdcc7b4245db2f121571778399.jpg

 

Τσεκάρετε email.

Επεξ/σία από nickaras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας πήραν πρέφα :P

Λέει θα μας βάλει αυτόματα στη χρέωση Ελλάδας (195€/ετος).. αρα πρεπει να παμε σημερα κιολας να ακυρωσουμε τη συνδρομη, σωστά?

Αν ακυρωθει η συνδρομη, δεν παιρνουμε updates ή δεν μπορούμε καν να το χρησιμοποιήσουμε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, harris78 είπε

Μπορείς να δώσεις λεπτομέρειες για τους γείτονες?

Μπαίνεις με VPN Τουρκίας και αγοράζεις ετήσια. Ιανουάριο αγόρασα με 2.289,60 τουρκικές λίρες, δηλαδή 69,5€.

 

2 λεπτά πριν, Guerriero4 είπε

Μας πήραν πρέφα :P

Λέει θα μας βάλει αυτόματα στη χρέωση Ελλάδας (195€/ετος).. αρα πρεπει να παμε σημερα κιολας να ακυρωσουμε τη συνδρομη, σωστά?

Αν ακυρωθει η συνδρομη, δεν παιρνουμε updates ή δεν μπορούμε καν να το χρησιμοποιήσουμε?

 

Ακυρώστε άμεσα γιατί δεν επιστρέφουν χρήματα πίσω και μάλιστα αν ξεχαστείς και δεν ακυρώσεις σε ένα χρόνο που λήγει, την ανανεώνουν αυτόματα τα λαμόγια και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.

Αυτονοήτως χωρίς συνδρομή δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε καμία εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, harris78 είπε

Μπορείς να δώσεις λεπτομέρειες για τους γείτονες?

https://www.adobe.com/tr/creativecloud/plans.html?promoid=XT3PH4HC&mv=other

Ανοίγεις vpn μόνο για την εγγραφή και πληρωμή ,επιλέγεις το πακέτο για students και αν θες να γλιτώσεις το 20% ΦΠΑ γκουγκλάρεις και βάζεις ένα τυχαίο τουρκικό ΑΦΜ.Δεν γίνεται κάποιου τύπου διασταύρωση.Βγαίνει κάπου 1200 λίρες τελική ο χρόνος.

Επεξ/σία από vagmouk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωχ, με την ακύρωση, λέει για 21/6/24... λες να μας την κάνουν με την αυτόματη ανανέωση?

"We've processed your cancellation request. Your service will end on 21-June-2024 (PT)."

Επεξ/σία από Guerriero4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, nickaras είπε

Και εμένα έτσι λέει στο account αλλά αυτό ήρθε σε μήνυμα.

Screenshot_20240207_120102_Chrome.jpg.593aaccdcc7b4245db2f121571778399.jpg

 

Τσεκάρετε email.

Δεν μου έχουν στείλει κάτι ακόμα.Revolut κάρτα είχα βάλει που δεν εχει ποτέ πάνω από 15-20 ευρώ μέσα.Ας πάνε να χρεώσουν ότι θέλουν.Εννοείται βέβαια ότι αν αλλάξει το πρόγραμμα σε Ελληνικό cancel άμεσα.

Διαβάζω τώρα ότι το ίδιο συμβαίνει και με τα Τουρκικά accounts.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Guerriero4 είπε

Ωχ, με την ακύρωση, λέει για 21/6/24... λες να μας την κάνουν με την αυτόματη ανανέωση?

"We've processed your cancellation request. Your service will end on 21-June-2024 (PT)."

Τότε λήγει ο ένας χρόνος που προπλήρωσες λογικά. Οπότε σωστά στο βγάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα ακόμη δεν έχει έρθει κάποιο μήνυμα και δεν έχει αλλάξει κάτι με τη συνδρομή επομένως για την ώρα είμαστε καλά. Θα δούμε τις επόμενες μέρες τι θα φανεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...